כמה התקני מיקרו מתקדמים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה התקני מיקרו מתקדמים?

bennash

Recommended Posts

כמה התקני מיקרו מתקדמים היום לאומת אם בכלל התקני מיקרו מתקדמים היום?
לפי דעתי התקני מיקרו מתקדמים לאט ואפילו נעצרו מאז 2012 שאז יצא Opteron 6386 SE שהוא יחידת עיבוד מרכזית הכי מתקדמת עד היום של התקני מיקרו מתקדמים.

לפי דעתי התקני מיקרו מתקדמים עשו את העסקה הכי טובה בעולם כאשר רצתה לחסוך בזיכרון מטמון יקר ועבדה רק לפי חוקים פיזיקליים שהיא יצרה (חוק מור).
בסוף המחרה הצליחה לעקוף אותה עד שאינטל עלתה על הטעות היא (התקני מיקרו מתקדמים) קנתה בהזדמנות חסרת תקדים את מערך הטכנולוגיה המאוגד שמיצרים יחידות עבוד גרפיות.

בגלל זה אני מסרב לקרוא ליחידות עיבוד גרפיות של מערך הטכנולוגיה המאוגד - יחידות עיבוד גרפיות של התקני מיקרו מתקדמים,
וגם בגלל שמערך הטכנולוגיה המאוגד תמיד היה יותר קרוב למתחרה מאשר התקני מיקרו מתקדמים לאינטל:
רוב יחידות העיבוד הגרפיות של מערך הטכנולוגיה המאוגד יותר חלשות מהמתחרה.
אבל כרטיס הגרפי לאקספרס חברור רכיבים היקפיים אחד עם כמה יחידות עיבוד גרפיות של המערך הטכנולוגיה המאוגד יותר חזק היום מכל כרטיס גרפי לאקספרס חברור רכיבים היקפיים אחד של המתחרה.

אני נתתי את דעתי על כמה התקני מיקרו מתקדמים. אתם יכולים לענות בדיון כמה התקני מיקרו מתקדמים לפי דעתכם?
*סליחה אם אדם מסוים לא הבין מה זה Opteron 6386 SE אני מצטער שלא יכולתי לתרגם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...