סידור כבלים מחוץ למארז - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סידור כבלים מחוץ למארז

Zadu

Recommended Posts

כל הכבלים שלי מחוץ למארז מבולגנים ואני רוצה פתרון שיהיו מסודרים. במה משתמשים כדי לסדר את הכבלים מחוץ למארז? אזיקונים יספיקו או שיש פתרונות יותר טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר יתאים.. כולל חוטי קשירה, סרט פלסטיק קשיח שמלבישים על כל האורך של החוטים וכו'....

לדעתי (יש לי כמה מחשבים והרבה כבלים, וכבר ניסיתי שיטות שונות), סידור הכבלים הטוב ביותר הוא לא לגעת בהם. תניח אותם בצורה "טבעית" כשאתה מחבר אותם - כך שהם לא מפותלים אחד אם השני אלא רק עוברים בקלילות, ותשאיר אותם כמו שהם. הם לא יתבלגנו מעצמם. כל סידור כבלים אחר הופך לחלום רע כשה "צמה" הגדולה מושכת איזה שהוא כבל 1 דק מהמקום, או שאתה רוצה למשוך קצת יותר כבל 1 ולא יכול, או כשאתה רוצה להוציא כבל 1.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר יתאים.. כולל חוטי קשירה, סרט פלסטיק קשיח שמלבישים על כל האורך של החוטים וכו'....

לדעתי (יש לי כמה מחשבים והרבה כבלים, וכבר ניסיתי שיטות שונות), סידור הכבלים הטוב ביותר הוא לא לגעת בהם. תניח אותם בצורה "טבעית" כשאתה מחבר אותם - כך שהם לא מפותלים אחד אם השני אלא רק עוברים בקלילות, ותשאיר אותם כמו שהם. הם לא יתבלגנו מעצמם. כל סידור כבלים אחר הופך לחלום רע כשה "צמה" הגדולה מושכת איזה שהוא כבל 1 דק מהמקום, או שאתה רוצה למשוך קצת יותר כבל 1 ולא יכול, או כשאתה רוצה להוציא כבל 1.....

עשיתי את זה הרבה פעמים וזה לא עובד. גם שאני מניח את הכבלים בצורה הכי מסודרת שאפשר הם מתבלגנים כעבור X זמן.

איך הפתרון הזה?: http://www.ebay.com/itm/Colors-7-100Pcs-Velcro-Cable-Cord-Tie-Strap-Wire-Rope-Organiser-Holder-Trim-PC-/181203175091?var=&hash=item2a308d06b3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...