ois נוראי ב LG G4 ,וכן סאונד בעייתי בצילום וידאו. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ois נוראי ב LG G4 ,וכן סאונד בעייתי בצילום וידאו.

natan805

Recommended Posts

היום צילמתי וידאו ברזולוציה 1080P וכן ב והצילום רועד בצורה נוראית והסאונד נשמע על הפנים, פשוט אי אפשר לראות בכייף את מה שצילמתי.

לפי מה שקראתי זה בעיה ידועה ב G4, השאלה אם מישהו שמע אולי אם הולכים לסדר את זה ?

לגבי הרעידות אני יודע שיש איזה פתרון קטן לבטל את ה-OIS אבל אני מעדיף שלא לגעת בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה"הולכים לסדר את זה", ברור שלא... כשטלפון יוצא קח בחשבון שהוא מגיע as is, מכשירים חדשים יוצאים כל חצי שנה בממוצע ולאף חברה אין משאבים ו/או אינטרס כלכלי להשקיע בתיקונים/שיפורים של הדגמים הישנים.

לגבי איכות הסאונד הירודה בצילום של ה-G4, אני כתבתי על זה המון בכל הדיונים החופרים שהיו פה על ה-G4 מול S6, כולל צירוף של הדגמות ביוטיוב.

הסאונד בצילום ב-G4 הוא אכן מחורבן. צר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

milford תודה רבה על התגובה,

אני מקווה שבאופן אישי אתה נוטרלי לגבי ההשוואות שלך בין ה G4 ל S6 , ובאמת ראיתי שאתה כותב דברים נכונים (כמו לגבי הבעיות סאונד).

אבל משום מה יוצא לי הרבה לקרוא כאן באתר על המכשירים וזה לפעמים נראה שיש לך שנאה נוראית נגד ואהבה לסמסונג.

ואני מבין שאולי לא הוציאו מכשיר מוצלח לדעתך..אבל לא עד כדי כך!, אחרי הכל אי אפשר להגיד שאין לו יתרונות שעולים על הסמסונג וחשובים ללא מעט מהאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק יש לי "שנאה נוראית" ל- אם אני משתמש כבר כמעט 3 שנים ב- G2 ומרוצה ממנו מאוד?

ומהצד השני, מעולם לא היה לי שום טלפון של מלבד ה"מכונת כביסה" בשנת 2002.

אבל זכותך להאמין למה שבא לך.

כמו שזכותי להבין לאן הדיון הזה מתפתח ולעשות unfollow.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין בזה, אמרתי שזה רק נראה כך.

ואני חוזר שוב, כתבת דברים מאד נכונים על ה-G4 כמו מחורבן ורעידות בוידאו, אבל אני חושב שלקחת אותו יותר מידי קיצוני, הוא לא כזה מכשיר גרוע! במיוחד שיש לך G2 (גם לאישתי יש, ואנחנו הרבה מחליפים בינינו, והG4 עולה עליו בכל פרמטר למעט סוללה) ולכן זה נראה כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...