נעלם לי כונן שלם ! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נעלם לי כונן שלם !

Tbox27

Recommended Posts

שלום לכולם ,

ההאר דיסק שלי ווסטרן דיגיטל 80 ג'גיה היה מפוצל ל 2 כוננים כאשר ניסתי להעריך מחדש את הגודל שלהם resize אירעה הפסקת חשמל והתהליך הופסק באמצע , לאחר מכן נעלם לי אחד הכוננים , ניסיתי לשחזר את המערכת אך ללא הצלחה מכייון שהופיעה הודעת שגיאה בה כתוב שאחד הכוננים עבר כיבוי או משהו כזה , יש לי על הכונן מידע חשוב ואני צריך למצוא דרך להגיע אליו בדחיפות , אני מקווה שמישהו כאן ידע איך לפתור את הבעיה

תודה מראש , תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה מה שקרה זה שהלך לך ה-partition table או לפחות חלק ממנו. המידע שלך עדיין שם, ואם הדיסק הקשיח לא נפגע פיזית די בטוח שתצליח לשחזר את רובו.

תעשה חיפוש, רק אני עניתי בערך 10 פעמים על איך משחזרים מידע. עד אז הייתי מציע לך לא להשתמש בדיסק הזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי בתוצאות של החיפוש וזה די שונה מהמקרה שלי

הכונן עצמו נעלם לגמרי ... כאילו הוא לא מופיע לי וכל התוכנות שהיו מתוקנות עליו לא יכולות לפעול כאילו הוא נכבה או משהו

וכשאני נכנס לפרטישין מג'יק הוא מראה כאילו הכונן כבוי , וכשאני מנסה להפעיל אותו ע"י לחיצה על כפתור ה active

הוא רושם משהו על זה שזהגירסא שלי היא לא גירסא מלאה או משהו כזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהחיפוש שונה מהמקרה שלך לא אומר שאין שם תוכנות שיצילו לך את המידע

תנסה שוב לעשות חיפוש לשיחזור מידע, גם אם הבעיה אחרת לגמרי התוכנה יכולה להתאים גם לך

"או משהו כזה בערך" לא ממש אומר הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עם finaldata יש אפשרות להציל את הקבצים אבל הגירסא החינמית לא נותנת לשחזר והגירסא המלאה עולה 78 דולר !

אין תוכנה חופשית שאפשר לשחזר איתה ?

ניסיתי את getdataback אבל זה סורק רק FAT 32 ושלי זה NTFS

גם File Scavenger ניסיתי אבל זה לא מוצא לי את המידע שאני צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...