Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

RDvd

אחד מבעלי עיתון "הארץ" היה חבר בתנועת הנוער הנאצית

Recommended Posts

לא כזה דרמטי. בגיל 10 שלחו אותו לתנועת הנוער, כמו שכל הורה גרמני שחי אז עשה אם רצה להמשיך לנשום...

לפי הערך אליו קישרת, הוא לא המשיך לתנועת נוער בוגר ולא נשבע אמונים להיטלר.

מצד שני, הוא גרמני. זה מספיק לי בשביל לעיון אותו ואת העם הרקוב שלו. ואת עיתון הארץ יש גם בלעדיו המון סיבות לתעב. כך שהמידע הזה לא משנה דבר מבחינתי...

נערך על-ידי Animor

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם אנימור. מה שמשך לי את העין זו דווקא העובדה שעיתון "הארץ" היה ההשקעה היחידה שלו מחוץ לגרמניה - למה לו לרכוש חלק נכבד מעסק לא רווחי במדינה נידחת למדי? בעצם, כשחושבים על זה, התשובה ברורה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אגב, אני לא אתפלא אם בעלי/מנהלי עיתון הארץ מרחו אותו וסיפרו לו סיפורים שהוא בעצם עוזר לממן עיתון ציוני חשוב, שגם מקדש זכויות אדם. ואולי הוא עשה זאת מתוך רצון לכפר על חטאי עמו, מבלי להבין שמדובר בעיתון אנטי ציוני ועוכר . הגרסה החדשה של דר שטירמר, כמעט...

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ממש לא תמימות. אני פשוט משליך מעיוות המציאות של עיתון הארץ גם לתחום העסקי.

אין לי ספק שהם מציגים עצמם ככלבי השמירה של הדמוקרטיה בישראל, למרות שהם יותר כמו כלבים שוטים ונגועים בכלבת. ואני גם בטוח שיש אירופאים שאוכלים את זה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני סמוך ובטוח שהוא קנה חלק מהשליטה בעיתון הארץ למרות שזה מנוגד להגיון העסקי לא כי מישהו שיקר לו, אלא כי הוא חיפש שופר תעמולה והארץ שמחו לשתף פעולה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

^עיתון הארץ באנגלית - שם התעמולה האמיתית נמצאת ועיתון הארץ מספק המון חומר לגורמים אנטי יהודיים ואנטי ישראלים כמו BDS.

אני בטוח שהוא לא מפגר שכלית ושאם הוא קרא מהדורה אחת של העיתון אז הוא הבין טוב מאוד למה הוא "תורם".

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההסבר שלו עולה בקנה אחד עם מה שכתבתי למעלה.

כמובן שויק תכף יטען שמדובר בהונאה אחת גדולה, בקונספירציה להרוס את המדינה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההסבר שלו שולל במפורש את מה שכתבת למעלה. הוא אומר שאם היה מחפש "לכפר על חטאיו" יש הרבה דרכים אחרות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הוא מחפש קשר עם . הוא לא מרגיש אשם באופן אישי, אבל כן מרגיש שיש קשר בין העם הגרמני לעם היהודי.

בכל מקרה, גם אם זה לא במדויק מה שכתבתי, זה ההפך הגמור ממה שאתה כתבת.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היית מקבל את הטיעונים של עצמך, אם היה מדובר על שלדון ו"ישראל היום"?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתו. אכן להיות בעלים של עיתון הארץ זה פשע אנטי יהודי יותר חמור מלהיות חבר לא פעיל במפלגה הנאצית.

צריך לבוא אליו בגישה כזו שיבין שמה שהוא עושה עכשיו יותר חמור ממה שאביו עשה או לא עשה לכאורה.

אוליי אז הוא יתחיל לגמגם ולא ינסה להציג עצמו כקורבן ו"פגוע".

יש גם עיניין של לכבד את הפוליטיקה של מדינה שאתה לא שייך אליה. נראה שלשמאלנים אין בעיה להעיזר במדינות אחרות וזרים לא יהודים להשפיע על הפוליטיקה של , בעוד לימינים אין הרבה תומכנים נלהבים בעולם שיממנו אותם.

נערך על-ידי Sargon

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...