בכמה אפשר למכור את המחשב הזה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בכמה אפשר למכור את המחשב הזה

nattyk212

Recommended Posts

אם לאדם יש 2000-2200 ש״ח להשקיע על מחשב כולל מסך, זה כמה וכמה רמות מעל מה שהוא יקבל אם הוא ינסה לקנות חדש.

אז אני לא רואה סיבה שהוא לא יעדיף את זה מאשר מחשב חלש משמעותית עם חלקים ברמה נמוכה יותר ככל הנראה.

הרי הוא לא יצליח להתקרב לעוצמה כזאת בתקציב כזה.

אבל כל אחד והשיקולים שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שאני מכיר את שוק יד2 מספיק טוב בשביל לדעת איזה מחירים לתת.

אני יודע באיזה מחירים אנשים מוכרים מוצרים וגם תוך כמה זמן לוקח להם למכור והוא לא היה מקבל ממני השערה למחירים שהוא לא היה מצליח למכור בהם.

המחירים שראיתי שנותנים פה לאנשים זה מחירי מציאה של להעיף את המוצר לראשון שרואה את המודעה כי זה פשוט מחירי מציאה שנדיר לראות בשוק יד2 ואלו עצות שאני לא נותן לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא ימכור את המחשב עם המסך ב 1400 ש"ח כמו שהציעו לו פה, אני נותן לך ולו הבטחה שכל עוד הוא גר בין נתניה לאשדוד, אני רוכש את המחשב (וכמובן מוכר אותו אחרי זה, אבל זה לא משנה את ההבטחה שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני אם הוא יפרסם ב2,200 אף אחד לא יתקשר. אני מסכים שעל הנייר המחשב הזה שווה יותר, אבל אני לא חושב שיש הרבה אנשים שמחפשים יד 2 בתקציב כזה ולכן יהיה קשה למכור.

אם הוא ימכור בחלקים, יהיה יותר קל להשיג סכום כזה, אבל אז גם יהיו חלקים שהוא לא יצליח להפטר מהם כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהוא ימכור וזה גם לא יקח הרבה זמן כי ההצעה ממש טובה למחיר.

אבל, להוריד מחיר אחרי שההודעה רצה כמה זמן, זה תמיד אפשרי.

להעלות מחיר אחרי שמכרת בזול מידיי, זה לא.

אז הדבר הראשון לנסות הוא לקבל את המחיר שלדעתו הוא הוגן בטווח הגבוה יותר ואז, אם במקרה וזה לא ימכר, יורדים כמה כמה ימים\שבוע בסכום.

זאת שיטת מכירה עדיפה מאשר ישר לפרסם במחיר רצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...