להגיע למחיצת שיחזור נסתרת dell inspiron N5010 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להגיע למחיצת שיחזור נסתרת dell inspiron N5010

asvg

Recommended Posts

שלום , יש לי מחשב inspiron N5010 עם 7 home premuim SP1 בעברית , שאני רוצה לשחזר הגדרות יצרן דרך מחיצה נסתרת מחיצת שיחזור שקיימת בניידים [היא קיימת גם אצלי בנייד רואים אותה מתוך בניהול דיסקים] , יש סרטון ביוטוב שמראה איך להגיע אליה ,רק פשוט שאצלי במחשב זה שונה מהסרטון , אני אוסיף קישור לסרטון ואתמצת בקצרה את התהליך: לחיצה F8 לבחור REPAIR YOUR COMPUTER טעינת קבצים , בחירת שפה , בחירת שם משתמש אדמניסטרטור במחשב , סיסמה אם צריך , ואז אמור להפתח תפריט בעל 6 אפשרויות שהתחתונה ביותר רשום בה 
DELL DATASAFE RESTOR AND IMERGENCY BACKUP
ןמשם ממשיכים בשיחזור , אצלי במחשב משום מה יש רק 5 אפשרויות העליונות בלי האפשרות השישית לשחזור ,
מעיוני באינטרנט הבנתי שזאת בעיה לא רק אצלי , אבל לא הבנתי למה ומה הפתרון שלה [אני קצת חלש באנגלית]
אפשר לקפוץ לדקה 3:35 בסרטון ורואים בדיוק את האפשרות השישית האחרונה למטה שאצלי לא קיימת
תודה רבה רבה לעוזרים
הקישור לסרטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב של  חבר  שאני  מנסה  לעזור  לו  שאלתי  אותו  ואין  לו  שמץ  של מושג  הוא  קיבל  אותו  ממישהו

אבל  אם  אתה שואל  אם  יש  מחיצת  שחזור  אז  כן  רואים  אותה  שנכנסים  לניהול  דיסקים  מתוך  ווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידרוג/התקנה הם סיבה טובה לחוסר יכולת לשחזר עכשיו.

זה שרואים את המחיצה לא אומר כלום על התוכן.

תעלה תמונה של ניהול הדיסקים לפורום.

איזה מחשב זה ?  יצרן ומודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה  מחשב   dell inspiron N5010 עם 7 home premuim SP1 בעברית   כפי  שרשמתי  למעלה  בהודעה  הראשונה

על  המדבקה  עם  מפתח  החלונות  רשום  ווינדוס  7  HOME  PREMUIM  

אני  מעלה  תמונה  של  ניהול  דיסקים

תודה

תמונת  ניהול  דיסקים.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה את זה:

1    Turn on the computer.

2   As the computer starts, press <F8> on the keyboard until the Advanced Boot Options menu appears on the screen.

3    Press the <Down Arrow> on the keyboard to select Repair Your Computer on the Advanced Boot Options menu, and then press <Enter>.

4    Specify the language settings that you want, and then click Next.

5    Log in as a user who has administrative credentials, and then click OK.

6    Click Dell Factory Image Restore.

7    In the Dell Factory Image Restore window, click Next.

8    Click to select the Yes, reformat hard drive and restore system software to factory conditioncheck box.

9    Click Next
The computer is restored to the default factory configuration.

10    When the restore operation is completed, click Finish to restart the computer. 

The software is now installed as it was when the computer was first received.

מצטער על הכיוונים, אני לא מצליח לסדר את זה נורמאלי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אבל  לי אין  את  האפשרות   Dell Factory Image Restore   האפשרות  השישית  כפי  שרשמתי  בהודעה  הראשונה  שעל  זה  פתחתי  את  השרשור

לגבי  מה  שרשם  IVAN  המחשב  לא  מאתחל  ממנה  הוא  מאתחל  מ - C  , ומה  אתה  מתכוון  לא  מקורית  ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...