DUAL BOOT - LENOVO YOGA 500 - ווינדוס ולינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DUAL BOOT - LENOVO YOGA 500 - ווינדוס ולינוקס

arik100

Recommended Posts

אהלן

יש ברשותי YOGA 500 - I7 8GB בגדול

אני מעוניין להתקין עליו גם 10 וגם .

איזה הפצת אתם ממליצים?

השימושים העיקריים שלי יהיו להתעסקות קצת בלינוקס ולמידה עליו, הקמת סביבות עבודה ( בדיקות לQA, שרתים , WEB SERVICES וכו')

אשמח להמלצות בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מערכות שיתאימו לך ויש מערכות שלא. תצתרך לנסות את כל מה שאתה מכיר/רוצה ולהחליט....

אני יכול לאמר שאני משתמש ב Archו Gentoo, אלה לא "פוקימונים שקל לגדל" אבל אתה מוזמן לנסות

רצוי שתוריד כבר עכשו image מהדיסק הקשיח של המחשב ותשמור אותו בצד, כי במחשבם ניידים בדרך כלל יש boot loader (והיום ב UEFI גם סידור מחיצות) דיי יחודיים בגלל מערכת השחזור שנמצאת על הדיסק. ניסיון התקנת boot loader של לעיתים קרובות הורס את זה ואתה מגיע למצב שאתה לא יכול להיכנס לוינדוס ו/או לשחזור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוינדוס מותקן על הדיסק של המחשב כולל מחיצת שחזור וכו' עליך לחשוב איך אתה מונע פגיעה במחיצת השחזור

אם הוינדוס הוא התקנה נקיה פשוטה מדיסק, תתקין את הוינדוס ראשון. אבל זה לא ממש משנה כי בכל פעם שתצתרך לפרמט את אחת ממערכות ההפעלה אתה תהיה במצב של להתקין אותה כשהשניה כבר קיימת... אז בכל מקרה תגיע לכל 1 מהמקרים אם הזמן

היתי ממליץ להתחיל מהיכרות אם המערכת ואיך היא עצמה עובדת, איך לנהל אותה וכו'.אחרי זה יהיה לך יותר שמץ מה אתה עושה בדברים הבאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין אותי מחיצות שחזור וזה

מחקתי אותם כבר

היתי ממליץ להתחיל מהיכרות אם המערכת ואיך היא עצמה עובדת, איך לנהל אותה וכו'.אחרי זה יהיה לך יותר שמץ מה אתה עושה בדברים הבאים

אשמח ליותר פירוט בנושא. אני יותר בגדול איך עובד . אני מחפש יותר להיכנס לתוך המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כללים של איך ללמוד . הדרך שלי (היתה וממשיכה להיות) להתקין מערכת שמחייבת לעשות דברים ידנית ברמה נמוכה (בפקודות פשוטות מהקונסול ללא כלים מיוחדים) - בשביל להתקין דברים שלא מגיעים מהקופסה או לעשות פעולות ניהול

לעשות טעויות, להרוס את המערכת, להעביר יום שלם על התקנה שלה מחדש.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...