הצצה נדירה למוח של שמאלני: הפוסט של אחינועם ניני - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצצה נדירה למוח של שמאלני: הפוסט של אחינועם ניני

vic07

Recommended Posts

Peace, היית אמור להבין מהמשפט השני שזה ממש לא בא לי בקלות. אני יכול לספור על יד אחת שהשתמשתי בביטוי הזה, הפעם כנראה שהספיק לי.

לגבי אבו מאזן, הוא פוליטיקאי ממש כמו ביבי מבחינתי. הוא רק משתמש בשפה יותר קיצונית ולפעמים שקרית בהתאם לנורמות של האנשים שלו. נכון, הוא מסית ותאמין לי שעיצבן אותו גם לשמוע מה שהוא אמר על הילד המחבל. אבל אני לא חושב שצריך לשפוט אותו רק ע"ס מה שהוא אומר. ולא צריך בכל מקרה לעשות סימטריה בין הרמה המוסרית שלנו לשלהם.

אני לא מאלו שאוטומטית רואים בכל ערבי אוייב (למרות שלצערי רובם הכמעט מוחלט תומך תמיכה שקטה בטרור).

אך לדעתי, עצם העובדה ש'הרשות הפלסטינית' משלמת משכורות למשפחות הרוצחים, ועצם העובדה שאבו מאזן הוא מכחיש שואה ידוע, כבר הופכות אותו ללא לגיטימי.

אמנם אתה טוען שאנחנו לא צריכים לעשות סימטריה בין הרמה המוסרית שלנו לרמה המוסרית שלהם, אך אני טוען שאל לנו להתעלם מן העובדה הזאת.

לדעתי, העובדה הנ''ל הינה המכשול האמיתי לשלום של אמת. למעשה, אני בטוח שבמצב הקיים (דור צעיר ומבוגר השטופים בשנאה חולנית ליהודים באשר הם) שלום אמיתי לעולם לא יוכל להתקיים.

הדמוניזציה שהרשות הפלסטינית, התקשורת הערבית העולמית, ואנשי הדת המוסלמיים עשו ליהודים, היא דבר ששום מסירת שטחים\אתרי דת לא תסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אליין, שכל ישר אין לך. זה כבר ברור מדברייך.

אני לא מכניס שיקולים ריגשיים. אני לא עושה "דמוניזציה".

אני פשוט עושה חשבון פשוט. יש פה אוכלוסייה שלא תעצור עד שהיא תשמיד את ותהרוג אלפי ואוליי מיליוני יהודים.

בתור מי ששיך לאוכלוסית היהודים, אין לי שום אינטרס לנסות להסתדר עם אוכלוסייה שמנסה לחסל אותי ואת העם שלי.

בתור יהודי האינטרס שלי הוא להלחם בהם מלחמת קיום.

כי כל הדרכים שלא מעורבות בה לחימה בפלסטינים תוביל לאותה התוצאה, השמדת מדינת והעם היהודי.

כדי שאני לא ארצה להילחם בפלסטינים צריך להיות לי איזשהוא אינטרס. מה האינטרס שלי בדיוק לא להלחם בהם?

זה כמו שתגיד שעשו לנאצים דמונזציה מיותרת ולא היה צריך להלחם בהם.

יש אנשים רעים בעולם, יש אנשים שרוצים להרוג אנשים אחרים.

ואם אני רוצה להלחם בפלסטינים זה לא בגלל שאני עושה להם דמונזציה או חושב שהם נחותים ממני, זה בגלל שזה הפתרון הכי יעיל והגיוני לשמור על האינטרסים שלי שזה לא לתת להם להשמיד אותנו.

חשבת פעם בשביל מה אתה מוסרי? בשביל מה אתה צריך להיות מוסרי?

האם היה אסור להרוג את אייכמן כי הוא בן אדם שבסך הכל רוצה שיאהבו אותו? למה אין לך בעיה עם ההוצאה להורג של אייכמן? מה אין לו חלומות? למה אתה עושה לו דמוניזציה?

הסיבה שאני רוצה להילחם בפלסטינים ובמקביל לא רוצה שיהרגו יהודים זה בגלל שמהפלסטינים לא אכפת לי. אין לי אינטרס לדאוג לשלומם של הפלסטינים. רק בגלל שהם בני אדם אני צריך לדאוג להם? מעדיף לדאוג לכלבים מאשר לדאוג לפלסטינים.

אם הם רוצים שיהיה לי אינטרס לדאוג להם אז שיתנו לי סיבה. סיבה אחת טובה יכולה למשל להיות "לחיות בשלום עם שכנינו היהודים מבלי לנסות לרצוח אותם על בסיס יומי" זאת יכולה להיות התחלה טובה.

עריכה: אגב זה טיפוסי לשמאלנים מצד אחד לדאוג לזכויות האדם של ה"אחר" ומצד שני לבוא לאזרחים של המדינה שלהם ולהגיד להם "אני אבא שלי וסבא שלי נלחמו בשבילך! תגיד תודה ותשתוק!"

שמאלנים לא ממש מבינים מה זה דמוקרטייה.

כאילו הם רוצים לכפות מחשבות ודעות, הם עושים את זה באמצעות חינוך, חוקים ודחיקת המתנגדים לרעיונותייהם הפסאדו ליברלים לשוליים. זה המשטר השמאלני.

אם נלחמת וסבא שלך נלחם, תדע לך שלא עשיתם טובה לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר ממזמן רואה בכל ערבי מוסלמי אויב, זה מאוד פשוט מי שרוצה להרוג יהודים, ישראלים, בכל מקום וזמן... בשבילי הוא אויב.

וחבל שאנשים לא מפנימים זאת. אני ממזמן לא קונה את הקטע של ״ערבי מתון״ הם פצצת זמן מתקתקת שתפוצץ ברגע הנכון להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...