"גדר חיה" - על מה באמת מדובר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"גדר חיה" - על מה באמת מדובר

Roger That

Recommended Posts

תצחקו כמה שאתם רוצים על אירופה, אבל בארץ מפחדים אפילו לומר את המילים "טרור איסלמי" בחדשות ("צעירים") ומנסים כל הזמן להראות שהיהודים ברברים בדיוק כמו המוסלמים הקיצוניים (אם היה לי שקל על כל פעם ששמעתי את צמד המילים "טרור יהודי" בחודשיים האחרונים...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כי השמאל בארץ היא שלוחה של הליברליזם הגלובלי ושל אובמא... בגלל זה אני אומר שהשמאל הוא האויב מבפנים. מבחינתי רק הימניים הם העם היהודי השמאלנים הם סתם סוכנים זרים בתוכנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum

[...] הנתונים שעכשיו הבאת של 66 ל100 אלף הוא ודאי DOWNPLAY של סטטיסטיקות בהן הסתירו המון מקרים ע"י פיצולם להגדרה אחרת.

אתה יכול להכפיל את הנתון פי 2 עד 5 בכיף.

[...]

פי 2 עד 5? יש לך מקור לנתון הזה או שאתה סתם זורק מספרים? 

ציטוט של RDvd

במדינות אירופה כל מי שמעביר ביקורת על האיסלם הוא פשוע נתעב ואפשר לשלוח אותו לצינוק.

ישראל, מצד שני, נתפשת כ-"פושעת הכי גדולה בעולם" (כפי שאמר לי אדם מפינלנד לפני כמה שבועות).

"אדם מפינלנד" אמר לך שישראל נתפשת כ"הפושעת הכי גדולה בעולם".  אדם מישראל אמר לי שבמדינות אירופה על מי שמעביר ביקרות  על האיסלם הוא פושע נתעב שאפשר לשלוח לצינוק, פשוט תפסיק להקשיב לכל גיבוב שטויות.

ציטוט של BeesKnees

באופן די עצוב או מצחיק, כל פעם שמישהו מזכיר לי את שוודיה הסרטון הבא עולה לי לראש.

דרך אגב האם ידעתם שכמות האונס פר 100K אזרחים בהודו קטנה יותר מאשר במדינות אירופה? פאקינג הודו.

קודם כל לא מדובר בכלל מקרי האונס אלה במקרי אונס מדווחים.

ותן לי לנחש, זה בגלל המוסלמים?  אחוז המוסלמים בהודו כפול פי כמה וכמה מאחוז המוסלמים באיחוד האירופאי או בשבדיה.

הרי אין שום קשר לעבודה שבאירופה לתושבים יש גישה הרבה יותר טובה למשטרה, או לחלילופין להבדלים בסיכויים שנאסנת בהודו תחליט לדווח למשטרה על אונס בהשוואה לנאנסת באירופה.

ציטוט של Sargon

הנה עוד שקרן NEO PROGRESSIVE

דבר ראשון שים לב שברוב המדינות בעולם מיקרי האונס הם על ידי מישהו שמוכר לקורבן ואילו במקרה של שוודיה זה הפוך. מקרי האנוס הם אקראים ועל ידי זרים.... נותן לך רמז עבה מי הם האנסים...

אשמח לקבל מקור לנתון.

ציטוט של Roger That

סערה בגרמניה: עשרות נשים הותקפו מינית בידי כאלף גברים (מוסלמים)

רק שאין שום סערה בגרמניה ובאירובה. אמצעי התקשורת המרכזיים מסתירים את הסיפור כרגיל, מהסיבות שכתבתי למעלה.

אני מעריך לאחר שמלחמת האזרחים תחל באירובה, המון מהעיתונאים ומהפוליטיקאים שם יעצרו ויתנו את הדין על פשעים כנגד האנושות.

עוד גיבוב שטויות, המקרה בקלן לא יורד מהעמוד הראשי בכל אמצעי התקשורת המרכזיים בגרמניה כבר שבוע ימים.

ציטוט של Sargon

נו כי השמאל בארץ היא שלוחה של הליברליזם הגלובלי ושל אובמא... בגלל זה אני אומר שהשמאל הוא האויב מבפנים. מבחינתי רק הימניים הם העם היהודי השמאלנים הם סתם סוכנים זרים בתוכנו...

9_9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nosh, לקח ארבעה ימים עד שהתחילו לדווח על המקרה בקלן כי העיותנים השמאנלים לא יכלו להתעלם ולהסתיר את זה יותר...

בווידאו שקישרתי יש תשובות לשאלות שלך וגם קישורים למקורות של התשובות האלה. צפיה מהנה.

NOSH, כל מה שאתה טוען(ואם היית צופה בשני הדוויאוים שקישרתי היית מקבל תושבות) לא מסביר את ההבדל האדיר בין שוודיה וכל מדינה אירופאית אחרת.

מילא תאמר זה מסביר 10% סטייה מהנורמה, אבל מדובר פה על כמות של יותר מפי שתיים מכל מדינה אחרת באירופה... (ורוב המדינות זה גם הרבה יותר נמוך מחצי).

אתה צריך להבין למה השמאל הוא האויב. זה מאוד פשוט.

השמאל הוא חלק מקהילה גלובלית, השמאל היא תנועה גלובלית חובקת עולם. האינטרסים שלה הם גלובלים וללא גבולות.

הימניים לעומת זה הם לאומיים והאינטרס שלהם מקומי בלבד.

לכן לעולם השמאל והימין ישאפו למטרות כמעט הפוכות והשמאל הוא תמיד יהיה אויב הלאומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכויות אדם, אהה... לא ידענו. חובה לצפות

http://rotter.net/forum/scoops1/278721.shtml

תגובת בצלם "המפתיעה" http://rotter.net/forum/scoops1/278725.shtml

זהבה גלאון ממקימות בצלם ומנכל"ית הראשונה עושה חישובים אם להגן על בצלם ולהמשיך לתקוף את היהודים או להתנער ולנסות למזער נזקים, אז בינתיים שותקת. אבל: http://rotter.net/forum/scoops1/278732.shtml

(דיון בכנסת יולי 2008: "עזרא נאווי הוא אימפריה")

תגובת ציפי לבני:

תגובת בוזי הרצוג: (נרדם. התחקיר היה מלחיץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארגוני זכויות אדם הם שקר מהלך

מתעסקים יותר בלמצוא סיפורי זוועה מאשר למנוע אותם. PETA הורגת כ 85 אחוז מהחיות במחסות שלה.

ועיוורון יזום כדי שיוכלו להרגיש כמה שיותר טוב עם עצמם

ביזון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שהיה צריך ארגון אזרחי שיחשוף את הסיפור הזה, ואני בטוח שישנם עוד רבים אחרים וגרועים יותר. איפה השב"כ כל השנים? איפה התקשורת שיודעת לבצע כתבות על ארגוני ימין קיצון?

בכל עימות פרובוקטיבי בעבר שהארגון הזה יצר בינהם לבין מתנחלים, רשויות החוק אוטומטית בעדו.

פחד משתק להיות מסומן? או בצירוף סימפטיה רבה אצל אינדיודיאלים בכירים בכל רשויות החוק והתקשורת?

אגב, אני לא נותן כאן יותר מידי קרדיט לאילנה דיין. היא קיבלה חומר מוכן ממעלה ראשונה, (וקראתי שיש עוד חומרים רבים נוספים שנאספו) היא יכלה לבחור לשדר, או שגוף אחר כגון ערוץ 1 היה משדר, ואז היתה צריכה להתמודד גם עם הביקורת. אבל אתם יודעים מה, ניתן לה את הקרדיט שבחרה לשדר חומר עיתונאי שאין כמוהו.

האם השב"כ יחקור? האם הפרקליטות תעמיד לדין? קשה להאמין שלא בהתחשב ברעש שזה יעשה. אך השאלה אם משהו בסיסי בהתנהלות ישתנה. אני מאמין שלא.

לפי אבי דיכטר זהו רק קצה הקרחון:

568edbcb2a65e9b8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...