Avermedia live gamer portable usb - עזרה ללוכד המדיה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Avermedia live gamer portable usb - עזרה ללוכד המדיה

michmich99

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני כחודש בערך רכשתי לוכד מדיה מסוג זה:

http://www.amazon.com/AVerMedia-Technologies-Portable-Recording-Directly/dp/B00B2IZ3B0/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1455223023&sr=8-2&keywords=avermedia+usb

דרך אייבורי.

הורדתי את הדרייברים של התוכנה והצלחתי לעשות stream ל-twitch.tv דרך התוכנה של הלוכד מדיה.

הבעיה היא שאני מתחיל את הסטרים אני לא מצליח לשחק על יותר מ-60fps (ברשותי מסך 144hz)

הסטרים מוגדר כ-720P עם ביטרייט 1700-2000.

ברשותי 200 מגה הורדה ו5 העלאה.

מצאתי סרטון מסויים של הבעיה (שהיא בעצם בעיית הגדרה, אך גם שאני משנה את זה, אני עדיין לא מצליח למשחק על יותר מ-60FPS (ראוי לציין שהמשחק מחייב אותי לשחק במצב mode)

אני לא מאמין שיש לזה קשר אבל בכל זאת החלטתי לשתף על מנת לא להחסיר פרטים.

היות ולא הצלחתי עם התוכנה recentral, החלטתי שאנסה של xsplit שהיא בעצם תוכנה שתומכת ונותן מגוון אפשרויות נוספות שאין לי ב-recentral, התוכנה הזו יותר מתאימה וזהה ל-OBS שהייתי משתמש

בה עד לפני שרכשתי את הלוכד מדיה (לפני הרכישה של לוכד המדיה הייתי משתמש ב-NVENC דרך OBS, אך הקידוד של NVENC ידוע שפחות איכותי מ-x264, אלא אם כן משתמשים בביטרייטים מטורפים).

התחלתי לחפש מדריכים, הכל טוב ויפה ישנה רק בעיה אחת.

עושה רושם שהלוכד מדיה בכלל לא מזוהה ב-xplit.

כשאני מנסה לבחור באיך הסטרים יקודד, יש לי את אפשרות ה-x264, יש לי את אפשרות ה-NVENC H264, היה צריך להיות לי שם גם את avermedia (לפי המדריכים שראיתי)

אבל אין, יש לי רק 2 אפשרויות.

אם צריך עוד פרטים אשמח לתת, רק אני לא יודע מה בדיוק.

מישהו בבקשה יכול לעזור לי עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...