הוספת Dell U2515H למסך הקיים, והאם זה טכנית אפשרי. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת Dell U2515H למסך הקיים, והאם זה טכנית אפשרי.

gil_k

Recommended Posts

שלום,

המסך הנוכחי שיש לי כרגע הוא 2007WFP מסך של 20" 1680*1050, והוא כבר לא מספיק לצרכים שלי, מבחינת גודל ורזולוציה (אבל עדיין עובד מצויין).

שקלתי קניה של מסך גדול שיחליף את הנוכחי אבל מכיוון שאני מוגבל בתקציב (מסך איכותי 27" עם 1440P עולה סביבות 2500) הגעתי למסקנה שעדיף לי להוסיף של 25" וכך אוכל לקבל מסך איכותי ושטח תצוגה גדול, התכנון הוא להשים את המסך הישן במצב אנכי כך שדף שלם יכנס בלי להיחתך.

ראיתי את ה U2515H  שהוא 25" IPS  ברזולוציה של 1440P. אשמח לשמוע חוות דעת על המסך הזה, האם יש אופציות אחרות או האם כדאי לי לחכות קצת קצת ולקבל מסך יותר טוב.

השימושים שלי:

סטודנט - ז"א המון מסמכים ואני צריך שיכנסו שתי דפי וורד במסך אחד.

שימוש ממושך במחשב, לכן חשוב לי מסך איכותי.

לא ישמש אותי למשחקים.

חשוב שיהיה כיוון למסך גובה וצידוד ימין שמאל.

בנוסף, נשאלת השאלה הטכנית, האם אני יוכל להתקין במערכת שלי את שני המסכים?

המעבד שלי I5-4460 intel

לוח אם gigbyte B85M-hd3  שכולל יציאת DVI ו אחת מכל סוג.

אין לי כרטיס מסך חיצוני, ואני לא רוצה להוסיף, משתי סיבות: תקציב ורעש (מאוד חשוב לי שהמשב יהיה שקט ואני לא רוצה להוסיף כרטיס מסך שירעיש).

תודה רבה! גיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gil_k

ראיתי את ה U2515H  שהוא 25" IPS  ברזולוציה של 1440P. אשמח לשמוע חוות דעת על המסך הזה, האם יש אופציות אחרות או האם כדאי לי לחכות קצת קצת ולקבל מסך יותר טוב.

הוא מסך טוב, ודי ייחודי בנישה של רזולוציה גבוהה ומחיר לא גבוה מיצרן מוכר מהשורה הראשונה. יש כמה בפורום שקנו אותו ולא זכורות לי תלונות.

הדבר היחיד הוא שהרזולוציה הגבוהה בגודל "25 (לעומת "27 שזה הגודל הנפוץ לQHD) עשויה לגרום לטקסט ומאפייני תצוגה להיות קצת קטנים מידי כברירת מחדל. אבל על Word זה לא ישפיע, כי Word (וגם קוראי PDF למיניהם) משתמש בגדלים אבסולוטיים ולא בפיקסלים.

ציטוט של meir_l

למה אתה צריך שתי דפי וורד על מסך אחד?

שאלה מוזרה. אף פעם לא חשבת שלהציג שני דפים זה לצד זה זה נוח?

ציטוט של gil_k

בנוסף, נשאלת השאלה הטכנית, האם אני יוכל להתקין במערכת שלי את שני המסכים?

המעבד שלי I5-4460 intel

לוח אם gigbyte B85M-hd3  שכולל יציאת DVI ו אחת מכל סוג.

כן. את הקיים תחבר בDVI ואת החדש בHDMI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של meir_l

יותר נוח מלעשות פוקוס על הדף הספציפי שאתה קורא/מתעסק איתו? 

אמנם זה מסך ביחס של 21:9 אבל רק בשביל ההמחשה,הנה סתר תמונה שמצאתי בגוגל,  לא נראה לך יותר נוח לעבוד ככה, מאשר להחליף כל פעם חלון?

זה עוזר מאוד הרבה פעמים  כי אתה יכול לראות  את כל הדברים שאתה צריך בפעם אחת, וזה חוסך הרבה זמן.q2963Pm-multitasking.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של meir_l

יותר נוח מלעשות פוקוס על הדף הספציפי שאתה קורא/מתעסק איתו? 

תלוי במה שאתה עושה כרגע. לפעמים ככה עדיף ולפעמים ככה. בעבודתי אני מוצא את עצמי מחליף מפעם לפעם את התצוגה מדף אחד לשני דפים, כתלות בצרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gil_k

ראיתי את ה U2515H  שהוא 25" IPS  ברזולוציה של 1440P. אשמח לשמוע חוות דעת על המסך הזה

בתור אחד שקנה אותו אני שמח על כל הזדמנות להמליץ עליו. מחיר קצת יותר גבוה ממסכי Full HD, אבל עולם אחר. ממש.

וכמו שכבר נאמר, אין עוד מסכים ברזולוציה הזו מיצרנים טובים במחיר הזה (חוץ ממסך 24 אחד, גם הוא של , אבל 24 זה כבר קטן מדי והוא גם נראה הרבה פחות יפה). המסכים הבאים בתור הם כולם "27 ועולים 1000 ש"ח יותר ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה יכול להסתכל על שני מסכי 25... אני ניסיתי 24 תקופה ולא היה לי נוח היה לי גדול מדי וחזרתי ל20... עוד מעט נעשה את זה שוב והפעם נתרגל ל24.

25 זה גדול. מה שאני הייתי עושה לפני שרכשתי מסך נוסף היה לחץ WIN+חצים ואז זה יחלק לך את המסך לשני חצאים שווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

בתור אחד שקנה אותו אני שמח על כל הזדמנות להמליץ עליו. מחיר קצת יותר גבוה ממסכי Full HD, אבל עולם אחר. ממש.

וכמו שכבר נאמר, אין עוד מסכים ברזולוציה הזו מיצרנים טובים במחיר הזה (חוץ ממסך 24 אחד, גם הוא של , אבל 24 זה כבר קטן מדי והוא גם נראה הרבה פחות יפה). המסכים הבאים בתור הם כולם "27 ועולים 1000 ש"ח יותר ומעלה.

החשש שלי שהטקסט יהיה קטן מידי ולא נוח לעיניים,ראיתי פעם מסך שהיו צריכים לשחק בגודל של הרזולוציה של הטקסטים בשביל שיהיה יותר נוח לעיניים וזה לא היה אידאלי ככה שנראה לי שאלך על ה 2415 גם של ,למרות שה 2515 באמת מפתה ויפה מאוד והרבה מרוצים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם Scaling של 125%, זה נראה בסדר גמור ושום דבר לא קטן לי.

יש כמה תוכנות - מספר קטן (למשל, UltraISO שמטפלת ב- iso.) - שבהן זה נראה קצת מטושטש. לא יודע למה. אבל ב-99% מהשימושים ה-Scaling עובד ממש טוב...

אני בצד של המרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...