שלוש שקרי צרחנות הגדולים במחשבים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלוש שקרי צרחנות הגדולים במחשבים

bennash

Recommended Posts

1) אף פעם לא תקבלו 100 מגה בחבילת הגלישה שלכם. תקבלו באיירך 40 אז למה לשלם על 100 שתקבלו 40 (לפחות עד לאנלימיטד של חברת החשמל)

2) הנתון הכי חשוב במאווררים הוא "זרימת אוויר" ולא גודל מאוורר וגם לא מהירות סיבובים לדקה

א. היא תמיד תהיה או במידות אמריקאיות רגל תלת מיימדית לשנייה ו\או באירופיות שנהוגות בישראל שזה מבלבל ואין יחידת מידה אחידה תקנית.

ב. היא אף פעם לא תצוין בקניית מארז בבניית מחשב באתר.

3) באף מארז לא תצליחו להכניס כרטיס גרפי מתקדם בעל 3 מאווררים בחריץ PCIEx16 הכי תחתון בלוחות Full ATX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לשגיאת הכתיב המגוחכת,

1. אני דווקא מקבל רוב הזמן את מהירות הגלישה שאני מוגדר אליה (לפחות בבדיקות סינטטיות), ובמקרה הגרוע כ80% ממנה. כמובן, כשאין תקלה שבגללה הכל זוחל, אבל זה נדיר.

2. כל יצרני המאווררים כמעט מפרסמים נתון זרימת אויר בCFM (רגל מעוקב לדקה). לא יחידות נוחות להבנה עבורינו, אך כיוון שמדובר בנתון השוואתי זה לא משנה.

3. אם כבר יש לך צורך להתקין כרטיס מסך בחריץ הכי תחתון בלוח, שקיים רק אם יש לך מערכת עם 3 בעובי 3 סלוטים כ"א (או 4 של 2 סלוטים), אזי יש לך מספיק כסף למארז Full Tower שמגיע לרוב עם 9 חריצי הרחבה (אם לא יותר, עקב תמיכה גם בלוחות גדולים יותר), בדיוק בשביל זה.

בקיצור, טענות מטומטמות לחלוטין. גם אם הן היו נכונות, אגב, יש מקרי "צרחנות" חמורים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לא מאמין לכם תביאו תמונה שתוכיח שאתם צודקים בעניין מהירות הגלישה. (לי יש 100 מגה)

2) ב. תראה לי אתר שמראה CFM בקניית מארז עם מאווררים בהרכבה עצמית למחשב.

3) כל

Full Tower שניסיתי לא הכניס כרטיס GTX 660 TI SCO בלוח P55-US3L

(ורק מארז לשרת 1 אולטרה Tower נתן אבל היה צורך לפרק כמה ריבועי אכסון שחוברו בדיבלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קח - 33l06wx.png

2. תראה איזה מאוורר אתה רוצה, תברר עליו את כל הנתונים באתר היצרן ותבחר אותו באתר המכירה. נראה לך שמישהו יכניס את כל הנתונים המפגרים האלה לכל אתר של כל חנות שמוכרת ציוד מחשבים?

3. כל Full Tower שניסית? יענו קנית לפחות שניים וניסית? תוכל לומר לנו איזה דגמים הם היו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מוזר לי יש 100 מגה בספק והתשתית של התוכי עם הכבל התת ימי ואני גר בי-ם.

א. איפה אתה גר ומי הספק והתשתית שלך?

ב. אולי יש טעות ספציפית איתי קרה לי פעם.

2) ניסיתי המון ולא 2 במעבדה שעבדתי שם.

3) למי יש כוח להיכנס לכל יצרניות המאווררים ולבדוק אם המארז עם אותם המאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...