איך להפוך hot box של הוט למודם בלבד ולקנפג ראוטר של tplink ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להפוך hot box של הוט למודם בלבד ולקנפג ראוטר של tplink ?

rotman

Recommended Posts

שלום לכולם ,

רכשתי את ה archer c8 של tplink , אתמול העברתי את הHOT BOX של ל bridge mode , חיברתי את היציאה מס'1 של המודם לכניסת ה "internet" של הנתב , קינפגתי אותו כ LT2P , בכתובת ה domain הזנתי cable.netvision.net.il הכנסתי שם משתמש וסיסמא .

הנתב לא מצליח להתחבר לאינטרנט , מה עשיתי לא נכון?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך שום שירות מהוט ולא לשלם להם סתם.

מה מהירות החיבור שלך להוט?

בכל מהירות מעל 30 מגה החיבור הינו ללא חייגן, ולכן לא צריך להגדיר חייגן .LT2P

100 מגה

אז פשוט להעביר למצב bridge ובנתב לקנפג dynamic IP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כולה שתי אפשרויות - או שהוא משלם על ההוטבוקס כראוטר ואז יקחו לו פחות כסף או שהוא לא משלם ואז לא יהיה שינוי בתשלום.

לא מבין למה להסתבך בכח.

עריכה: Googleness הקדים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מצטער על ההקפצה אני פשוט אחרי מלא נסיונות.

כשאני מחבר את המחשב ישירות למודם של הוט עכשיו אני מקבל IP ויש , כשאני מחבר אותו לנתב ובוחר ב dynamicIp אין לי וזה מראה לי שה WAN IP הוא 0.0.0.0

מה יכולה להיות הבעיה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עליתי על הטעות שלי , ארשום פה למקרה שמישהו גם יתקל באותו תרחיש.

אז מה שצריך זה להפוך את ההוטבוקס למודם בלבד , לא צריך בשביל זה שום שירות ושום נציג (אחרי שיחה איתם הם גם ככה לא מבינים כלום מעצמם) , מתחברים להוטבוקס ועושים apply bridge only mode.

לאחר מכן , כאמור לחבר את הנתב למודם (לחבר את ה WAN או כמו שהוא נקרא בנתב) ולבחור ב dynamic IP .

הקטע החשוב פה זה לעשות clone address, כי כפי שנאמר פה החיבור הוא ללא חייגן והוא משויך ל כתובת ספציפית .

מעבר לזה עוד טיפ אחרון , אם אתם רוצים במקרה להפוך בחזרה את המודם למצב לא צריך להתקשר לשירות ולא כלום (הנציג שדיברתי איתו גם לא ידע את זה) , אפשר פשוט ללחוץ על כפתור ה reset למשך 10 שניות והמודם חוזר למצב אבל עם factory defaults .

תודה לכולם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הבהרה קטנה.

כאשר מכל סיבה שהיא ההוטבוקס מבצע ריסט (וזה יכול לקרות אחת לכמה חודשים), כאשר הוא עולה בחזרה הוא מתחבר לשרתים של ומקבל מהם את הקונפיגורציה שמוגדרת שם.

כך שאם אצל הוא מוגדר כראוטר, הוא יחזור להיות ראוטר, ואם הוא מוגדר כמודם, הוא יחזור להיות מודם.

לכן הדרך הנכונה זה לבצע את השינויים דרך כדי למנוע תקלות בהמשך, כי לעקוף את ההגדרות זה רק מעקף אבל זה לא פתרון נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...