ייעוץ ברכישת מחשב נייד סטודנט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ ברכישת מחשב נייד סטודנט

liran1115

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש ע"פ הנתונים שכתובים בהמשך.

תקציב: 2500
האם יש אפשרות לחריגה? אם כן, בכמה: עד 3000
מהם השימושים במחשב?לימודים, סרטים HD ומעט גיימינג
במידה שבחרת בגיימינג, ציין שמות של משחקים בהם תשחק CS:GO / NEED FOR SPEED ...העדפה למאיץ גרפי.
מתי מתוכננת הרכישה: בשבוע הקרוב
האם יש חברה מועדפת למחשב הניידdell,,asus
האם יש אפשרות למחשב ללא מערכת הפעלה: כן

גודל קשיח מינימלי: 500 ג'יגה  / 1 טרה אם זה הבדל לא משמעותי במחיר

האם לתת דגש לזמן סוללה :לא קריטי

גודל צג רצוי: 15.6

האם קיימת העדפה לרכישת המחשב מחנות מסויימת: לא.

אם לא, נוכל להתאים לך חנות לפי איזור מגורים. עיר מגורים: חולון

האם באפשרותך לבצע הזמנה מחנות רחוקה באמצעות משלוח: לא.

גודל :8 ג'יגה ראם.

ראיתי שהמעבדים שמוכרים היום זה הI5 6200U וה-I7 6500U וההבדל בינהם הוא סכום יחסית נמוך.

יצא לי לשמוע כמה פעמים שמהעבדים האלה לא יעילים כמו הדורות הקודמים, זה באמת נכון? יש אלטרנטיבה אחרת במקום ה I5 או I7 שנכנסת בתקציב?

ראיתי בKSP לא מעט מחשבים בתקציב שלי עם הנתונים שאני מחפש פשוט הבנתי שיש דגמים פחות מומלצים וכאלה שיותר מומלצים.

רציתי לדעת אם מישהו התנסה עם מחשבים בתקציב הזה ויש לו המלצה על דגם ספציפי.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה נשמע כבודו מותק ? :)

קודם כל לא יודע מי הכניס לך את השטות הזו לראש אבל הסקיילייט הם מעולים, מעולים. 

אבל, גם I5 דור רביעי יספיק לשימושים שלך, בייחוד שמדובר בנייד ולא בונים על שדרוג עתידי אם כי עדיף דור שישי, אין לך מה לחפש עם I7. והליבה הגרפית שלהם מעולה. אבל אם אתה מבקש מאיץ גרפי כדאי שנשים לב שהוא אכן יותר חזק מהליבה של המעבד. עדיין, אם היה לך אפשרות להביא מחו''ל הייתי ממליץ לך על טינקפאד של , שהם באמת מעולים.

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14949

אני חושב שהמחשב הזה יחסית טוב בגלל כמה סיבות, וזכרון 8GB ראם, מאיץ גרפי שלא יודע מה טיבו אך אני מאמין שאם הוא שולב במחשב הוא טוב יותר מהליבה הגרפית של המעבד, גם אם במעט. שים לב שמדובר במעבד דור שישי.

אני חושב שמה שהדבר היחיד שהכרטיס כן יתן מלבד טיפה כוח גרפי יותר מהליבה הגרפית וגם זה בסימן שאלה גדול , אני חושב שמה שהוא יתן זה 2GB של Vram.

החסרונות שלו הם רזולוציה לא מדהימה למסך, מאיץ גרפי לא חזק ואחריות רק לשנה. הבעיה ברזולוציה היא בגלל שהמחשב מיועד לסרטים וזו הסיבה שיש לי הסתייגות מסוימת.

מדפדופים בלתי נגמרים לא מצאתי כרטיסים אחרים בתקציב הזה, למעט כמה מחשבים בודדים שיש להם gt930/940 שלא מצטיירים לי ככרטיסים חזקים ביחס לליבת הסקיילייט אלא רק נמצאים שם בשביל הVram. והתעצלתי קצת לחפור לך עליהם. אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

הסקיילייט

גדול

המחשב ש @nargsi קישר אליו לא מומלץ בגלל מסך גרוע. הליבה הגרפית שלו לא חזקה בהרבה מהמובנית.

בעיקרון 3000 ש"ח הם לא מספיק כסף לדרישות שלך. במעט יותר אפשר לקבל מחשב שיענה על הדרישה של גיימינג קל, כמו Lenovo Yoga 500 15 מהדגמים שמגיעים עם Nvidia GT 940M, i5 6200U, 8GB RAM (שגם היא לא הרבה יותר חזקה, אבל זה המינימום ששווה לשלם עליו) ומסך FHD .

מחשב עם ליבה גרפית רצינית, FHD IPS ו לא נכנס בכלל בתקציב.

בקשר לשאלתך אודות i5\7 U, הם אכן די דומים וההבדל ביניהם הוא בעיקר בתדר, כך שה i7U לא משתלם בדרך כלל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

מה נשמע כבודו מותק ? :)

קודם כל לא יודע מי הכניס לך את השטות הזו לראש אבל הסקיילייט הם מעולים, מעולים. 

אבל, גם I5 דור רביעי יספיק לשימושים שלך, בייחוד שמדובר בנייד ולא בונים על שדרוג עתידי אם כי עדיף דור שישי, אין לך מה לחפש עם I7. והליבה הגרפית שלהם מעולה. אבל אם אתה מבקש מאיץ גרפי כדאי שנשים לב שהוא אכן יותר חזק מהליבה של המעבד. עדיין, אם היה לך אפשרות להביא מחו''ל הייתי ממליץ לך על טינקפאד של , שהם באמת מעולים.

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14949

אני חושב שהמחשב הזה יחסית טוב בגלל כמה סיבות, וזכרון 8GB ראם, מאיץ גרפי שלא יודע מה טיבו אך אני מאמין שאם הוא שולב במחשב הוא טוב יותר מהליבה הגרפית של המעבד, גם אם במעט. שים לב שמדובר במעבד דור שישי.

אני חושב שמה שהדבר היחיד שהכרטיס כן יתן מלבד טיפה כוח גרפי יותר מהליבה הגרפית וגם זה בסימן שאלה גדול , אני חושב שמה שהוא יתן זה 2GB של Vram.

החסרונות שלו הם רזולוציה לא מדהימה למסך, מאיץ גרפי לא חזק ואחריות רק לשנה. הבעיה ברזולוציה היא בגלל שהמחשב מיועד לסרטים וזו הסיבה שיש לי הסתייגות מסוימת.

מדפדופים בלתי נגמרים לא מצאתי כרטיסים אחרים בתקציב הזה, למעט כמה מחשבים בודדים שיש להם gt930/940 שלא מצטיירים לי ככרטיסים חזקים ביחס לליבת הסקיילייט אלא רק נמצאים שם בשביל הVram. והתעצלתי קצת לחפור לך עליהם. אז...

תודה רבה על הפירוט,

אני חושב שSSD סתם מייקר לי את המחשב ומקבל 125G שזה מעט מאוד בשבילי.

אין לי אפשרות לקנות מחשב ופשוט להחליף בהמשך את המאיץ גרפי לבד ?

ראיתי שיש בKSP או IVORY אני לא זוכר בדיוק מחשבים מתצוגה במחיר יותר מוזל.

לא כדאי לגעת במחשבים כאלה ? אני מפחד קצת מהסוללה שבטח הייתה מחוברת קבוע לחשמל / המסך עבד המון שעות אפילו שאני מקבל אחריות.

תודה רבה על המענה המהיר!

ציטוט של nachum37

גדול

המחשב ש @nargsi קישר אליו לא מומלץ בגלל מסך גרוע. הליבה הגרפית שלו לא חזקה בהרבה מהמובנית.

בעיקרון 3000 ש"ח הם לא מספיק כסף לדרישות שלך. במעט יותר אפשר לקבל מחשב שיענה על הדרישה של גיימינג קל, כמו Lenovo Yoga 500 15 מהדגמים שמגיעים עם Nvidia GT 940M, i5 6200U, 8GB RAM (שגם היא לא הרבה יותר חזקה, אבל זה המינימום ששווה לשלם עליו) ומסך FHD .

מחשב עם ליבה גרפית רצינית, FHD IPS ו לא נכנס בכלל בתקציב.

בקשר לשאלתך אודות i5\7 U, הם אכן די דומים וההבדל ביניהם הוא בעיקר בתדר, כך שה i7U לא משתלם בדרך כלל. 

אוקיי אז אני מבין שההבדל בין המעבדים הוא מזערי ואין צורך בכלל להשקיע עוד קצת בשביל ה I7.

ניסיתי לחפש את הלנובו יוגה בKSP ו VORY וראיתי רק במחירים גבוהיים מהתקציב שלי.

אני לא מתכנן לשחק במחשב על בסיס יום יומי. יוצא אחת לכמה זמן שאשחק CS החדש ואפילו CS 1.6 הישן יותר שבטוח יעבוד חלק, יותר מזה אין לי שימוש במשחקים במחשב הרוב עבודה מול מיילים ואווטלוק.

שקלתי אולי לקנות מחשב I5 8 גיג'ה ראם מאיץ גרפי בסיסי כמו שנתת ואולי בהמשך להחליף מאיץ גרפי בשביל לשפר את היכולות של המחשב במידה ואשחק במשחקים כבדים יותר(אני סטודנט אין לי יותר מדי זמן למשחקים)

אם יש לך קישור של הלנובו יוגה 500 אשמח לקבל כי לא הצלחתי למצוא ב KSP או IVORY.

דרך אגב המחשבים של לנובו נחשבים כמחשבים טובים? לא עדיף / ASUS?

קיבלתי הצעה מבאג למחשב : 

ASUS I5 5200U 

1TB 8GB RAM

NVIDIA 920M

3 שנים אחריות ותיק ועכבר של .

בנוסף ראיתי ב KSP מספר מחשבים בתקציב שלי, אשמח אם תסתכלו בקישור המצורף

https://www.ivory.co.il/catalog_compare.php?ids=16941,17622,14949,16942

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSD לא מיותר לאף אחד כיום.

אין אפשרות להחליף מאיץ גרפי בניידים בדרך כלל.

נראה שלדרישותיך הליבה הגרפית הזו תספיק. 

המחשבים של לנובו טובים. IBM כיום לא מייצרת ניידים והמותג נמכר ללנובו, והמחשבים הללו יקרים בהרבה מתקציבך. 

אסוס בתקציב שלך גרועים. 

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pclaptop&db239046=239063&db147729=1133427&db1634543=1763302&db147750=4775985&orderby=price

שני צבעים. שים לב בקניה שמדובר במסך עם רזולוציית 1920x1080.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כי פשוט במפרט בZAP היה כתוב ככה: 

מהירות כונן קשיח :  5400/SSD

כרגע אני בכיוון של הלפטופ שהמליצו לי כאן :

Lenovo Yoga 500 15 80R60077IV

8 ג'יגה ראם. I5 6200U . 500G HD . 

רזולוציה : 1920X1080

כרטיס מסך NVIDIA GT 940M

מחיר : 3378

אם למישהו יש רעיון למחשב אחר שיתאים לדרישות שלי אשמח שיפרסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אין משהו ספציפי..כרגע אני מחפש משהו בסביבות ה 3500

אני מנסה לחפש גם במקביל אולי ביד 2 אמצא משהו במחיר טוב והוא חדש.

אם אני רואה שאני לא מוצא את עצמי אני אקח את המחשב יוגה וזהו אני פשוט קצת לחוץ בגלל הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון עשיתי בדיקה באתרי אינטרנט לגבי הכרטיס מסך של 920M והוא כן יריץ את המשחקים שאני משחק בהם.

חשבתי אולי לחפש לפטופ בסגנון של

i5 

8 giga ram

hd ssd 

והכרטיס מסך של ג'יפורס

אבל נראה לי שהSSD מייקר את העסק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...