כרטיס מסך שלישי מוקדש ל Physx - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך שלישי מוקדש ל Physx

acker16

Recommended Posts

אני מנסה למצוא דרכים יצירתיות לפתור בעיה שמפריעה לי

אני מנסה לשחק ב witcher 3 על מסך ומקבל FPS של 35-40 על הגדרות בינוניות-גבוהות (בלי hairworks/ HBAO/ וfoliage high)

יש לי כרגע SLI של שני 780 Ti בגרסה OC ל 1085 MHz

ניסיתי לעשות OC אבל למרות שהטמפרטורות נשארות נמוכות (<80C) ברגע שאני מעלה יותר מ 50MHz מתחילים ארטיפקטים, כנראה שנפלתי על לפחות כרטיס אחד חלש

ניסיתי להעביר physx למעבד וה FPS ירד ל20, כנראה שזה עובד רק במעבדים חזקים יותר , לי יש 6600K

הלוח אם שלי: Gigabyte Z170 3 לא תומך בtri-way וגם לא נראה לי שהייתי עושה את זה גם לו זה היה אפשרי

המצב נסבל אבל הFPS הנמוך מאד מפריע לי, בוודאי שאין לי כוונה להוריד רזולוציה לרזולוציה שלא מתאימה למסך

הרעיון ה"שפוי" היחידי שעלה לי הוא להוסיף כרטיס נפרד ישן וזול רק עבור physx , קראתי שבמשחקים רלוונטיים כמו שלי זה נותן 15-20% שיפור (אפילו ב של Titan)

אני לא מצליח להבין האם הלוח אם שלי מאפשר את ההוספה או לא:

רשום שהוא תומך רק ב two way / Tri way CF אבל מה שאני מציע זה לא בדיוק , האם זה אפשרי?

רשום שכאשר מחברים כרטיס שלישי לסלוט ה X4 הוא הופך ל X1 , מה זה אומר לגבי?

חשוב לוודא שאני משאיר את שני הראשונים על X8 אחרת יש כאן רק הפסד

נקודה נוספת זה איזה כרטיס להוסיף?

אני חשבתי או 730 חדש ב 200-300 שקל או להיכנס ליד 2 ולמצוא משהו טוב יותר גם ב 300 שקל

אפשר גם לחכות חודשיים ולקנות את הדגם הזול ביותר ב black friday

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הדרייברים מעודכנים לגרסה העדכנית ביותר, אני גם לא חושב שהבעיה אצלי היא חריגה בבדיקה באינטרנט זה הFPS שבדרך כלל מקבלים עם הכרטיסים האלה ברזולוציה הזו (וגם כאשר אני יורד ל 1920X1200 ,במסך אחר, אני מקבל 60 FPS קבוע בהגדרות הגבוהות ביותר)

דור רביעי של מה? מה ואיך אני יכול לבדוק בעצמי?

אם אני אגדיר את אחד הכרטיסים שלי כ physx בלבד במקום SLI אני אאבד המוך FPS

זה משהו שמצאתי באינטרנט, כאן מדובר על titans שמאד דומים לכרטיסים שלי ביחד עם GTX650 שבטח לא עולה יותר מ300 שקל יד שניה:

http://www.volnapc.com/all-posts/how-much-difference-does-a-dedicated-physx-card-make

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שלא הבנתי את הבדיקה ומה היא מוכיחה

התוצאה היא כזו:

במצב רגיל כשהphysx על auto select קיבלתי 32 FPS

כאשר בחרתי את אחד הכרטיסים וסימנתי V בתיבה של dedicate to physx (ה הפך להיות disabled) קיבלתי בערך 25 FPS

ניסיתי לסגור את ה ולא להגדיר כרטיס ספציפי לphysx וקיבלתי את אותו ה 25

אין כנראה אפשרות לבדוק את זה עד הסוף בלי פיזית לנתק את הכרטיס ואת הגשר SLI

כל התוצאות היום יצאו מוזרות כי בדר"כ ה כמעט מכפיל את ה FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה לגבי The Witcher,

מניסיוני עם משחקי הסדרה המפתחים הצליחו ליצור משחק כבד בצורה כרונית. בעוד שמשחקים אחרים יכולים לרוץ בצורה חלקה בלי בעיה תמיד יהיה ב The Witcher התורן איזושהיא הגדרה מסוימת שמאיטה את המחשב.

מניסיוני בעבר עם the Witcher 2 על המחשב הישן שלי יכולתי להריץ אותו על אולטרה עם כל הפונקציות פעילות בצורה חלקה במידה וביטלתי הגדרה אחת מסוימת. תבדוק שם בהגדרות מה יכול לגרום לאיטיות ותשחק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב Witcher 3 ה-PhysX רץ על ה-CPU בלבד. לא תומך האצת חומרה (GPU), לכן כרטיס dedicated לא יעשה כלום.

לפחות ה-PhysX בגרסא עדכנית - מנצל multi-threading ביעילות, בנוסף לא ממש ראיתי אפקטים פיזיקלים מורכבים ברמה שתצדיק האצת חומרה במשחק הזה (וחבל).

את ה- HairWorks אנוידיה מימשו בתקן DirectX (עם DirectCompute ו-Tessellation), כך שלמרות שפרווה \ שיער מואץ חומרתית - הוא לא קשור למנוע CUDA / PhysX.

אם אתה רוצה לבדוק כרטיס יעודי לפיזיקס, תעזר ברשימת משחקים תומכים האצת חומרה לפיזיקס ('v' ירוק):

http://physxinfo.com/index.php?p=gam&f=gpu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים מעודכנים

עברתי על כל המדריכי הגדרות\ביצועים של המשחק והורדתי הגדרות בדיוק איפה שהם אמרו

syndrome, ברור לי מהתשובה שלך שאתה מבין בזה יותר ממני אבל אני יכול להגיד לך שכאשר הגדרתי physx רק ל CPU הFPS ירדו משמעותית, וגם מצאתי את זה:

https://forums.geforce.com/default/topic/833305/witcher-3-dedicated-physx-card-does-it-work-/

כנראה שיש מצבים שזה עוזר ויש כאלו שלא, אולי בעתיד זה יעודכן ויתוקן (בגרסה ה enhanced שברור שתצא עוד מעט)

מה שמאוד ברור מקריאה באינטרנט זה שבמשחקים רלוונטיים במערכת דומה לשלי יש ערך מוסף של לפחות 10% בהוספת כרטיס

אני רוצה להחזיר אותנו לשאלה המקורית שלי:

האם הלוח אם שלי Gigabyte Z170 3 יתמוך בהוספת כרטיס נוסף ,מוקדש ל PHYSX, בלי שזה יגרום להאטה של ה X8/X8 שכבר יש לי?

רוב האנשים שעשו את זה באינטרנט או היה להם לוח שמסוגל ל tri-way או שהיה להם רק כרטיס אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...