מומחה לשפת גוף: הנער שחווה את המוות קליני אמין באופן ברור - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מומחה לשפת גוף: הנער שחווה את המוות קליני אמין באופן ברור

yehuda00

Recommended Posts

ארט אני אגיד מה שאני אומר לחברים שלי תמיד (אתה נשמע כמוהם וכמוני לפני ששיניתי את דעתי) מי שלומד באמת את החומר לעומק יודע הכל. ומבין שאין פה שום סיפורים, הבעיה שללמוד לעומק זה לא סרטוני ווידאו כאלה אלא לפתוח ספרים ולהצליב מידע.

העולם הזה הוא בחירה חופשית אז אתה בוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שלומד את החומר ומצליב עדויות ותמונות מטושטשות גם יכול להאמין בחייזרים.

אבל איפה זה ואיפה המציאות.

הדבר היחידי שמחבר אותם הוא מוחם הקודח של טרחנים סדרתיים, וקולות של תמיהה פליאה ותוכחה על רקע מפוברקות ועדויות הזויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותך להאמין במה שאתה רוצה. ההבדל ביני לבינך שאני לא מאמין אלא יודע מתוך לימוד ולא מאמין למה שאנשים טרחנים מספרים.

אתה לעומת זאת בוחר להאמין במשהו אחר ולא לדעת.

אבל שוב בחירה חופשית וזו זכותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא הבנת מה אני יודע ומה לא. אני לא נביא ולא יודע "דברים"..

אני יודע שהיהדות אמיתית לגמרי ואם על זה אני צריך ללכת להיבדק לדעתך אז זכותך להחזיק בדעה הזו אני אחזיק בשלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם קוראים לזה שכחה. כתבתי את זה הרבה פעמיים. אמונה מלשון אמון/ביטחון . אתה בודק ויודע ואז נותן אמון . זאת הכוונה אמונה ביהדות.

"וידעת היום והשבת אל לבבך כי יהוה הוא האלהים בשמים ממעל ועל הארץ מתחת אין עוד" (דברים ד לט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלנו עם הלינקים ועם הפרשנויות המשונות? אפשר להאמין למישהו ואפשר שלא, ואפשר להאמין במישהו ואפשר שלא. במקרה השני, לא מדובר באמונה בעצם קיומו של אותו אדם (באם קיומו ידוע) אלא ביכולות מסויימות או תכונות מסויימות שלו - לא שמעת אף פעם מישהו אומר "אני מאמין בך" בהקשר של "אתה יכול לעשות את זה"? וכן, לפי הפסוק הזה, העם האמין ביכולות של משה לתקשר עם אלוהים, בדיוק כמו שאתה מאמין ביכולות הללו. האמין, ולא ידע, בדיוק כמו שאתה אינך יודע.

ובכלל, כמות האקרובטיקה שאנשים מסויימים מוכנים להשקיע בשביל לעוות משהו שכתוב בשפה פשוטה כדי ליצור משמעויות יש מאין מדהימה אותי כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הובא בתור ידיעה אלא לסוג של אמונה שאינה עיוורת .לפני הפסוק, בני- עוד לא בטחו במלואו במשה, ואחרי קריעת ים סוף בטחו .

זה כמו AvlK הוא בדק וצבר ידע והגיע לדעותיו. הוא לא הגיע לזה מסתם אמונה /תחושת בטן /

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic זה היה מיועד ל-rroonnii בגלל שאנחנו על אותו התדר, אתה לוקח את זה למקום אחר ומוציא את זה להקשרים אחרים.

צריך ללמוד הרבה חומר כדי לקבל את התמונה המלאה, אתה שומע דבר אחד פה ודבר אחד בהודעה קודמת ומרכיב לעצמך תמונה בראש\בהיגיון של איך הכל עובד.

גם אני הייתי ככה אבל שוב מי שיושב להתעמת עם החומר בצורה רצינית ומנטרל את עצמו מסטריאוטיפים או דעות קדומות ובא עם ראש פתוח באמת יבין טוב טוב את התמונה.

אני באמת מאחל לך שיום אחד תשב ולעשות את זה ואם לא בחירה שלך וזו זכותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...