מעוניין במחשב גיימיניג בתקציב 10K כולל מסך. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במחשב גיימיניג בתקציב 10K כולל מסך.

BobbyMcGee

Recommended Posts

היי לכולם.

אני מחפש לאחרונה מחשב גיימינג אך עבר הרבה זמן מאז שהתעסקתי בתחום בצורה רצינית.
בגדול, אני מחפש מחשב שיחזיק תקופה נכבדת ויוכל לתמוך גם ב לכשזה יצא. כמו כן, אני רוצה להיכנס קצת (בתור חובב) לעריכת .

התקציב הוא 10 כולל מסך (אפשר להתפשר על זה אבל אז להוריד את התצקיב לאיזור ה 7-8) ומקלדת ועכבר.
את שאר הדברים אני ארשום בצורה מסודרת בשאלון.

תודה רבה מראש

1. מה התקציב המקסימאלי?
10K ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?
חסכון כמובן יהיה מוערך, במיוחד אם מדובר על רכיבים שניתן לשדרג בהמשך.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?
לא ניתן לחרוג, אבל אפשר להוריד את המסך במידה ויש לזה הצדקה רצינית.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?
משחקים ועריכה גרפית ברמת מתחיל.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.
 משחקים מודרניים מכל הסוגים.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).
 המחשב יחובר למסך 24 אינצ' ולטלויזיה 52 אינצ'. אין לי תכנון לשחק על יותר מ 1080p.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?
בינוניות גבוהות. אני לא מחפש בכח להריץ את ההגדרות הכי מטורפות.
כמו שציינתי למעלה, הדבר הוא על כך שהמחשב יוכל להריץ משחקים בצורה טובה לכמה שיותר זמן.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.
כן, מקלדת עכבר ומסך (אופציונלי).
לא צריך מקלדת ועכבר מפוצצים של אלה משהו יותר סטנדרטי (אני לא משחק משחקי תחרותיים).
לגבי המסך אני מחפש 24 אינצ', אבל לא חובה.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?
6

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?
לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?
אין צורך ברכיבי תוכנה. אני מעוניין בהרכבה.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.
עדיפות לאיזור הרצליה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?
מיידי, אלה אם יוצא בקרוב איזה רכיב ששוה לחכות עבורו.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).
יש צורך בלפחות 4 כניסות USB3 ו2 USB2.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?
לא מתוכנן שדרוג מסיבי אבל חשוב לשמור על אפשרויות שדרוג לעתיד.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1151
CM8066201920401 - Intel - i5-6600 Skylake Quad core CPU - 3.3 GHz - Max Turbo Frequency 3.9 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 65W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1089/1067 ₪ 

לוחות אם - Intel LGA1151
GA-B150M-D3H - Gigabyte - 4x up to 64 GB of DDR4 2133MHz - VGA - DVI - HDMI - PCIe x16 - mATX (24.4x17.4cm)...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 442/433 ₪ 

זכרונות - DDR4 - לנייח
HX421C14FBK2-16 - HyperX - 16GB (2x8GB) DDR4 2133Mhz PC4-17000 CL14 - 1.2V - 288Pin - HyperX Fury DDR4 Series - HX421C14FBK2/16...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 435/426 ₪ 

כרטיסי מסך - nVidia PCIe
GV-N970WF3OC-4GD - Gigabyte - GeForce GTX970 GPU - WINDFORCE 3X cooling system...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1809/1773 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA
MZ-75E500BW - Samsung - 500GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s - Retail...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 797/781 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA
ST2000DM001 - Seagate - 2TB - 3.5 inch -SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 - 2 platter...
שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן
 כמות:  - 1 - 366/359 ₪ 

מארזי מחשב - ATX מארז
FD-CA-DEF-R5-BK-W - Fractal Design - Fractal Design Define R5 Black Window...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 616/604 ₪ 

ספקי כח - ATX 
TP-750C - Antec - 750W Continuous Power - 80 PLUS® GOLD certified - 120mm quiet double ball bearing fan - Low voltage fan control for optimal heat and noise management - 2 High Current +12V rails at 35A - 6 8pin PCIe c...
חמש שנים אחריות לפי תקנון יצרן
 כמות:  - 1 - 542/531 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
ACFRE00004A - Arctic - Arctic Cooling Freezer i32 -  LGA2011(-3), 1150, 1151, 1155, 1156...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 172/169 ₪ 

DVD צורבים תקליטורים ו  - פנימי SATA DVD צורב
GH24NSB0 - LG - DVD-RW x24 Drive with M-DISC Support - SATA interface - Black - Model GH24NSC0...
שנתיים אחריות
 כמות:  - 1 - 85/83 ₪ 

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...

כמות:  - 1 - 1/1 ₪ 

6354.00 / 6227 ₪ 

המחיר אינו כולל משלוח
עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=46078

בעיקרון בניתי את המפרט לפי הדרישות שלך.

אז נתחיל

☆ המעבד מתאים שהצגת, היות ואתה לא מתכנן לעשות OC עתידי, אז שמתי לך מעבד ללא מכפלה פתוחה (למרות שיש דרך לעקוף את זה אבל רצוי

מסדרת ה Z170 שהמחיר שלהם יחסית יקר) אם תרצה אפשר לשנות.

☆ בעניין הלוח אם הוא עונה בדגש על הדרישות שלך לחיבורי . ותומך בחלק מהטכנולוגיות החדשות כמו,  M.2  שמתחיל להיות נפוץ מאוד בקרב משתמשים שחשוב להם המהירות של הנתונים , אם תרצה אתה מוזמן לקרוא את הנתונים מהאתר הרשמי של GIGABAYTE

הצעתי לך 16 GB כדי שלא תהיה מוגבל אם תעבוד על כל מיני ישומים ותמיד טוב שיש מרווח לנשימה לאופק עתידי.

המארז אחד האיכותיים בשוק ומחברה מצויינת ששמה דגש על איכות גם מתחשבת באלה שמחפשים שקט.

המארז מציע לך את רוב הדברים שתצטרך וגם איכותי. (אם תרצה להחליף זה עניין של טעם)

הכרטיס מסך המשתלם ביותר ל כפי שציינת אתה לא מתכוון לעבור את ה 1080P בהנחה שאתה בטוח בכך אז זה הכרטיס הכי משתלם לרזולוצייה הזאת.

וגם במידה ותרצה לשדרג את הכרטיס ונניח תרצה מסך 24 על 1080P עם 144MHZ תמיד תוכל לשדרג בעתיד לכרטיס טוב ומשתלם , בקרוב יוצאים כרטיסים חדשים

אבל עד אז ה 970 הכי משתלם!

שמתי לך בנוסף כונן שנחשב לטובים בשוק. ומספיק מקום לאכסון גם לישומים כדי שתוכל להריץ הכל מהר וביעילות . + 2 TB כונן מכאני שאמור להספיק 

לאחסון נתונים סטרדנטי למשתמש הביתי.

בקשר לספק כוח אני מציע לך את הספק הזה כדי שיהיה לך מרווח (לשידרוגים עתידיים) 

הקירור למעבד מצויין לפי דעתי אין לך צורך ביותר מכך , אלא רק אם הייתי מתכוון לעשות OC דבר שציינת שלא תעשה.

☆  נשאר לך מספיק מהתקציב גם למסך מקלדת ועכבר איכותיים

ואפילו אולי עודף. (אם תשתמש בכל התקציב.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מפרט, אבל קצת פרוע. אז...

קודם כל 6500 יספיק.

אם השקט חשוב לך תוכל להחליף את הכרטיס בגרסה של שהקירור של המסך במצב שינה עד שהוא מגיע ל65 מעלות, נראה לי שגם אצל יש את זה אבל לא בטוח. 

מארז יקר מדי, אבל זה כבר החלטה שלך. 

2TB זה בסדר, אם תרצה אפשר לרדת ל1TB.

500GB זה המון, גם 250 יספיקו.

וספק... 750 ? 550 יספיק.

אם לסכם, המפרט שמעלי הוא נהדר אבל יקר יחסית, אפשר להוריד אותו ב1000 שקל לפחות. אבל זה אומר לקצץ פה ולקצץ שם. הכל עניין של דרישות ותקציב.

לגבי ציוד היקפי, אני אמליץ לך על מסך דל 24 עם פאנל , לדוג P2314H/U2414H, ההבדל ביניהם שהP הוא מסדרה יותר פשוטה לכאורה והוא 23 אינץ' לעומת הU שהוא כמעט 24 והגימור שלו קצת יותר יוקרתי.

מקלדת עכבר וכו'... אם אין לך דרישה מיוחדת אין כאן הרבה מה להתעמק.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

צודק. הכל עניין של התקציב. למרות שלדעתי ה עדיף לקחת את ה 500 .

למה אתה שם לו את הכרטיס מסך הזה. אפשר לחסוך המון ולשים אפילו X למרות שזה מיותר ועדיף 980 TI

לנושא:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:
Intel Core i7 6700 / 1151 Box
כמות: 1 - מחיר: ₪1698

קירור למעבד:
בקניית מחשב חדש בלבד - Arctic Cooling Alpine 11 Rev. 2
כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:
Asus B150M-A
כמות: 1 - מחיר: ₪399

מארז:
בקניית מחשב חדש בלבד NZXT H230 Glossy White  + FSP HEXA 700W
כמות: 1 - מחיר: ₪619

זיכרון:
DDR4 8GB 2133Mhz CL14 1.2V Kingston HyperX Fury Black
כמות: 2 - מחיר: ₪234

כרטיס מסך:
Gigabyte GTX980Ti 6GB WF3 G1 GV-N98TG1 Gaming-6GD
כמות: 1 - מחיר: ₪3410

קשיח למחשב שולחני:
WD 1TB Sata3 Caviar Blue 1TB Platter
כמות: 1 - מחיר: ₪231

קשיח למחשב שולחני:
"SanDisk SSD Z400 256GB 2.5
כמות: 1 - מחיר: ₪381

כונן אופטי:
LG DVDRW X24 SATA
כמות: 1 - מחיר: ₪90

סה"כ: ₪7340

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 7194 ₪ 

http://www.tms.co.il/preview/spec/vj5ske1f

זה יספק אותך לשנים הבאות שים לב שלא שמתי מסך כי אני לא מבין בזה ואם אתה רוצה אפשר לחסוך ולהוריד את הI7 6700 ל I5 6500

אני גם יוכל לעזור לך לרכוש מהיבואנים ואם אתה באזור המרכז או לא רחוק מידי אפשר משלוח וגם יצא יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

פשוט לא... I7 מ-י-ו-ת-ר. קטן ופחות טוב מהסמסונג, אין לו מה לעשות עם 980TI, X? זה לא תחרות למי יש יותר גדול, זה הרבה כסף וחבל עליו. ומה לעזעזל נסגר עם הקירור הזה ? ספק 700?

I7 ציינתי שאין בעיה להוריד עשה לי טובה הוא לא צריך 500 GB TITANX באמת מיותר אבל 980TI מספיק לכמה שנים הקרובות וכרטיס מצויין, הקירור מספיק לגמרי וחוסך כסף וספק 700 בגלל שלקחתי באנדל וזה עולה פחות ממארז טוב + ספק 550W 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSD 500 זה נהדר וכל עוד הוא יכול כדאי להכניס.

אין מה לחפש ב980TI שעולה כפול מ970, שעוד שנתיים ימכור את ה970 ב600-700 שקל, יוציא 2000 שקל מהמגירה ויקנה מפלצת הרבה יותר חזקה.

הקירור ממש לא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ל  TITANX  לא הבנתי?! פשוט חבל מאוד על הכסף!

מסכים עם NARGSI 970 זה בהחלט מספיק לו. לפי מה שהוא ביקש אני מדגיש.

אני לא רואה מה הבעיה עם הקירור הזה?

אני חושב שבקירור עדיף לא להתפשר יותר מדי. הקירור שהוא נתן בתקציב כזה עושה לי גורם לי לרגשות אשם ..

וספק 750 כנראה שנסחפתי אבל הרשאתי לעצמי בהתאם לתקציב כדאי שיהיה לבן אדם ראש שקט..

לא לשכוח שהוא צריך להשאיר תקציב למסך וציוד היקפי .

מארז כבר אמרתי עניין של טעם הוא תמיד יכול לקבל עצות נוספות מתת פורום

המארז משתלם בהתאם לתועלת מול עלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

מה הקשר ל  TITANX  לא הבנתי?! פשוט חבל מאוד על הכסף!

מסכים עם NARGSI 970 זה בהחלט מספיק לו. לפי מה שהוא ביקש אני מדגיש.

אני לא רואה מה הבעיה עם הקירור הזה?

אני חושב שבקירור עדיף לא להתפשר יותר מדי. הקירור שהוא נתן בתקציב כזה עושה לי גורם לי לרגשות אשם ..

וספק 750 כנראה שנסחפתי אבל הרשאתי לעצמי בהתאם לתקציב כדאי שיהיה לבן אדם ראש שקט..

לא לשכוח שהוא צריך להשאיר תקציב למסך וציוד היקפי .

מארז כבר אמרתי עניין של טעם הוא תמיד יכול לקבל עצות נוספות מתת פורום

המארז משתלם בהתאם לתועלת מול עלות.

הוא ביקש מחשב לגיימינג שיחזיק הרבה זמן! הוא לא הולך לקנות מחשב חדש עוד שנתיים! הקירור הזה גם מספיק לו לגמרי ו970 לא יחזיק משחקים על חדשים על גרפיקה גבוהה עוד שנתיים כי יש לו רק 3.5G.RAM!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדב נדב נדב, שבונים מערכת מחשב לטווח הארוך בונים על הכל מלבד הכרטיס. מעבד לרוב לא יוצר בעיה וכרטיס כן. תמיד אפשר להחליף כרטיס, כולה בורג אחד . לקנות כרטיס ב3800 ש''ח זה לא הכי משתלם שהוא לא נותן תמורה כפולה מה970 שעולה באזור ה1700, שאותו אפשר אחרי שנתיים למכור, להוציא את ה2100 הנותרים מהמגירה ולקנות עוד כרטיס ב1800-1900 ש''ח שיחזיק לעוד שנתיים שלוש את המשחקים.

וגם, מכל הסיבות, דווקא הסיבה של הVram הכי טיפשית כאן כי ההבדל הוא רק 2GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

נדב נדב נדב, שבונים מערכת מחשב לטווח הארוך בונים על הכל מלבד הכרטיס. מעבד לרוב לא יוצר בעיה וכרטיס כן. תמיד אפשר להחליף כרטיס, כולה בורג אחד . לקנות כרטיס ב3800 ש''ח זה לא הכי משתלם שהוא לא נותן תמורה כפולה מה970 שעולה באזור ה1700, שאותו אפשר אחרי שנתיים למכור, להוציא את ה2100 הנותרים מהמגירה ולקנות עוד כרטיס ב1800-1900 ש''ח שיחזיק לעוד שנתיים שלוש את המשחקים.

וגם, מכל הסיבות, דווקא הסיבה של הVram הכי טיפשית כאן כי ההבדל הוא רק 2GB.

אתה צודק שאפשר כרטיס מסך להליף כל הזמן אבל קודם כל ההבדל בין המחירים שלהם זה לא 2100 זה 1700 והוא ביקש כרטיס 

אז אם כבר לוקחים כרטיס ב1700 שקל לא לוקחים 970 לוקחים R9 390, לוקחים 970 רק אם הוא עורך הרבה מאוד דברים אבל הוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כמו במקרים רבים, התקציב גבוה מדי בלי סיבה אמיתית.

אני עם המפרט שבנה @netanel38121 בתיקונים קלים... מעדיף לקחת כרטיס 970 של STRIX או MSI G4 גם כי הם יותר קצרים, 2 מאווררים ולא 3, וגם כי הם מכבים מאווררים ב-IDLE:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5-PC

ולגבי ספק הכח, לא צריך 750. ספק 500W יספק את כל מה שהוא צריך. קח את זה למשל, יחסוך לך 250 ש"ח:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=ZM500-GLX

(למרות שספק חזק יותר זאת השקעה לעתיד, אז אם אין לך בעיה להוציא 250 נוספים, למה לא).

אחרי השינויים האלה הגענו לתקציב של כ-6000 ש"ח.

980Ti למסך Full HD זה סתם לזרוק כסף. יהיה צריך לעבוד קשה כדי למצוא את ההבדלים בינו לבין ה-970, וה-2000 ש"ח הפרש יורגשו בכיס מצויין...

אם הוא מוותר על התענוג של 980Ti אז יש לו 1650 ש"ח למסך, שאפשר לקנות בהם U2515H, שזה 1440p (ה-970 יחזיק גם אותו, יש לי את השילוב הזה בבית). מסך מצויין, וסה"כ המחשב יעלה בערך 7700 ש"ח. 2300 פחות מהתקציב המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...