מומחה לשפת גוף: הנער שחווה את המוות קליני אמין באופן ברור - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מומחה לשפת גוף: הנער שחווה את המוות קליני אמין באופן ברור

yehuda00

Recommended Posts

אתר החדשות News1 הושיב את רמי צוֹר, מומחה לשפת הגוף ולתקשורת בין אישית, ומראשוני העוסקים בתחום זה בישראל, לצפות בסרט. צור אומר כי "הנער עבר חוויה ואפשר לראות זאת באופן ברור. לפעמים קשה לו לתאר מה ראה, כמו שקשה לתאר חלומות…."

נראה שלנער יש תסמונת כלשהי שקשורה בחוסר סבלנות. לא נראה שהוא קורא הרבה. פעמים רבות הוא מרים את עיניו למעלה. מחקרים אומרים כי בני אדם מתחלקים בחוויותיהם לכמה סוגים: שמיעתי, תחושתי וראייתה. הוא נמנה על הסוג האחרון אליו שייך היום רובנו. בעיקר בגלל הסמארטפונים רובנו חווים הכל דרך ראייה. זה מתבטא במשפטים כמו 'אתה רואה מה אני אומר', 'לא נראה לי' וכדומה, ומתאפיין בדיבור מהיר שנקטע באמצע לטובת עניין אחר כדי להדביק את תיאור התמונות שרצות במחשבה. כאשר הוא מזכיר את הרב עובדיה לא עלו עיניו למעלה, אולי כי עזרו לו להיזכר.

%D7%A0%D7%AA%D7%9F-375x210.png

"את תיאורי המשיח, גוג והר הזיתים הוא כנראה חווה, אך אין זה מוכיח שמה שחלם הוא אמת. הילד אמין לגבי מה שהוא טוען שראה. ההתרגשות והחוויה אכן ניכרות וככל שהוא 'מתחמם' הוא נכנס יותר לתוך הסיפור. החוויה הסובייקטיבית נכונה ומקושטת והתיאור חי. "

למי שעדיין לא ראה - הסרטון המלא ניתן להורדה ולצפיה ישירה באתר הִתְחַזְּקוּתhitchazkut.co.il

עדות מצמררת: נער שחווה מוות קליני בסוכות תשע"ו 2015 מספר על מלחמת גוג ומגוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול מאוד להיות שמשהו גדול הולך לקרות בקרוב בעולם.

אני יודע שאני נשמע הזוי, אבל אפשר לראות מה קורה סביבנו. לא צריך להאמין בדברים האלה מי שלומד את החומר יודע​ ולא מאמין.

אני בד"כ לא אוהב את ההרצאות\סרטונים בנו' כי בד"כ לא מדובר בדברים אמיתיים, והיו הרבה כאלה או בסגנון הזה במהלך השנים.

אבל מה ששונה פה זה הודעה שיצאה מהרב קנייבסקי בזמן האחרון, וראיתי שהיום אמור להיות שידור חי בהידברות שכנראה הולך להתייחס לזה.

אני לא נביא ולא רב (רחוק משם) ולא יודע מה באמת הולך לקרות אבל אני עוקב ולומד את החומר ולא ישר אומר "נו באמת" או " טוב בסדר" סתמי כזה בגלל שאני לא מבין במה מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שמשהו גדול הולך לקרות בקרוב בעולם.

אני יודע שאני נשמע הזוי, אבל אפשר לראות מה קורה סביבנו. לא צריך להאמין בדברים האלה מי שלומד את החומר יודע​ ולא מאמין.

אני בד"כ לא אוהב את ההרצאות\סרטונים בנו' כי בד"כ לא מדובר בדברים אמיתיים, והיו הרבה כאלה או בסגנון הזה במהלך השנים.

אבל מה ששונה פה זה הודעה שיצאה מהרב קנייבסקי בזמן האחרון, וראיתי שהיום אמור להיות שידור חי בהידברות שכנראה הולך להתייחס לזה.

אני לא נביא ולא רב (רחוק משם) ולא יודע מה באמת הולך לקרות אבל אני עוקב ולומד את החומר ולא ישר אומר "נו באמת" או " טוב בסדר" סתמי כזה בגלל שאני לא מבין במה מדובר.

הרב קנייבסקי לא נתן תאריך וגם לא יתן (זה היה שקר) . בסך הכל אמר שהתקופה הזאת מתאימה למשיח . זה הבדל גדול מאשר לתת תאריכים. ולא צריך להביא את דבריי חז"ל על אלו שנותנים תאריכים .

איך אתה רוצה שיגיבו אנשים שאינם מאמינים? אני לא חושב שיש משהו שיכול לעורר אותם אלא אם יתחיל באמת מלחמה רצינית וקיצונית (רוסיה :shocked: ,אמריקאים ?)

בקשר למוות קליני.. זה קורה פה ושם לאנשים. רוצה עדות הכי אמינה שיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא אבין את התפיסה הזו של כל הדתות שקודם צריך לבוא משהו רע בשביל שיגיע משהו טוב..

בינתיים בעולם נראה שאיפה שהדת יותר חזקה יש יותר בעיות ויותר סכנות, אנשים סובלים מגזענות, אלימות ודיכוי בזמן שבמדינות מפותחות ונאורות

עם הרבה פחות שליטה של דת החיים משגשגים וטובים. אנשים חיים טוב מרוויחים טוב ואפילו טובים אחד לשני ומכבדים את דרך החיים שכל אחד בוחר לעצמו.

הדת יכלה להיות משהו יפה משהו טוב, דת נותנת תקווה ומחזקת את רוח האדם, אבל בסופו של יום משתמשים בה לרעה ושליטה באנשים תוך כדי דיכוי ושמירה על בורותם, עידוד של פיגור בידע כללי עם שכנוע כי הדת זה הידע הכי חשוב שצריך האדם לדעת.. חבל שככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני חושב בגלל שאתה הרחת אז אני גם יכול.

בדיוק, זה כל הזמן האיום, והוא לא משתקף במציאות כי במדינות שהדת שולטת בהם ועם רוב דתי , הן המדינות הכי גרועות לחיות בהן.

אף אחד לא מאיים עלייך . ואף איזו הרצאה לא משנה לך תחיים . יש אנשים שחזרו בתשובה (ועכשיו מחזירים בתשובה) ונכון שהגישה שלהם קיצונית ורק על דרך הפחד. אבל מרבית הרבנים ממש לא כאלה.ועדיין אתה לא יכול להשוות כל דת לדת אחרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרב קנייבסקי לא נתן תאריך וגם לא יתן (זה היה שקר) . בסך הכל אמר שהתקופה הזאת מתאימה למשיח . זה הבדל גדול מאשר לתת תאריכים. ולא צריך להביא את דבריי חז"ל על אלו שנותנים תאריכים .

איך אתה רוצה שיגיבו אנשים שאינם מאמינים? אני לא חושב שיש משהו שיכול לעורר אותם אלא אם יתחיל באמת מלחמה רצינית וקיצונית (רוסיה :shocked: ,אמריקאים ?)

בקשר למוות קליני.. זה קורה פה ושם לאנשים. רוצה עדות הכי אמינה שיש?

אני יודע שהרב קנייבסקי לא אמר תאריך וגם אני לא אמרתי שמישהו נתן תאריך רק שזו הודעה קצת חריגה ממנו כי הוא ממהר להגיד תמיד שכל מה שאומרים בשמו לא להאמין והפעם זה נראה כאילו הוא מאשר (לא יצאה הודעה שלו נגד המידע), מה שאמרתי הוא שיכול מאוד להיות שבקרוב יקרה משהו גדול בעולם.

אני וודאי לא יודע מתי אבל זה נראה שמתבשל משהו (כותרות בעולם, הילד הזה שמתאר חלקים מהמלחמה שמוזכרת בנביאים בלי שקרא אותם, ועוד הרבה..)

אגב את המקרה של שריד אני מכיר.

ואם מישהו רוצה חומר על מוות קליני יש ספר שהוציאה ד"ר אליזבת קובלר רוס, מעידה על עצמה שהיא אתאיסטית אבל לאחר מחקר של 20 שנה המסקנות שלה שינו את דעתה.

הצורה שבה היא חוקרת את הנושא לא משאירה מקום לספק.אני בזמנו הייתי פעור פה.

האמת שאני משתדל להימנע מאשכולות בנו' אבל לפעמים מרגיש חייב להביע דעה של אדם שלוקח את הנו' ברצינות כי אולי למישהו ייפתחו העיניים ואולי לא.

כולנו אחים שייכים לאותו עם ויצאנו מאותם אבות אז אני מרגיש צער על אלה שמפספסים את העניין בגלל סטריאוטיפים או דעות קדומות במקום לעשות קצת שעורי בית על הנוש'.

באמת שאני מאחל לכולנו רק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...