LG G4 נכבה פתאום ולא נדלק - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG G4 נכבה פתאום ולא נדלק

BarRahum

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני כשעה המכשיר שלי נכבה, ואני לא מצליח להדליק אותו.

הדרך היחידה שהוא עושה משהו זה להוציא את הסוללה ולהחזיר ואז זה מראה את המסך פתיחה של ונכבה שוב.

בנוסף אני לא מצליח לאתחל אותו מחדש.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לפני 7 שעות BarRahum אמר:

הלכתי לחנות, והם שלחו את הפלאפון למעבדה.

המוכר כבר הכין את הקרקע ואמר לי שאם זה קצר אז האחריות לא תקפה ושהפלאפון הלך לפח...

מנסה לזיין לך תשכל. תפתח את גוגל ותקרא מאות דיווחים על מוות של הלוח אם שמקורו ברכיב הפלאש, בעיה מוכרת שאחריות לתקן בחינם.

אל תשב בשקט ואל תשלם אגורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 9 שעות BarRahum אמר:

הלכתי לחנות, והם שלחו את הפלאפון למעבדה.

המוכר כבר הכין את הקרקע ואמר לי שאם זה קצר אז האחריות לא תקפה ושהפלאפון הלך לפח...

הינה הסיבה למה אני לא קונה מחנויות בארץ אלא רק מחו"ל או יבואן. אם הם יעשו לך תרגיל, תקח את המכשיר למעבדת היבואן לקבלת חוות דעת ותתבע אותם בתביעות קטנות. 

אגב, האם אפשר לדעת באיזו חנות מדובר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת LazyCat אמר:

הינה הסיבה למה אני לא קונה מחנויות אלא רק מחו"ל או יבואן. אם הם יעשו לך תרגיל, תקח את המכשיר למעבדת היבואן לקבלת חוות דעת ותתבע אותם בתביעות קטנות. 

אל תחשוב שהיבואן הרשמי צדיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה LazyCat אמר:

לא חושב כך. במקרה זה ואחרים שאני מכיר רונלייט (יבואני LG) לוקחים אחריות. 

אגב, עוד לא ברור אם מדובר ברכיב eMMC או רכיב אחר תקול במכשירים הללו ש"מתים". 

זה די ברור שמדובר בבעיה בפלאש, כל פס הייצור הראשוני של G4 'נחשד' בתקלה הזו, היו על זה הרבה דיווחים ונמנעתי מלקנות אותו בדיוק בגלל זה בהשקה.

גם לגלקסי 3 בזמנו היתה אותה בעיה במדויק, מוות של רכיב הפלאש (קוראים לזה 'לוח אם' בציבור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות שקניתי ממנה זה Gadget Mobile זה באבן גבירול..

כסף אני לא מוכן לשלם, הבעיה היא שאני לוחם, אז היציאות שלי הן דיי חרא, אבל לפחות יש לי אבא שהוא די הישראלי המכוער אז לא תהיה לו בעיה להרים את הקול על הבעלים של החנות אם הוא יתנער מאחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 6 שעות iSolt אמר:

זה די ברור שמדובר בבעיה בפלאש, כל פס הייצור הראשוני של G4 'נחשד' בתקלה הזו, היו על זה הרבה דיווחים ונמנעתי מלקנות אותו בדיוק בגלל זה בהשקה.

גם לגלקסי 3 בזמנו היתה אותה בעיה במדויק, מוות של רכיב הפלאש (קוראים לזה 'לוח אם' בציבור)

את הבעיית ה- SDS של ה- S3 (וגם ה- NoteII) אני מכיר מאוד מקרוב. לקבוע שאותה בעיה בדיוק קיימת ב- G4 מבלי שאף גורם מקצועי בדק את זה ופרסם מסקנות, זה קצת יומרני הייתי אומר. 

לפני 1 שעה BarRahum אמר:

החנות שקניתי ממנה זה Gadget Mobile זה באבן גבירול..

כסף אני לא מוכן לשלם, הבעיה היא שאני לוחם, אז היציאות שלי הן דיי חרא, אבל לפחות יש לי אבא שהוא די הישראלי המכוער אז לא תהיה לו בעיה להרים את הקול על הבעלים של החנות אם הוא יתנער מאחריות.

אני מקווה שלא יעשו לך בעיות, בהצלחה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...