תשתית בזק וספק בזק בנלאומי .בסהכ משלם כמעט 150 על מ100 מגה - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית בזק וספק בזק בנלאומי .בסהכ משלם כמעט 150 על מ100 מגה

hzhz24

Recommended Posts

ציטוט של rroonnii

אוקי

והמשתמש Talyeros כפי שציין מקבל מהירות 100 בפועל או קרוב לזה . אז הוא סך הכל "מהבודדים" שמקבלים כזו מהירות?

המשתמש Talyeros נמצא על תשתית .

בהוט ה- 100 מגה לפי מה ששמעתי אכן נוטים להיות 100 מגה, שלא כמו בבזק :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלנו יש תשתית של הוט(יש לנו טלפון שלהם), אבל נשארנו בבזק(באינטרנט) מתוך הרגל כניראה.

מעולם לא היינו בתשתית של באינטרנט.

בכל אופן, כיום כשאנו משלמים 69 שקלים לאקספון, אני מרוצה עד הגג, אפילו שאין לי 100 אמיתי(זה המחיר הזול ביותר ששילמנו אי פעם לאינטרנט, למיטב זכרוני).

יותר היה מרגש אותי ואולי גורם לי לשנות תשתית, הוא שינוי ב-upload.

היום עם ה- 3 מגה המצ'וקמקים של , צריך מספר שבועות(24/7) כדי להעלות כמה מאות גיגות לענן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של rroonnii

עברתי היום לבינלאומי מהירות 100 ב99 שח לשנה .יש מעט חברות יותר זולות אבל בתוספת של כמה שקלים הלכתי על בינלאומי .

@rroonnii,

איך היה לך המעבר לבזק בינלאומי בשוק הסיטונאי?

אני לקוח של בתשתית ובזק בינלאומי בספק, וכשדיברתי עם בינלאומי לגבי מעבר לשוק הסיטונאי, נציג המכירות שלהם אמר לי שלא כדאי לי לעשות את זה מכיוון שבזק מקשה על המעבר.

האם זה נכון? המעבר היה חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נאמר דבר כזה .והמעבר היה חלק ללא בעיות.לא היה למשך דקה ,וזהו . .פשוט צלצלתי ואמרתי שאני מעוניין להתנתק ולעבור ל018 . ברור שבתוכי רציתי להישאר ב014 .. אבל תחילה לא ידעתי שהנתב של הוא כבר שלי. אחרי שנודע הדבר.. היא הציעה לי 99 שח תשתית וספק דרכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...