כונן קשיח "נעלם" לאחר פירמוט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

כונן קשיח "נעלם" לאחר פירמוט

airforce

Recommended Posts

שלום רב, אתמול פירמטתי את המחשב לאחר תקיעות בתפריט ההתחל.

לאחר כמה חיפושים ברשת זה נראה כבעיה בוינדוס 10 (כי הכול מתפקד כראוי). 

כאשר לחצתי על Format יצא לי הודעה בסגנון הבא: error:0x8004242d 

MBR/GPT או משהו כזה.. לאחר חיפושים בגוגל ויוטיוב עשיתי כמה פקודות בכדי להתגבר על התקלה דרך הCMD (לרבות המילה Clean)

(תוך כדי שאני נזהר לא לסמן את הדיסק הקשיח עלוי נמצא מידע רב וחיוני).

לפתע נעלם הדיסק קשיח ונשאר רק הSSD 840 EVO  של .

עשיתי שתי מחיצות ולבסוף הופיע לי רק אחת והדיסק הקשיח נעלם גם מהביוס (הוא מעודכן) אבל! מופיע במנהל ההתקנים.

מה עליי לעשות בכדי להחזיר את הדיסק הקשיח? 

אני מצרף כמה מסך

ברשותי מחשב מסוג:

I7 3930K 

Asus Rampage IV Formula

16GB DDR3

1TB SSD

HHD 1WD

Nvidia 970 

מערכת הפעלה 10 pro באנגלית (גירסה אחרונה התקנה נקייה)

אודה לכם מקרב לב עם תסייעו לי 

כל טוב ותודה

2.png

3.jpg

Untitled.jpg

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של nachum37

מחקת את המחיצה, די בוודאות. אתה צריך תוכנות שיודעות לעשות Scan ישירות ללא שימוש במערכת הקבצים, כמו R-Studio למשל. 

תודה רק כיצד עובדים איתה?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

מסך גיימינג G27QC של GIGABYTE בביקורת: המחיר יגרום לכם לשפשף את העיניים

מסך גיימינג G27QC של GIGABYTE בביקורת: המחיר יגרום לכם לשפשף את העיניים

בביקורת זאת נבחן מסך שולחני עדכני שמתיימר להיות בין המשתלמים ביותר בקטגוריה שלו, עם מספר תכונות מבוקשות מאוד בתג מחיר שפוי לשם שינוי - בואו לגלות האם ניתן לאכול את כל העוגה וגם לשמור עליה שלמה

קרא עוד

אמאזון מעלה הילוך: אלו המבצעים המובילים שצפויים לנו ב-Prime Day 2020

חג הקניות הרשמי של אמאזון סוף כל סוף מגיע לאחר שלל דחיות הקשורות בקורונה - ובחרה הענקית מקווים לגרור התעניינות מוגדלת מבעוד מועד עם הרשימה המסורתית של המבצעים הבולטים שיהיו זמינים עבור הגולשים בעוד ימים ספורים

חדש באתר

מה זה אלגוריתם ואיזה כוח יש לו בחיינו

מה זה אלגוריתם ואיזה כוח יש לו בחיינו

אלגוריתם הוא מושג אשר נוכח כמעט בכל תחומי החיים, אך עדיין נוטה לבלבל רבים. מדובר למעשה, באופן הבסיסי ביותר, במסלול. בנקודת הפתיחה של המסלול אתם מציבים את הגורם המשתנה, אשר יכול להיות מספר או החלטה כלשהי, ובסופו יוצאת התוצאה. האלגוריתם הוא הכוח העומד מאחורי כל תוכנת מחשב בה השתמשתם, אך נעשה בו שימוש רב גם בתחומי חיים אחרים