ושוב פיגוע דקירה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ושוב פיגוע דקירה

Ash Binary

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינתך אין דבר כזה "עם פלסטיני", ומבחינתם אין דבר כזה "מדינת ישראל" - הם קוראים לנו "האוייב הציוני" כי מבחינתם אנחנו הגדרנו את עצמנו כ "ישראל" והם לא מכירים בזאת

אתה לא חושב שההתנהגות שלהם היא פאתטית, כמו של אנשים שאומרים "You know who" במקום "וולדמורט" למשל ? כי אם הם לא היו פאתטים, לא היתה להם בעיה לקרוא לנו פשוט "ישראל" כשהם מדברים עלינו, בין אם הם מכירים בנו או לא, או בין אם תוכן המשפט הוא "להשמיד את ישראל"

אני לא הולך לרדת לרמה הזאת. הם יכולים להגדיר את עצמם "העם הפלסטיני", אני לא רואה איך ניתן למנוע מהם לקרוא לעצמם איך שהם רוצים. בין אם אני מכיר בהגדרה העצמית הזאת וא לא, אין לי צמרמורת מלקרוא להם כך בפשטות כשאני מדבר עליהם

לכל ה butthurts למיניהם

שנית, כשיש לנו סיבה להתקיף ואנחנו פותחים במבצע, לא נראה לך שלהוריד את הראש ולראות מה קורה זו התחלה טובה ?

כל זמן שאתה מוריד רק את הפעילים בשטח, יש שם מערכת עובדת שתייצר חדשים ללא הגבלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתך אין דבר כזה "עם פלסטיני", ומבחינתם אין דבר כזה "מדינת ישראל" - הם קוראים לנו "האוייב הציוני" כי מבחינתם אנחנו הגדרנו את עצמנו כ "ישראל" והם לא מכירים בזאת

בינארי עם כל הכבוד אני לא מכיר בעם פלסטיני כי זו עובדה היסטורית שאין עם כזה. לא כי לא בא לי להכיר בהם, מדינת הוא מושג חדש יחסית אבל עובדה היסטורית שאנחנו שייכים לפה.

אז אני מסתכל על עובדות, לעומתם שכאילו לא רואים את העובדות וכופרים בהן כי הן יפילו את כל מגדל האשליות שהם מלעיטים בו את הציבור שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בונה מגדל.. זה לא היה כדי לתקן אותך אלא כדי לדייק עבור אלה שכן מאמינים לשקר ה"עם הפלסטיני". בכל מקרה אני לא פותח וויכוח אתך ודי מסכים עם כל מה שאתה כותב כאן לאורך השרשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני אדם. בני אדם עם ילדים והורים. בני אדם עם חלומות ושאיפות. אתה באמת חושב שניתן להחזיק 2 מיליון בני אדם בכלוב ולהשתמש בהם כפועלים זולים באתרי בנייה? אם אפילו 1% מהפלסטינים יחליטו לעשות פיגועים מדרכות יהיו אדומות מדם של ישראלים. אני מוכן להמר על כל מה שיש לי ש-90% מהאנשים שחושבים שיש פיתרון צבאי לסכסוך הפרופיל שלהם מתחיל מ-64 ויורד מטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבני האדם שאתה מדבר עליהם חלומות ושאיפות להשמיד את הגוברים על החלומות והשאיפות שאתה מייחס להם - אחרת הם היו מקבלים אחת מהפשרות שהוצעו להם לאורך השנים. ובאשר לאחוז ש"מחליט" לעשות פיגועים - אני בטוח שהרבה יותר מ1% רוצים. צה"ל, ולו בעצם נוכחותו, מונע מרובם לממש את הרצון הזה, בין אם בשלב ההחלטה ובין אם בשלב הביצוע.

ועם זאת, אני לא חושב שהפתרון הוא "צבאי", לפחות לא לחלוטין. כבר אמרתי למה אני חושב שהשמדתה של ההנהגה הפלסטינית תועיל מעט למדי, ורצח עם זה צעד די דרסטי אפילו בשבילי. לא, יקירי, הפתרון הוא בשינויים מסויימים במשטר במדינה שלנו, שיביאו לכך שאנשי גיס חמישי לא יוכלו לכהן בתפקידים ציבוריים, שעיתונאים ייאלצו לספר את האמת (גם הזרים), שמערכת החינוך תדחק החוצה את השקר הזה של "פלסטינים", ושאנשים כמוך יירו ברחובות. רק כאשר כל ערבי ישראלי שיעז להביע רצון שמדינת תחדל להתקיים ייתלה יחד עם משפחתו, רק כאשר כל יהודי ישראלי שיאמר ברחוב שצריך לוותר לערבים יוכה קשות ע"י כל שומעיו באופן ספונטני - רק אז ייתכן סוף לסכסוך שאינו כולל את סופה של . לא צבאי, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודאי שאין פיתרון צבאי (לפחות לא אחד שהוא ישים), הסכסוך הוא דתי. והדת שלנו לא אומרת להרוג אלא אם באים להרוג אותך.

הדת שלהם אומרת להרוג להרוג כל מה שזז והוא אינו מוסלמי ואם זה ילד או תינוק אז תקבל בתולות משובחות יותר בגן עדן. נו באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב רואים שלא יצאת מהבית כבר איזה עשור. יש מעט מאוד פועלים פלסטינים בישראל עד כמה שידוע לי. כבר לא נותנים להם לעבוד פה כמו פעם.

הנקודה היא שמה שאתה דורש מאיתנו אתה לא דורש מהצד השני.

מצד אחד אתה אומר לנו "איזה מסכנים יש להם חלומות כמו לנו" ובאותה נשימה אתה מאיים שלו היו רוצים היו משמידים אותנו.

כאילו אתה גם אומר לנו לא להפעיל כח בגלל שהם מסכנים וגם אומר לנו לא להפעיל כח בגלל שהם יחסלו אותנו וניכשל.

אתה לא יכול להחזיק בשתי קצוות החבל בעת ובעונה אחת.

ישראל יכולה לנצח ולהשליט ביטחון. הבעיה היחידה שלנו זה לא ההנהגה של ה"פלסטינים" אלא זה השמאלנים.

השמאלנים הם המכשול העיקרי של מדינת כמעט בכל דבר שהיא עושה.

אנשים כמו לב מעדיפים את טובתם של ה"אחר" לפני הכל ורק בסוף הוא חושב אוליי גם על היהודים.

אם לא נקטין את כוחם של השמאלנים בבג"ץ ובכלל ולא נרדוף אותם בכל דרך אפשרית תמיד יהיה לנו אבן ריחיים על הצוואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאכפת לך ממה שהם אומרים זו בדיוק הבעיה. אם יגידו לך מחר שרוצים לחדש את הכיבוש המוסלמי בספרד, תקבל את זה? מה אתה מטומטם?

ואל תהיה חכמולוג בגרוש, זה לא הטרמינולוגיה אלא הרבה יותר עמוק. ההכרה ב"עם פלסטיני" בדרך כלל באה בסמיכות להכרה בזכותם על הארץ - וזו הבעיה.

בני אדם. בני אדם עם ילדים והורים. בני אדם עם חלומות ושאיפות.

בחיים לא גרת ליד ערבים, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה שלך שקולה לכך שאם אני אקרא לארגון "גדודי חללי אל אקצא" בשם זה (שהם נתנו לעצמם), הרי שאני מכיר בכך שהם חללים קדושים, ולכן אני חייב להימנע מלקרוא להם בשם זה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבני האדם שאתה מדבר עליהם חלומות ושאיפות להשמיד את הגוברים על החלומות והשאיפות שאתה מייחס להם - אחרת הם היו מקבלים אחת מהפשרות שהוצעו להם לאורך השנים. ובאשר לאחוז ש"מחליט" לעשות פיגועים - אני בטוח שהרבה יותר מ1% רוצים. צה"ל, ולו בעצם נוכחותו, מונע מרובם לממש את הרצון הזה, בין אם בשלב ההחלטה ובין אם בשלב הביצוע.

ועם זאת, אני לא חושב שהפתרון הוא "צבאי", לפחות לא לחלוטין. כבר אמרתי למה אני חושב שהשמדתה של ההנהגה הפלסטינית תועיל מעט למדי, ורצח עם זה צעד די דרסטי אפילו בשבילי. לא, יקירי, הפתרון הוא בשינויים מסויימים במשטר במדינה שלנו, שיביאו לכך שאנשי גיס חמישי לא יוכלו לכהן בתפקידים ציבוריים, שעיתונאים ייאלצו לספר את האמת (גם הזרים), שמערכת החינוך תדחק החוצה את השקר הזה של "פלסטינים", ושאנשים כמוך יירו ברחובות. רק כאשר כל ערבי ישראלי שיעז להביע רצון שמדינת תחדל להתקיים ייתלה יחד עם משפחתו, רק כאשר כל יהודי ישראלי שיאמר ברחוב שצריך לוותר לערבים יוכה קשות ע"י כל שומעיו באופן ספונטני - רק אז ייתכן סוף לסכסוך שאינו כולל את סופה של . לא צבאי, נכון?

אני משוכנע שהיית ג'ובניק בצבא... ידיד אתה מוזמן ללכת לכפר ערבי ולתלות. תוך חמש דקות אתה רץ הביתה שותת דם לבכות לאמא. אתה יודע מה אני רוצה לראות אותך עושה טיול בירושלים, גיבור . בוא נראה אם אתה גבר...

כל ערבי עם קצת שכל בין האוזניים מבין שאין שום סיכוי לגרש 7 מיליון יהודים ולהשמיד את מדינת ישראל. אבל נוח לך לא לרצות להבין את המציאות... אני ממליץ שתעשה אבחון אוטיזם. לדעתי אתה נמצא איפשהו על הקשת.

לב רואים שלא יצאת מהבית כבר איזה עשור. יש מעט מאוד פועלים פלסטינים בישראל עד כמה שידוע לי. כבר לא נותנים להם לעבוד פה כמו פעם.

הנקודה היא שמה שאתה דורש מאיתנו אתה לא דורש מהצד השני.

מצד אחד אתה אומר לנו "איזה מסכנים יש להם חלומות כמו לנו" ובאותה נשימה אתה מאיים שלו היו רוצים היו משמידים אותנו.

כאילו אתה גם אומר לנו לא להפעיל כח בגלל שהם מסכנים וגם אומר לנו לא להפעיל כח בגלל שהם יחסלו אותנו וניכשל.

אתה לא יכול להחזיק בשתי קצוות החבל בעת ובעונה אחת.

ישראל יכולה לנצח ולהשליט ביטחון. הבעיה היחידה שלנו זה לא ההנהגה של ה"פלסטינים" אלא זה השמאלנים.

השמאלנים הם המכשול העיקרי של מדינת ישראל כמעט בכל דבר שהיא עושה.

אנשים כמו לב מעדיפים את טובתם של ה"אחר" לפני הכל ורק בסוף הוא חושב אוליי גם על היהודים.

אם לא נקטין את כוחם של השמאלנים בבג"ץ ובכלל ולא נרדוף אותם בכל דרך אפשרית תמיד יהיה לנו אבן ריחיים על הצוואר.

שמאלנים משרתים ביחידות המובחרות ביותר. 90% מההמונים שצועקים מוות לערבים הם חבורה של סמרטוטים לא יוצלחים שבכו לקב"ן כמו ילדים קטנים בשביל לאכול את הקוסקוס של אמא כל ערב בבית.

אני מנסה להסביר לך שהטענה שכל הערבים רוצים להשמיד אותנו היא פשוט כשל לוגי. מספיק שברחובות היו מסתובבים מאה פלסטינים עם סכינים אף אחד מאיתנו לא היה מעז להוציא את האף מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...