עוד פיגוע והפעם בעיר העתיקה בירושלים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד פיגוע והפעם בעיר העתיקה בירושלים

רמי אשכנזי

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

עכשיו היה בחדשות בקשר למחבלת בעפולה

בית משפט הגיע להמסקנה שהיא לא מחבלת ולא תוגדר ככה אלא מעורערת בנפשה שרצתה להתאבד בעזרת השוטרים

באותו יום כתבתי אחד לאחד את הדבר הזה בשרשור שעכשיו נעול היות וזה היה כל כך ברור

"

אחד האירועים היום הייתה איזה "מחבלת" בעפולה נדמה לי תחנה מרכזית היה בטלויזיה לבושה ירוק

זה די ברור שכל מה שהיה שם זה התאבדות מתוכננת

לפי עדיות היא צעקה "אני מחבלת" החזיקה סכין ביד בלי לעשות כלום ובלי לדקור בכלל

מחבל לא צועק אני מחבל ובטח לא בעברית ובנוסף להצהרה הזאת בכלל לא דוקר ונוסף העובדה שהיא אישה

אחרי זה ראו בוידאו איך איזה שמונה חיילים עם נשקים שלופים עומדים 2 מטר ממנה וקוטלים אותה בזמן שהיא סתם עומדת שם כמו איזה פוצה מחזיקה את הסכין בקושי יודעת מה לעשות עם עצמה

כל מה שהיה צריך זה לקחת לה את הסכין מהיד והיא הייתה מאפשרת מקרה ברור שבכלל מישהי לא קשורה לכלום וחיפשה להתאבד כנראה

כוחות יותר רגישים לא היו יורים בה ככה עשרה אנשים היה אפשר עם טייזר אפילו לנטרל אותה סתם מקרה מצער

באינטרנט הסתכלתי עכשיו עוד יותר עצוב בסוף היא עוד חיה על הרצפה מרימה יד

גם אפשר לשמוע מישהו אומר אחרי הירי "למה למה" כאילו לא היה נדרש לירות

מעבר לזה היא סטודנטית תואר שני זה לא רקע של מחבל יותר מתאים להתאבדות"

שורה תחתונה זה שלמרות הטרור לא צריך לתת למצב להוציא אותנו מאיזון ולהתחיל לעשות טעויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתה רוצה? היא רצתה להתאבד ועזרו לה לבצע את משאלת .

אם מישהו רוצה להתאבד זה זכותו.

חופש הבחירה זה מושג זר לשמאלנים.

לפעמים אנשים רוצים להתאבד(מבלי לפגוע באחרים), זכותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו יום כתבתי אחד לאחד את הדבר הזה בשרשור שעכשיו נעול היות וזה היה כל כך ברור

ממתי מה שמערכת המשפט בישראל קבעה, בפרט כשמדובר בארוע בעל אופי בטחוני (או שנחזה ככזה), הופך להיות אמת חלוטה?

פרט לכך, אתה לא שם לב שאתה סותר את עצמך? "סטודנט לתואר שני זה לא רקע של מחבל" - אבל זה כן רקע של מישהו מעורער בנפשו שנוטה להתאבד?

ובאשר לניתוח שלך של מה שהיה צריך לעשות, אתה מתנדב לגשת למישהו שצועק "אני מחבל" ומחזיק בסכין, בשביל לקחת בעדינות את הסכין מידו, או שאתה רק מנדב אחרים? ומה קשורה העובדה שהיא אישה - מה, לא היו התקפות דקירה ע"י נשים בזמן האחרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...