יש מה לקנות? כל המבצעים המרכזיים באירוע ה-ShoppingIL הישראלי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מה לקנות? כל המבצעים המרכזיים באירוע ה-ShoppingIL הישראלי

SilentBob

Recommended Posts

יומיים של מבצעים מקוונים ברשת הישראלית החלו להם, ואנחנו כאן בכדי לנסות ולרכז לכם את כל הדילים הטכנולוגיים הטובים ביותר

לכתבה: http://hwzone.co.il/יש-מה-לקנות-כל-המבצעים-המרכזיים-באירוע/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולה לי קצת האוכל של הבוקר בכל פעם שאני רואה את צמד המילים "חגיגת קניות". כשהראש מפסיק לעבוד והמספרים קצת יותר נמוכים בשביל לפנות זבל כולם מתרגשים.

הדבר היחיד שאני רואה פה ששווה זה הדל ווסטרו עם ה-i3 M, נו זה, זה שאין לו כח עיבוד שיבייש מעבדי 775 כפולי (סדרת U).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולה לי קצת האוכל של הבוקר בכל פעם שאני רואה את צמד המילים "חגיגת קניות". כשהראש מפסיק לעבוד והמספרים קצת יותר נמוכים בשביל לפנות זבל כולם מתרגשים.

הדבר היחיד שאני רואה פה ששווה זה הדל ווסטרו עם ה-i3 M, נו זה, זה שאין לו כח עיבוד שיבייש מעבדי 775 כפולי (סדרת U).

אתה מדבר על ההוא ב-900 ש"ח (סנדי ברידג')?

כי גם אני ראיתי אבל רשום שם מחודש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק..

לא משהו מיוחד ומה שכבר יכול להיות מעניין המחירים שלו נופחו בשביל "אחוזי הנחה גבוהים". די צפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...