עוד פיגוע והפעם בעיר העתיקה בירושלים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד פיגוע והפעם בעיר העתיקה בירושלים

רמי אשכנזי

Recommended Posts

אני מתחרט על שאני הצבעתי הפעם ליכוד, אני חשבתי שממשלת נתניהו תתן לי ביטחון, אני קודם חשבתי להצביע למפלגת יחד, אבל אמרו לי, לא צריך להגזים זה מפלגה דתית אתה רוצה מדינת הלכה?

ואת מפלגת הבית היהודיה אני לא אהבית כי לפי דעתי היא יותר מידי מתפשרת ורק לקראת הבחירות היא טוענת אחרת שלא צריך להתנצל.

במחשבה שניה אני חושב שאני טעיתי, נכון אם הייתי מצביע למפלגת יחד אז אולי המדינה הייתה יותר דתית, אבל לפחות אני לא הייתי צריך לשמוע בחדשות שיש עוד ועוד פיגועים לאומנים,

אני חושב שיש במדינה הזאת הרבה שחיתות ולא תמיד עושים את ההגנה הנכונה, אני בטוח שגם בפיגוע אתמול היה מחדל של המשטרה שלא היו שם מספיק סיורים, כמו בערך שבמצעד הגאווה גם היה מחדל למניעת הפיגוע. מי יושדע אולי מחר חס וחלילה מחדל נוסף יגרום לכך שמחבל יצליח להגיע לאזור גוש דן ולעשות פיגוע לאומני.

אני חושב שצריך לחוקק חוק שאיש אבטחה שמתרשל מהעבודה שלו, שיורידו לו מהמשכורת כדי שידע להעריך את העבודה שלו.

הליכוד בשבילי כיום, בניגוד לתקופה של ראש ממשל ישראל, יצחק שמיר, זה מזכיר לי מפלגת שמאל.

בינתים טוענים ש

BREAKING - ISLAMIC JIHAD ANNOUNCES THAT THE 3RD INTIFADA HAS BEGUN

https://twitter.com/L0gg0l/status/650453175292420096

ומה לדעתכם נתניהו יעשה? נראה לי שוב יתיר לצה"ל לירות רק על שדה מלפפונים בעזה, כדי שאנחנו נתקפל בפני העולם שלא יכעס עלינו.

בבחירות הבאות בלי נדר אם מפלגת יחד חוזרת אני אצביע לה. [h=1]תיעוד דרמטי: רגעי הפיגוע בי-ם[/h]http://www.mako.co.il/news-military/security-q4_2015/Article-636cad830fe2051004.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=786102762

יש גבול לדעתי עד כמה הממשלה הפ****ג מ******ת מוותרת לאוייבי מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין פה יותר מידי מחדלים של המשטרה/צבא.

אולי ממש קצת פה ושם.

אתה חייב להבין שפיגועי יחידים מסוג זה הם לצערי משהו שלא כל כך ניתן למנוע.

גם אם יהיו פי 100 יותר סיורים זה אף פעם לא יספיק.

לא ניתן לכסות 100% משטח המדינה בכוחות בטחון.

לצערי לא נראה לי שישנו פתרון טוב למצב.

עם זאת לדעתי מה שצריך לעשות הוא צעדים שיפחיתו את המוטיבציה של המחבלים לבצע פיגועים, כגון:

1. להעיף את כל המשפחה שלו מהמדינה לאחת ממדינות ערב שמקיפות אותנו!

2. להרוס להם את הבית!

3. לתת למחבל לראות את כל הסבל שהמשפחה שלו עוברת, ורק לאחר מכן להוציא אותו להורג.

4. להפיץ ככל שניתן בתקשורת הפלסטינית את סיפורי הזוועה שעוברת כל משפחה של מחבל לאחר ביצוע פיגוע.

אולי כל זה יגרום למחבלים להבין שהם פוגעים קשה במשפחות שלהם, מה שיביא לירידה במוטיבציה שלהם ויפחית את כמות הפיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפיתי בסרטון של הפיגוע, אין לי מילים, התבצע רצח אכזרי לעיני כל בעלי החנויות הערביים (שצילמו, צחקו, הריעו למחבל, וקיללו את הנדקרים), וכלום לא נעשה בנידון!

לדעתי, כל בעלי החנויות ברחוב הנ''ל שותפים לפשע, צריך לסגור להם את בתי העסק, ולזרוק לכלא את אלו שעמדו מנגד ולא ניסו לעצור את המחבל מלבצע את זממו \ קראו למשטרה. :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא מכיר אף במקה בו החוק הזה יושם, בלי קשר לנסיבות.

וחוץ מזה, תגובותיהם של הנוכחים חורגות בהרבה מתחום האדישות אליו מתייחס החוק הזה.

באמת? לי דווקא זכורים לא מעט התייחסויות לחוק ולכן הנחתי שהוא מיושם כקבע, אבל אולי האיזכורים היו כחלק מהדיון של מה מגיע...

בכל מקרה התוצאה הראשונה בגוגל היא זו: http://www.psakdin.co.il/Court/%D7%90%D7%A9%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%A0%D7%90%D7%A9%D7%9D-%D7%9C%D7%A4%D7%99-%D7%97%D7%95%D7%A7-%22%D7%9C%D7%90-%D7%AA%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%93-%D7%A2%D7%9C-%D7%93%D7%9D-%D7%A8%D7%A2%D7%9A#.VhOHs5eJbX5

וגיגול נוסף נותן את פס"ד המלא: https://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CDkQFjAEahUKEwiMwJuDqq3IAhXIVBQKHZQRBkA&url=http%3A%2F%2Fwww.amalnet.k12.il%2Fuploaded_files%2Fforums%2Fforum63%2F%25D7%259C%25D7%2590%25D7%25AA%25D7%25A2%25D7%259E%25D7%2595%25D7%2593.doc&usg=AFQjCNGCL5s0jU6wlmZJ_C3nDFCjThTKeg&cad=rja

אני מסכים שמגיע כאן משהו הרבה יותר חמור אבל מה (ז"א משהו ריאלי שבנסיבות אחרות בהמ"ש היה מרשיע בו יהודים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפתוח בחקירה נגד אותם בעלי/עובדי חנויות.

לשים אותם ברשימת תומכי חמאס.

ולעצור אותם לתשאול בכל פעם שמשהו קרה קורה או עלול לקרות.

ככה יעשה לאיש אשר יורק על יהודים בעודם נרצחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חלק מהבעיה, ארט. אתה, כימני מובהק בהשקפותיך המדיניות-לאומיות (לפחות כפי שזה נראה פה בפורום), עדיין מסתפק בדרישה להכניס אותם לאיזושהי רשימה ולעצור אותם לתשאול, במקום להרוג אותם, את בני משפחותיהם ואת כל החברים שלהם (לרבות היהודים שבהם). אין לערבים סיבה לחשוש מאנשים כמוך, גם כשיש להם, שלא כמוך, את הכוח לבצע את מה שהם מוצאים לנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חלק מהבעיה, ארט. אתה, כימני מובהק בהשקפותיך המדיניות-לאומיות (לפחות כפי שזה נראה פה בפורום), עדיין מסתפק בדרישה להכניס אותם לאיזושהי רשימה ולעצור אותם לתשאול, במקום להרוג אותם, את בני משפחותיהם ואת כל החברים שלהם (לרבות היהודים שבהם). אין לערבים סיבה לחשוש מאנשים כמוך, גם כשיש להם, שלא כמוך, את הכוח לבצע את מה שהם מוצאים לנכון.

מה בני המשפחות שלהם והחברים שלהם עשו?

אם מחר אחד החברים שלך ירצח מישהו אז אפשר לשלוח גם אותך למאסר עולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...