מה מצבם של התקני האיחסון שלכם וכמה זמן הם מחזיקים מעמד? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מצבם של התקני האיחסון שלכם וכמה זמן הם מחזיקים מעמד?

smalul
 Share

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

@11010010110

1. מאפיין מספר 4 לא קיים בכונני SSD אלא רק בדיסקים קשיחים.

2. אני מסכים שפרמטרי ה SMART השונים הם חשובים, אבל אני חושש שאם אני אבקש מהמשתמשים יותר מדיי מידע טכני זה ירתיע אותם והם יעדיפו שלא למלא את הטופס. זו הסיבה שבגללה ביקשתי רק 3 דברים - תאריך קנייה של התקן האיחסון, תאריך התחלת הבעיות ותמונה שמראה את מצבו. כרגע הגענו למצב שבו יש טופס שדורש מהמשתמש למלא 16 שדות (והיד עוד נטויה), לקרוא את הנתונים שמופיעים ב CrystalDIskInfo ואז להעתיקם ידנית לטופס וזאת בנוסף לפירסום תצלום מסך עבור כל התקן איחסון. אפשר להבין מדוע זה זה יכול להרתיע משתמשים מלתרום.

@Lior A

אני תמיד השתמשתי בגירסת ה Portable w/o Ads של CrystalDiskInfo ולא בגירסת ה Installer, שעבורה כתוב במפורש שהיא כוללת פירסומות (W/ Ads).

בכל מקרה ערכתי את ההודעה הראשונה והוספתי את הקישור לשם.

נערך על-ידי smalul
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@none77

1. אני לא בטוח אם זו תהיה הגירסה הסופית של הטופס, שכן היא מרגישה לי "עמוסה" מדי. לכן אני עדיין לא מעוניין לפרסם קישור לטופס בעמוד הראשון.

2. אני מסכים שההודעה הראשונה אכן עמוסה מדיי. לאור העובדה שאני לא יכול להוסיף הודעה ריקה לפני או אחרי ההודעה הראשונה שלי, נראה לי שהפתרון שלך להעביר את המידע לגבי התקני האיחסון שלי להודעה השניה הוא הפתרון הטוב ביותר. אני אעשה זאת עכשו. תודה על ההצעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@none77

לא ברור לי מה מטרת התמונה שצירפת - לא מדובר כאן בתמונה שמשתנה עם הזמן אלא רק תמונה של טבלה שלחיצה עליה מובילה לקובץ התוצאות. במקרה כזה אפשר לוותר על תמונה בכלל ופשוט להדביק קישור לקובץ ישירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו באמצע בין טבלה מקורית לקישור או תמונה ומתחתיה קישור, נראה לי נחמד שלפחות יש תמונה של הטבלה, לא קריטי, הכוונה לשים תמונה של הטבלה המקורית.

נערך על-ידי none77
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קריזה...

בעקבות הת'רד הזה, בדקתי את הדיסקים שלי

2 הSSD במצב מצויין

אבל המכני (3TB של סיגייט) שנקנה ב17/9/2013 לא...

Untitled.jpg

בדקתי את הכונן גם עם SEATOOLS

את הבדיקה של הS.M.A.R.T הוא עובר

אבל בבדיקה של Short Drive Self Test הוא נכשל אחרי 10%

זה כונן באחריות, עם כל התוכן של המדיה סנטר שלי,

אבל בשביל לממש אחריות אני צריך לקנות כונן אחר לפני ולהעביר אליו את התוכן

ואז להשאר עם כונן 3TB שחזר מאחריות ללא שימוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קריזה...

בעקבות הת'רד הזה, בדקתי את הדיסקים שלי

2 הSSD במצב מצויין

אבל המכני (3TB של סיגייט) שנקנה ב17/9/2013 לא...

Untitled.jpg

בדקתי את הכונן גם עם SEATOOLS

את הבדיקה של הS.M.A.R.T הוא עובר

אבל בבדיקה של Short Drive Self Test הוא נכשל אחרי 10%

זה כונן באחריות, עם כל התוכן של המדיה סנטר שלי,

אבל בשביל לממש אחריות אני צריך לקנות כונן אחר לפני ולהעביר אליו את התוכן

ואז להשאר עם כונן 3TB שחזר מאחריות ללא שימוש...

אין שום בעיה.

תתחבר לפרויקט UNLIMITED ותוכל לעשות גיבוי לחומר בשירות חינמיאו בתשלום סמלי.

אוטוטו 10-20 שנה וזה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי התוכנה Hard Disk Sentinel עובדת קבוע ברקע. תוכנה מצוינת. כמה פעמים הצילה אותי.

פעם אחת מדיסק קשיח במחשב שגסס...אבל בגלל שחיכיתי מתחילת השבוע לסופ"ש לקנות דיסק חלופי כדי להעתיק - הדיסק קשיח כבר מת.

ופעם אחרת יותר קריטית, יש לי שרת ייעודי והוא היה איטי שזה אומר שלוקח לאתר לעלות בערך דקה.

התקנתי את התוכנה והראתה שהדיסק קשיח גוסס...מהר מאוד הכניסו לי כונן חדש, והעתקתי הכל אליו... הצילה אותי.

מאז היא עובדת קבוע בשרת שלי, במחשבים שלי. תוכנה מאוד שימושית.

מלבד הבדיקות שהיא יכולה לבצע ומנטרת, אני קבוע מסתכל על הטמפ' של הדיסקים קשיחים. זה עוזר כשבאמת חם ורוצים לוודא שאין טמפ' חריגה.

omrij - בזמנו שהיה לי כונן גוסס ונקנה באייבורי, הפתרון שלהם היה פשוט. אתה קונה מהם אותו כונן בדיוק, משלם באשראי,

מעתיק את כל המידע של הכונן הגוסס אל החדש, ולוקח את הגוסס אליהם ואז בתום בדיקת אחריות, הם יזכו לך את החיוב, כלומר יבטלו אותו.

אני מאמין שחנויות אחרות יוכלו לבצע אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

omrij - בזמנו שהיה לי כונן גוסס ונקנה באייבורי, הפתרון שלהם היה פשוט. אתה קונה מהם אותו כונן בדיוק, משלם באשראי,

מעתיק את כל המידע של הכונן הגוסס אל החדש, ולוקח את הגוסס אליהם ואז בתום בדיקת אחריות, הם יזכו לך את החיוב, כלומר יבטלו אותו.

אני מאמין שחנויות אחרות יוכלו לבצע אותו דבר.

גם שלי נקנה באייבורי

ננסה מחר

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• smalul changed the title to מה מצבם של התקני האיחסון שלכם וכמה זמן הם מחזיקים מעמד?

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...