עזרה בהתקנת proofing tools ל office 2016 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתקנת proofing tools ל office 2016

dj_horse

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין להתקין את ה proofing tolls בשביל ה 2016, אבל באתר של מיקרוסופט קיים רק הגירסה של 32 ביט, ואני צריך גירסה של 64 ביט.

שיניתי את הכתובת להתקנה של גירסה של 64 ביט, ואחרי שהורדתי את הגירסה, הוא אומר לי שיש בעיה אחרת.

בפירוט, כתוב שיש גירסה של אופיס וגירסה של installer או משהו כזה, והוא לא יכל להתקין לי את זה.

יש אפשרות להשיג את הגירסה שתעבוד, ואוכל להתקין את הערכה הזאת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

תסיר את כל גרסאות האופיס וכל שאר הרכיבים שלו שמותקנים אצלך במחשב.

התקן כרגיל את 2016 64 Bit. 

התקן את ה LAP שאתה מעוניין בו (https://support.office.com/en-us/article/Language-Accessory-Pack-for-Office-2016-82ee1236-0f9a-45ee-9c72-05b026ee809f). זה אמור לעבוד. 

הבעיה היא לא אי תאימות בין ערכת השפה לאופיס, אלא בין ערכת השפה לרכיבים אחרים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, אין לי גרסאות אחרות של אופיס, חוץ מהתוכנות המובנות של 10.

יש לי רק את הגירסת 2016 הזאת.

לגבי הלינק ששלחת, הוא כותב, ברגע שאני מנסה להתקין, זה שיש בעיית תאימות של חתימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כל מיני רכיבים של חוץ מהאופיס עצמו, והם כנראה אלו שגורמים לבעיה. אתה יכול להעלות של התוכנות המותקנות בהוספה \ הסרה בלוח הבקרה?

בקשר לשאלתך, מייקרוסופט כותבים בקשר לערכות שפה ש:

NOTE   If you are using a Volume License version of Microsoft Office 2016, you can download an ISO image of the language packs, language interface packs, and proofing tools from the Volume Licensing Service Center (VLSC). Please contact your administrator for more information.

אבל אני חושב שהמשמעות היא שניתן גם להוריד את ה ISO הזה, ולא רק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי מקודם, יש את התוכנות המובנות שמגיעות עם 10, אך חוץ מזה רק התוכנה של האופיס מותקנת.

אני אוכל יותר מאוחר לעלות תמונה, אך אני אישית לא מצאתי עוד תוכנות. יש כמובן את כל התכונות שאופיס נותנת, שניתן דרך השינוי בהוספה/הסרה, להכניס או להוריד, אבל לא מדובר בתוכנה אחרת נוספת.

לגבי מה שכתבת ב NOTE, זה מה שקראתי, ולכן רציתי לוודא את זה. במידה ואין משמעות לכך, ואני לא צריך להשתמש בזה על מנת להתקין את הערכה של הספה, אז הבעיה פחות מובנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...