מתאם שהופך יציאת אוזניות ואודיו ליציאה אחת - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתאם שהופך יציאת אוזניות ואודיו ליציאה אחת

nargsi

Recommended Posts

אהלן

שוב חזר לי הצורך במתאם שהופך יציאת אודיו ושמע ליציאת 3.5 בודדה כך שאני יכול לחבר לדוגמא כמו של האייפון למחשב .

הזמנתי כמה כאלו מאייבי והאיכות השמע באוזניות ירדה בצורה דרסטית.

לכן, אני מבקש כאן המלצה לאחד איכותי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

ככל שידוע לי, אם אתה רוצה רק לשמוע (לא להשתמש במיקרופון), אז לא צריך שום מתאם. פשוט מחברים וזה עובד.

תמיד שמח לפגוש אנשים שלא יודעים כלום בנושא כי מעולם לא קנו מוצרי .

כן ירבו... (אלו שלא קונים מוצרי אפל)

אבל כמו שאתה ודאי יודע מאוד אוהבים ליצור מוצרים שתואמים אך ורק למוצרים שלהם.

אותו הדבר הם עשו באוזניות.

הם שינו משהו באופן שמצריך מתאם בשביל לעבוד עם מוצרי-לא-.

כשמחברים כאלו ללא מתאם שומעים מאוד חלש ורחוק.

שורה תחתונה חובה לעשות שימוש במתאם המיועד בדיוק לכך.

שכחתי לומר, השינוי שהם עשו הוא לא בחיבור עצמו כמו במוצרים אחרים, זה משהו בדרך שהחשמל מחובר, אולי הGROUND, לא יודע בדיוק.

המתאם פשוט מחליף את הניתוב בהתאם, אך מבחינה חיצונית חיבורי האוזניות נראים אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל האוזניות של האייפון משולב מיקרופון. הדיון מתייחס ספציפית לאפשרות לחבר כאלה לשקע 3.5 מ"מ של אוזניות בלבד. ככל שידוע לי, עם זה לא צריכה להיות שום בעיה, כי המימושים השונים נבדלים במיקום של המיקרופון והאדמה, לא במיקום של הסטראו. אלא אם לאחרונה שינו משהו גם בזה. זה מה שאתה טוען בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הבחור רוצה להשתמש גם באוזניות וגם במיקרופון ולזה באמת צריך מתאם.

אבל כמו שQttP רשם בשביל להשתמש באוזניות ללא המיקרופון אפשר לחבר אותם פשוט למחשב וזה עובד טוב מאוד.. אני כל הזמן עושה את זה.

באותו עניין, ארט, אני לא יודע מאיפה הבאת את זה שצריך מתאם מיוחד לאוזניות של האייפון, אני משתמש בהם עם הגלקסי וזה עובד טוב מאוד...

למרות שיש מצב שבאמת יש איזשהו הבדל כי עם הגלקסי מיני של חברה שלי באמת המיקרופון של האוזניות של האייפון לא עבד 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שסמסונג ואפל משתמשים באותו סוג חיבור.

כמה שידוע לי יש 2 סוגים עיקריים לחיבור עם מיקרופון (לפי מה שמצאתי מחיפוש קצר משתמשים ב- CTIA) ובשביל להשתמש רק באוזניות לא צריך להיות בעיה באף אחד מהמקרים

sony+headpone+pin+OMTP+CTIA.png

כשמחברים אוזניות כאלו לשקע שכולל גם מיקרופון וגם אוזניות (טלפונים וכיום גם הרבה מחשבים ניידים) צריך להתאים את סוג החיבור. יכול להיות שיש מכשירים חכמים שיודעים להתאים את עצמם ברמה התוכנתית (כמו לדוגמה עם חלק מכרטיסי הקול של רילטק שאפשר להגדיר שם כל יציאה מה תעשה דרך התוכנה) אבל במקסימום יש מתאמים לזה (http://www.amazon.com/Honsky-Universal-Female-Earphone-Adapter/dp/B00VORNJ0Q ו- http://www.amazon.com/3-5mm-Standard-Adapter-Converter-Phones/dp/B0148UVF0Q/ref=pd_sim_sbs_107_3?ie=UTF8&dpID=41RlB39eBQL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&refRID=1RZQ305CQ5VR8TBCHFNF)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות שסמסונג ואפל לא משתמשות באותו תקן לאוזניות עם מיקרופון.

יכול להיות שבדגמים חדשים/מסויימים חברות אחרות התחילו ליישם סוג של התאמה דינאמית שמאפשרת חיבור בשני השיטות.

לגבי כך שהסטראו עצמו לא קשור למיקרופון ואמור לעבוד, יכול להיות שזה נכון, אבל מספיק שתהיה בכניסה אליה מחברים טבעת שלישית או אולי אפילו מספיק שיש באוזניות סוויצ' שמיועד לפונקציות נוספות, וגם הסטראו עצמו יושפע מזה באופן שפותח הדיון מתאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum

אני יודע בוודאות שסמסונג ואפל לא משתמשות באותו תקן לאוזניות עם מיקרופון.

גם אני יודע זאת בוודאות. זה לא נושא הדיון.

ציטוט של Art Tatum

לגבי כך שהסטראו עצמו לא קשור למיקרופון ואמור לעבוד, יכול להיות שזה נכון, אבל מספיק שתהיה בכניסה אליה מחברים טבעת שלישית או אולי אפילו מספיק שיש באוזניות סוויצ' שמיועד לפונקציות נוספות, וגם הסטראו עצמו יושפע מזה באופן שפותח הדיון מתאר.

תמיד כיף להתדיין עם אנשים שמדברים על איך שאחרים לא יודעים כלום, ואז מסתבר שהם בעצמם לא יודעים כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון למשהו בסגנון הזה, לא בהכרח אוזניות של אפל, וכל אלה. 'כפתור', אני לוקח לדוגמא את האוזניות של האייפון כי הם הכי נוחות .

50Pcs-lot-3-5MM-Extension-Earphone-Headp

הבעיה שהזמנתי כזה וזה דפק לי את האיכות שמע ברמה מטורפת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הבהרת בצורה מפורשת - האם אתה רוצה להשתמש גם באוזניות וגם במיקרופון?עכשיו אני מניח שהתשובה היא כן, אבל זה די קשה להבין מדבריך. יעזור לך אם תהיה יותר מדויק בתאורים שלך. :)

אם אתה אכן רוצה להשתמש באוזניות וגם במיקרופון, אז כפי שהוסבר בדיון (ראה תמונה בהודעה של IlanF), יש שני סוגים של חיבור כזה, ולכן גם שני סוגים של מתאמים, שהם לא תואמים זה לזה. ויש סיכוי שאם השתמשת במתאם לא מתאים, זה ישפיע לרעה על האיכות. יכול גם להיום שהמתאם פשוט גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

גם אני יודע זאת בוודאות. זה לא נושא הדיון.

תמיד כיף להתדיין עם אנשים שמדברים על איך שאחרים לא יודעים כלום, ואז מסתבר שהם בעצמם לא יודעים כלום.

אני יודע מספיק כדי להכיר את התופעה, להבין את מקורה, ולדעת שצריך מתאם.

עמוד אחד אחורה זה היה יותר ממה שאתה הכרת.

ההתנצחויות מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...