עכבר לגיימינג Razer Deathadder Chroma vs Logitech G502 - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר לגיימינג Razer Deathadder Chroma vs Logitech G502

Zadu

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העכבר מדהים.

בול מתאים לאחיזה שחיפשתי- , אבל גם לא קטן מדי. יש תמיכה מעולה לשתי האצבעות הימניות, וגם לאגודל. יש לו כיסוי מט שגם עוזר באחיזה וגם גורם להרבה פחות הזעה.

הדבר הראשון שמרגישים זה את המשקל- רק 99 גרם שזה מאוד מאוד מאוד קל- הרבה פחות חיכוך על המשטח וכל התנועות חופשיות.

הקליקים מרגישים מצויין גם. מבחינת דיוק- הוא מרגיש טוב מאוד, אבל זה עכבר הגיימינג, הראשון שלי אז אני לא באמת יכול להשוות. הביקורת מחו"ל כתבו על החיישן דברים מעולים אז קטונתי.

מאוד התלבטתי בינו לבין הM65 (שנמכר עכשיו ב55 דולר כולל משלוח לארץ), ואז בשורה התחתונה הM65 מאסיבי מדי ואני פחות מתחבר. גם אין לי צורך בכל כך הרבה כפתורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףף נוווו אתם משפיעים עליי לקנות DA !!!!

ראיתי אחד ב90 שקל כתוב אורגינל. אין סיכוי אה? לשלם 220 כמו טאטאלה וסגור עניין ?

לפי דעתי לך על בטוח וקח את זה ב 220 זה שב 90 סיכוי גבוה לזיוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם הגודל זה מה שמפריע לי.

הNAOS הוא דיי נוח בתחושה שלו ואני מסתדר לא רע עם PLAM למרות שאני לא אוחז PLAM קלאסי.

הבעיה היא שאחרי שימוש ממושך איתו מופיעים כאבים וזה בניגוד לעכברים ג'נריים שלא מציעים נוחות שמתקרבת לעכבריי פריימיום כדוגמתו...

מתחבט מה עושים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם הגודל זה מה שמפריע לי.

הNAOS הוא דיי נוח בתחושה שלו ואני מסתדר לא רע עם PLAM למרות שאני לא אוחז PLAM קלאסי.

הבעיה היא שאחרי שימוש ממושך איתו מופיעים כאבים וזה בניגוד לעכברים ג'נריים שלא מציעים נוחות שמתקרבת לעכבריי פריימיום כדוגמתו...

מתחבט מה עושים .

במקומך הייתי שוקל ברצינות את העכבר הזה-

http://finalmouse.com/

שם שקופץ הרבה לאחרונה בפורומים בחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לשנות את הזווית של היד אל העכבר, כנראה שאם וכאשר אני מחזיק אוחז אותו בצורה כזו שכף היד נמוכה יותר משאר היד, אין בעיות.

הגבהתי את הכיסא כך שהידיות גבוהות יותר, היד נשענת על הידית ופרק כף היד נוטה מטה אל העכבר בPLAM ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לשנות את הזווית של היד אל העכבר, כנראה שאם וכאשר אני מחזיק אוחז אותו בצורה כזו שכף היד נמוכה יותר משאר היד, אין בעיות.

הגבהתי את הכיסא כך שהידיות גבוהות יותר, היד נשענת על הידית ופרק כף היד נוטה מטה אל העכבר בPLAM ...

אמור להיות לך פחות כאבים בצורה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...