מארק צוקרברג: בקרוב נוסיף כפתור דיסלייק לפייסבוק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארק צוקרברג: בקרוב נוסיף כפתור דיסלייק לפייסבוק

רמי אשכנזי

Recommended Posts

מקווה שבסוף פייסבוק גם יימחק.

נראה לי זה טוב כי אנשים יתחילו להתבעס מפייסבוק.

אבל אני מאלה שאוהבים גם את הפייסבוק,

במקרה הגרוע אני משער שהאנשים שזה מפריע להם החוק החדש של פייסבוק, יהיו פה,

זה גם רשת חברתית גם באפשרות לעברית וגם אפשרות לעשות דפי קהילה.

https://vk.com/communities

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמר את זה, זה קישקוש מוחלט וכל הנושא יצא לחלוטין מכל פרופורציה.

שאלו אותו באיזושהי הרצאה לגבי נושא הכפתור dislike שמדובר עליו כבר שנים, והוא ענה בחצי הערת אגב שהם תמיד בוחנים את האופציה הזאת. כבר שנים (!) שהם בוחנים אותה, ואת דרך המימוש האופטימלית שלה, אם בכלל.

איזה כתב ביום חדשות חלש החליט לפרסם את זה בתור ידיעה שהם כביכול "יוסיפו בקרוב כפתור דיסלייק" וכל האנשים המפגרים של האינטרנט הפיצו את השקר האידיוטי הזה כמו אש בשדה קוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמר את זה, זה קישקוש מוחלט וכל הנושא יצא לחלוטין מכל פרופורציה.

שאלו אותו באיזושהי הרצאה לגבי נושא הכפתור dislike שמדובר עליו כבר שנים, והוא ענה בחצי הערת אגב שהם תמיד בוחנים את האופציה הזאת. כבר שנים (!) שהם בוחנים אותה, ואת דרך המימוש האופטימלית שלה, אם בכלל.

איזה כתב ביום חדשות חלש החליט לפרסם את זה בתור ידיעה שהם כביכול "יוסיפו בקרוב כפתור דיסלייק" וכל האנשים המפגרים של האינטרנט הפיצו את השקר האידיוטי הזה כמו אש בשדה קוצים.

אני לא יודע מה נכון בזה במיוחד שגם אתר מאוד מפורסם כמו ynet פרסם על זה.

לפי הסרטון שפה זה בטוח שזה יהיה והם רק חושבים מתי זה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח, אתר "מאוד מפורסם" היה גם מקרה שרויטרס פירסמו שטויות.

אתה חושב שבגלל שאתר מפורסם כותב משהו זה תמיד נכון? 90% ממה שאתה קורא בחדשות באינטרנט זה או שקרים או פרופגאנדה.

יש אפילו LATE NIGHT SHOWS שהם בעצמם פרופגאנדה ממומנת על ידי לוביסטים, כגון התוכנית של JON STEWARD האנטי שמי המקולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...