שיפור מחשב קיים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור מחשב קיים

AR74590

Recommended Posts

אז אם הכרטיס החדש לוקח יותר מהישן, יש יותר טעם בהחלפת ספק לאחד איכותי.

אני תמיד ממליץ על ספקים חזקים קצת יותר ממה שמקובל להמליץ.

מתוך הבנה שבספק איכותי עם חלקים המיועדים להתמודד עם הספק חשמלי גבוה יותר, השחיקה של המוצר תהיה קטנה משמעותית, ובמקרים של ירידות מתח קטנות מאוד(מאלו שגורמות לנורה להבהב לרגע) יש לספקים עם יכולת עודפת סיכוי להחזיק מתח יציב באותו רגע ולא לכבות/לרסט את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ זה כבר כיוון נכון :)

פותח הדיון צריך להחליט מה התקציב שהוא מוכן להשקיע בסך הכל וגם באיזו חנות הוא מעדיף לקנות כי לכל חנות יש את המוצרים שלה, עם הנחות וכיוצא בזה, ואז אפשר להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להשקיע את ה 2000 שקל אם זה שווה את המחיר אך הייתי שמח להשקיע פחות.

החנות במרכז לא משנה לי אך יתכן שיש לי חבר שיהיה באילת בסופ"ש הקרוב (שם יש KSP).

אשמח לדעת על שתי חלופות של כרטיסים מסך ודברים נלווים שאני אצטרך.

אחת היא GTX 970 וספק טוב (אשמח לחלופה שניתן לקנות מ KSP)

והשניה אשמח לכרטיס זול יותר ולדעת את ההבדלים על מנת שאוכל לקבל החלטה מושכלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד ממליץ לך לא להתקרב ל- KSP בשום אופן ולא לקנות מהם שום דבר אני הייתי לקוח שלהם תקופה ארוכה מאוד וסבלתי משירות דוחה ומגעיל שספגתי מכיוון שהאמנתי שאין אלטרנטיבות זולות מהם, ולמדתי שיש ולא רק זולות יותר, גם עם שירות טוב בהרבה ואמינות ברמה אחרת!

יכול להיות שזה רק הסניף שליד הבית שלי, אך לדעתי העובדה שבמשך התקופה הארוכה (קרוב ל- 4 שנים) שהייתי קונה מהם צוות העובדים הספיק להתחלף 3 פעמים (כולם כולל כולם כולל מנהל הסניף) והשירות והיחס תמיד היו גרועים ורק התדרדרו במקום להשתפר, מעידה על-כך שדרישות הסף לקבלה לעבודה ברשת מאוד ירודים. אחרת איך תסביר שבמהלך 4 שנים לא היה עובד אחד שנתן יחס מכבד או שירות הוגן ללקוחות (וכל זה בזמן שניהול הסניף הספיק להחליף כבר 3 ידיים) לי אישית זה נראה תמוה, וקיימות מספיק אלטרנטיבות בשוק (המוגבל והמצומצם שלנו, בכל זאת ...) כדי שאני אוכל להמליץ לך להתרחק מהם בידיעה שאני ממליץ לך על מקום טוב יותר!

אני לא רוצה לפתח את זה לויכוח, אז בבקשה בואו לא, מי שלא מסכים איתי בנושא זכותו בדיוק כמו שזכותי לדווח על מה שבעיני נראה כפשע ולא פחות. אני לא מכריח אף אחד לקנות ממקום אחד ולא מאחר, זו מדינה חופשית ודמוקרטית (או לפחות זה מה שהממשלה והתשקורת מוכרים לנו) ויש לי זכות להתבטא נגד דברים שבעיני עושים עוול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההתיחסות.

במידה ואני קונה באילת אני צריך ארצית כדי שיהיה לי שירות(גם אם גרוע ליד הבית).

לכן שוב אשמח לדעת הצעה זולה יותר לכרטיס מסך שעדיין ישרת את רוב מטרותי ואת ההבדלים בינה לזו של ה GTX970

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אין שום בעיה מבחינת המעבד.

KSP זה KSP אבל באילת כניראה שאין יותר מידי אופציות טובות יותר.

קח את זה:

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX970 4GB OC GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי SeaSonic 520W 80+ Bronze S12II-520 1

מחיר אילת: 1797 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...