נזק שנגרם ללינוקס שקשור להאצת חומרה? - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נזק שנגרם ללינוקס שקשור להאצת חומרה?

Recommended Posts

הסיבה לבעיות הכלכליות שלך היא ההתנהלות שלך. בדיוק כמו כאן בתחום הלינוקס, אתה לא לוקח עצמאות לעשות עצדים ולקבל החלטות - אתה עושה רק את מה שאתה "נאלץ". דברים שאתה "נאלץ" לעשות תמיד יהיו לטובת מי שמאלץ אותך, ולעולם לא לטובתך

במקום "להיאלץ" להישאר אם הלינוקס, קבל החלטה :

- רשיון שדרוג לוינדוס 8/8.1, שאתה יכול להתקין על XP, עולה 400 ש"ח -

לינק

- הזמן שהוצאת על כתיבה בפורום על התקלות שלך בלינוקס בחודש האחרון - 10 שעות - 250 ש"ח בשכר מינימום. נניח שאתה מצליח להוציא מהמנהל שלך רק חצי מזה - אלו עדיין 125 ש"ח נוספים בחודש - תוך 3 חודשים יהיו לך 375 ש"ח. עד אז, תוריד וינדוס 8.1 בחינם, חוקי לחלוטין -

לינק

אין הבדל בין מידת ההשקעה של לכתוב דברים בפורום או בקונסול. כשאתה רוצה שיכתבו לך בפורום את אותם דברים שאתה תכתוב בקונסול, זו עבודה זהה לחלוטין לעבודה של טכנאי שמקיש אותם ישירות על המחשב שלך בקונסול

בעיית האיקונים - בחרת גודל פונט ענקי, והדפדפנים כנראה לא מכילים ערכת סמלים שמתאימה לגודל כזה, אז הם מנסים "למתוח" את הסמלים שיש..... שים לב למשל שבתפריט של הדסקטופ אין את הבעיה הזאת, כי הדסקטופ כן בנוי נכון להתאים את עצמו לפונטים גדולים

ייתכן שיש ערכת נושא שאתה יכול להתקין שמכילה סמלים גדולים, וייתכן שאין פתרון

אני לא במצב של חיסכון כי יש לי מינוס גדול בבנק ואני צריך להשלים זה לפי המגבלה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במצב שלך רצוי שכן תהיה חסכוני. אבל זה לא אומר שלא תקנה דברים שאתה באמת צריך : וינדוס עולה 400 ש"ח, אבל מחשב הוא כלי עבודה ומשהוא בסיסי כמו מערכת הפעלה שאתה מסתדר איתה ולא נלחם בה יאפשר לך לנצל את המחשב בצורה הרבה יותר יעילה

חוצמזה, תמיד יהיו הוצאות לא צפויות : נניח שעכשו נשרף משהוא במחשב ואתה צריך לקנות חלק להחלפה. זה בדיוק מה שקרה כאן : "נשרפה" מערכת ההפעלה ואתה צריך לקנות חדשה. אם מערכת ההפעלה המקרה אפילו טוב יותר - על רכיב חומרה ממוצע יש אחריות 1..3 שנים, והיא לא מכסה הרבה מקרים אפשריים של נזק. מערכת ההפעלה החדשה מגיעה אם תמיכה ל 8 שנים קדימה שאתה תקבל בוודאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב שלך רצוי שכן תהיה חסכוני. אבל זה לא אומר שלא תקנה דברים שאתה באמת צריך : וינדוס עולה 400 ש"ח, אבל מחשב הוא כלי עבודה ומשהוא בסיסי כמו מערכת הפעלה שאתה מסתדר איתה ולא נלחם בה יאפשר לך לנצל את המחשב בצורה הרבה יותר יעילה

חוצמזה, תמיד יהיו הוצאות לא צפויות : נניח שעכשו נשרף משהוא במחשב ואתה צריך לקנות חלק להחלפה. זה בדיוק מה שקרה כאן : "נשרפה" מערכת ההפעלה ואתה צריך לקנות חדשה. אם מערכת ההפעלה המקרה אפילו טוב יותר - על רכיב חומרה ממוצע יש אחריות 1..3 שנים, והיא לא מכסה הרבה מקרים אפשריים של נזק. מערכת ההפעלה החדשה מגיעה אם תמיכה ל 8 שנים קדימה שאתה תקבל בוודאות

אני בינתים משתמש במהירות גלישה של הורדה של 5 מגה הכי נמוך כי זה הכי זול לי.

המנהל עבודה לא מסכים שאני אעבוד יותר זמן ממה שהוא רוצה כי לטענתו אין לו מספיק כסף לשלם לי על עוד יותר עבודה. בצורה הזאת גם התנהג המנהל עבודה השני שלי,

אני מקווה שהמחשב שלי לא יפגע כי אז אני באמת בבעיה.

כמעט כל חומרה למחשב שאני בדקתי האחריות היא רק לשנה,

במיקרוסופט אמרו לי שתמיכה מלאה בוינדוס זה בתשלום לא סמלי ולא מעט טכנאי מחשב גם אמרו לי שהתשלום לוינדוס זה רק על התקנה תמיכה בנושא תעלה עוד כסף לא במחיר סמלי גם גם זה דרך שליטה מרחוק.

אז בינתים אני נאלץ להשאר בלינוקס.

בקשר לסמלים בדפדפנים אני לא הבנתי, הסמלים כמו שאני רואה אותם אצלי הם במקור בגודל יותר קטן מהצילום מסך , מה גורם לך להאמין שהן בגודל גדול?

מה בדיוק אני צריך לרשום בגוגל כדי למצוא ערכה שמתאימה לסמלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמי זה באמת כל כך מפריע לך עד שאתה לא יכול להשתמש במערכת בצורה הזו?

הבעייה שלך היא שאתה קופץ למסקנות ללא שום הבנה (החלטת שאתה צריך האצת חומרה לדפדפן) מקיש פקודות בקונסול ללא כל הבנה (ומחריב את המערכת תוך כדי כך) בעוד שהבעייה שלך היא כנראה במקום אחר לגמרי.

אתה מצפה שיהיו לך פתרונות קסם - אז זהו שאין גם לא בחלונות.

אם אתה בכל זאת רוצה להמשיך עם תנסה להסתדר עם מה שיש, ההפצה שבחרת מתאימה למי שלא מבין כלום והבחירות שלה הן די טובות.

אם לא תחזור לXP ותן לנו לנצל את הזמן שלנו על דברים אחרים.

[הערת אגב: אם אתה במינוס כרוני בבנק אז ההתנהלות הכלכלית שלך שגויה, אבל זה לא מתאים לפורום לינוקס]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמי זה באמת כל כך מפריע לך עד שאתה לא יכול להשתמש במערכת בצורה הזו?

הבעייה שלך היא שאתה קופץ למסקנות ללא שום הבנה (החלטת שאתה צריך האצת חומרה לדפדפן) מקיש פקודות בקונסול ללא כל הבנה (ומחריב את המערכת תוך כדי כך) בעוד שהבעייה שלך היא כנראה במקום אחר לגמרי.

אתה מצפה שיהיו לך פתרונות קסם - אז זהו שאין גם לא בחלונות.

אם אתה בכל זאת רוצה להמשיך עם תנסה להסתדר עם מה שיש, ההפצה שבחרת מתאימה למי שלא מבין כלום והבחירות שלה הן די טובות.

אם לא תחזור לXP ותן לנו לנצל את הזמן שלנו על דברים אחרים.

[הערת אגב: אם אתה במינוס כרוני בבנק אז ההתנהלות הכלכלית שלך שגויה, אבל זה לא מתאים לפורום לינוקס]

אולי יש פה אנשים אחרים שמסכימים מרצונם החופשי לעזור לי בנושא הלינוקס.

ובנושא הכלכלי אני מתנהג כמו שצריך ולא משלם כסף על דברים מיותרים כמו שמתאים לאדם במצבי, המינוס הגדול בבנק זה בגלל שהחיים במדינה הזאת למי שמרוויח לא הרבה כסף, קשים מאוד.

אבל אני מעדיף לחזור אל הנושא של הלינוקס למי שיכול לעזור לי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי, מה בדיוק אני צריך לרשום בגוגל כדי למצוא ערכה שמתאימה לסמלים?האייקונים של הדפדפני של ושל פיירפוקס, כי אני לא מצאתי ערכה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...