איך להפוך hot box של הוט למודם בלבד ולקנפג ראוטר של tplink ? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להפוך hot box של הוט למודם בלבד ולקנפג ראוטר של tplink ?

rotman

Recommended Posts

אני יודע שזה שרשור ישן אבל נתקלתי באותה הבעיה כמו שלך (הוטבוקס 2 בעל יכולות חלשות WIFI חלשות) שרציתי לחבר לו את הראוטר שלי וזה לא עבד עד שלא עשיתי CLONE ADDRESS (אני לא מבין למה צריך את זה. הרי לא הראוטר מחובר להוט, ההוטבוקס מחובר להוט, כמו שאני לא מבין למה צריך להעביר את ההוטבוקס למצב BRIDGE - מה איכפת לי ששני המכשירים יפעילו WIFI, כל עוד היא לא עם אותו השם).

שורה תחתונה רק אחרי שעשיתי את שתי הפעולות זה עבד, אז תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ nat כפול, ז"א שירשור ראוטרים, בשביל זה בדר"כ מעבירים את כל המכשירים אחרי הנתב להיות נקודת גישה.

במקרה שהמודם יכול להיות זה בעיה להפוך אותו להיות רק מודם ולהשאיר לו את היכולת האלחוטית.

לגבי שכפול המספר.

להוט יש מספר קבוע של מכשירים שיכולים להתחבר אחרי המודם.

בקיצור צריך לבקש clear host בשביל לאפס את המכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי היום לחבר את ההוטבוקס לנתב צ'קפוינט 600.

• הפכתי את ההוטבוקס למודם (bridge mode). ההוטבוקס מוגדר ללא חייגן (אני במהירות 200 מגה).
  • לאחר מכן הגדרתי בצ'קפוינט חיבור לאינטרנט כ-DHCP, שלפי המדריך של המכשיר זו הדרך הנכונה לחיבור למודם כבלים ללא חייגן.
  • את נקודה LAN1 בהוטבוקס חיברתי בכבל לכניסת WAN בצ'קפוינט.
  • הצ'קפוינט לא מצליח להתחבר לאינטרנט.

לאחר מכן ניסיתי את הפעולות הבאות, שגם כן לא צלחו:

1. שינוי ה-IP של הצ'קפוינט מ-192.168.1.1 (זהה ל-IP של ההוטבוקס) ל-192.168.1.2.
  2. שינוי ה- של הצ'קפוינט כך שיהיה זהה להוטבוקס (לפי המלצה שראיתי בשירשור).

התקשרתי לתמיכה של , אמרו שלא יכולים לסייע לי עם פרטי.

אודה לכל רעיון לפתרון...

עריכה:

הבעיה נפתרה. :D

פעלתי לפי השירשור הבא בתפוז.

מסתבר שבסך הכל היה צריך להפעיל מחדש את ההוטבוקס.

עכשיו הצ'קפוינט מקבל חיבור לאינטרנט בלי שום הגדרות מיוחדות (לא צריך שינוי IP, לא צריך העתקת MAC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם HOTBOX 2 במצב גשר (הכתוב שלו כגשר היא 192.168.100.1 בברירת מחדל), ואחריו ראוטר Linksys (עם DHCP) שמוגדר בכתובת 192.168.1.1, יש עוד ראוטר שהגדרתי כנקודת גישה (מחוץ לטווח ההקצאת כתובות של הראוטר).

כל מה שהייתי צריך לעשות זה לבחור מצב גשר בהוטבוקס ולהגדיר בראוטר חלוקת כתובות לתחום שאין עליו מכשירים עם IP סטטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של OR2OOO

אני עם HOTBOX 2 במצב גשר (הכתוב שלו כגשר היא 192.168.100.1 בברירת מחדל), ואחריו ראוטר Linksys (עם DHCP) שמוגדר בכתובת 192.168.1.1, יש עוד ראוטר שהגדרתי כנקודת גישה (מחוץ לטווח ההקצאת כתובות של הראוטר).

כל מה שהייתי צריך לעשות זה לבחור מצב גשר בהוטבוקס ולהגדיר בראוטר חלוקת כתובות לתחום שאין עליו מכשירים עם IP סטטי.

איך אני עם אותו מכשיר כמו שלך ולא מתחבר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...