מפרט לחוות דעתכם/ 5800 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לחוות דעתכם/ 5800 ש"ח

natee

Recommended Posts

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=32722

כרגע באמת עדיף לקחת ההפרש הוא דיי משמעותי. כשבניתי את המפרט הקודם תיארתי שההפרש יהיה נמוך יותר. אני מאמין שברגע שיצאו עוד לוחות אם בסיסיים למעבדי ההפרש במחירים יקטן, כרגע אין יותר מידי מבחר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מפרט מבוסס skylake מפלונטר: http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=32663

המחיר בTMS יוצא יקר יותר לאותו המפרט (5511), תנסה לשלוח את המפרט לקיריל (הנציג של TMS בפורום) ואולי הוא יתן לך הצעה משתלמת יותר, זאת במידה ואתה מעוניין לרכוש את המחשב דרכם.

אגב הH230 נמכר גם בפלונטר (צבע שחור), אבל אינו מגיע בבאנדל לכן יעלה כמה עשרות שקלים יותר, בסביבות 50 ש"ח. הנה דוגמא:

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=32665

אפשר קישור לקיריל?

שנית המארז שנתת לי הוא לא אותו דבר בפלונטר ובTMS...

אני מעדיף לב,ן שקט, ועם כמה שיותר יציאות נגישות מקדימה.

לא יודע אם ציינתי, המחשב יהיה על רצפה בחדר יחסית עם אבק. יש משהו שאפשר לעשות כדי שהוא לא ייפגי מכך?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kirill@tms.co.il או Kirill-TMS בפורום.

למה לא אותו הדבר? שים לב לדגם - H230.

יש בו פילטרים לקדמת ותחתית המארז אבל לא ממש נוח לנקות אותם, הם לא נשלפים וגם לא הכי איכותיים (בסך הכל חתיכת מתכת דקה ומחוררת) וכדי לנקות את החלק הקדמי צריך לפרק את כל הפאנל. זה לעומת P100 שהפילטרים שלו קצת יותר איכותיים וגם יותר קלים לניקוי (נשלפים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kirill@tms.co.il או Kirill-TMS בפורום.

למה לא אותו הדבר? שים לב לדגם - H230.

יש בו פילטרים לקדמת ותחתית המארז אבל לא ממש נוח לנקות אותם, הם לא נשלפים וגם לא הכי איכותיים (בסך הכל חתיכת מתכת דקה ומחוררת) וכדי לנקות את החלק הקדמי צריך לפרק את כל הפאנל. זה לעומת P100 שהפילטרים שלו קצת יותר איכותיים וגם יותר קלים לניקוי (נשלפים).

אז נשארנו עם המפרט הזה:

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=32721

ואם כן נשאר לבדוק רק את עניין המארז...

מחוץ לעניין שקל לנקות את הP100, יש סיבה לשלם עליו יותר מכפול מאשר המארז השני?

אני לא מהאנשים שמתכוונים לפרק את המארז כל שני וחמישי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי קצת קריאה ומחקר קטן על התוכנות הנ"ל, אני חייב לציין שאני בספק גדול מאוד(!) אם כרטיס מסך שהוא לא קוואדרו יוכל לשמש אותך עבור התוכנות הללו (יכול להיות שאני טועה אבל זה מה שנראה לי)

פיתרון אחד שאני כן יכול לחשוב עליו הוא להרכיב מפרט עם כרטיס קוואדרו עבור התוכנות המקצועיות שלך ולהישען על ה- GPU המובנה במעבד עבור המשחק...

כאן אתה יכול לראות איך ה- GPU המובנה מתמודד עם CS:GO:

אני לא מבטיח כלום, אבל לדעתי הוא יוכל ללהתמודד עם המשחק שלך...

אני לא בטוח למה אתה מתעקש להוסיף כונן אופטי למחשב, לדעתי מיותר אבל שמתי לך אחד בכל מקרה...

אתה אכן טועה. גם כרטיסי GTX רגילים מתאימים לגרפיקה וגם כרטיסי R9 מתאימים (אבל פחות מGTX)

נקודות:

הV300 הוא שערורייתי עלוב ואיטי ואסור למכור אותו לדעתי.

המפרט הזה (נושא ראשי) ב5800 זו גניבה. מפרט כזה אמור לעלות 5400 וקצת פחות אולי וללא פחות מ5000.

לך על בלי למצמץ, אם היה מדובר בגיימינג היה מובן לבחור בדור 4 האסוול אבל שימוש כמו עריכה ותוכנות? חובה דור 6 .

כרטיס מסך אל תקח GTX950 בחיים כי הוא זבל חלשלוש ויקר מאוד בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אכן טועה. גם כרטיסי GTX רגילים מתאימים לגרפיקה וגם כרטיסי R9 מתאימים (אבל פחות מGTX)

נקודות:

הV300 הוא SSD שערורייתי עלוב ואיטי ואסור למכור אותו לדעתי.

המפרט הזה (נושא ראשי) ב5800 זו גניבה. מפרט כזה אמור לעלות 5400 וקצת פחות אולי וללא מערכת הפעלה פחות מ5000.

לך על סקיילייק בלי למצמץ, אם היה מדובר בגיימינג היה מובן לבחור בדור 4 האסוול אבל שימוש כמו עריכה ותוכנות? חובה דור 6 סקיילייק.

תסביר את עצמך. למה בדיוק חובה דור 6? לפי מבחני ביצועים ההפרש עומד על 5% במקרה הטוב.

בין לDDR4 גם במידול תלת מימד ההפרש מזערי, בבנצ'מרקים מקצועיים של תוכנות תלת מימד היה הפרש של חצי אחוז בקושי. בעריכת תמונות, פוטוסקאן וכד' נראה הפרש גדול יותר.

אם להוציא 450~ ש"ח לטובת מערכת מבוססת skylake זה כבר תלוי בפותח האשכול. ועוד נקודה שצריך להתחשב בה היא שמערכת מבוססת skylake יכולה להיות משתלמת לטווח הארוך, בעתיד כשיחליט לשדרג את המערכת הוא לא יצטרך להתעסק בשדרוג הזכרונות לDDR4 ככה שאת ההפרש שהוא יוציא על הוא יחסוך בשדרוג הבא...

בקשר לV300, אף אחד לא הציע אותו. זה ידוע שהוא כונן בעל ביצועים נחותים ורכיבים זולים ולא אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודות:

הV300 הוא שערורייתי עלוב ואיטי ואסור למכור אותו לדעתי.

המפרט הזה (נושא ראשי) ב5800 זו גניבה. מפרט כזה אמור לעלות 5400 וקצת פחות אולי וללא פחות מ5000.

לך על בלי למצמץ, אם היה מדובר בגיימינג היה מובן לבחור בדור 4 האסוול אבל שימוש כמו עריכה ותוכנות? חובה דור 6 .

אכן, הV300 הוצע ע"י הטכנאי השכונתי.

לגבי כרטיס מסך- מה ההמלצה שלך?

אהבתי את הרעיון של סקייליק אבל לא אהבתי את המארז שאיציק הציע לי.

הP100 ממש מצא חן בעיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX970 הוא התמורה הכי הולמת עבור המחיר שלו לדעתי (למרות שהוא יקר משמעותית בפלונטר על-פני STARTPC) לפי דעתי כדאי לחכות עוד טיפה או לדבר עם STARTPC ולראות מתי הם ירחיבו קצת את היצע מעבדי ה- SKYLAKE וה- שלהם כי יש להם כרגע מגוון מאוד מצומצם ומאוד יקר (ברוב המוצרים הם זולים יותר מפלונטר...)

שמע, החלטתי סופית שאני לא רוצה קוואדרו. נקודה. זה מיועד בעיקר לתלת מימד ואני עובד בעיקר על דו מימד.

מבחינת כרטיס מסך אני מעדיף ללכת על משהו בינוני ולהשקיע את יתרת הכסף במעבד מסדרה 6000

אז אני אמור להזמין מפלונטר הכל חוץ מכ. מסך ואותו להרכיב לבד אח"כ? לא אכפת לי..

רק תעזור לי בבקשה להרכיב מפרט שפוי:) אל תשכח שאני רוצה מארז לבן ושקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר בטירוף כי בין היתר אתה בוחר חלקים יקרים... בכיף אפשר להוזיל את העלות בבערך 200 שקלים.

מפרט מTMS עם H230 בצבע לבן.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel i7-6700 3.4Ghz(4.0Ghz Turbo) Skylake LGA1151 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1619

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪153

לוח אם:

Gigabyte GA-B150M-D3H DDR3 for 1151

כמות: 1 - מחיר: ₪481

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד NZXT H230 Glossy White + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪620

זיכרון:

Hynix 16gb 2X8GB DDR3 1600Mhz - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪470

קשיח למחשב שולחני:

Crucial SSD 250G BX100 MLC SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪470

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪269

כונן אופטי:

LG DVDRW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪108

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4190

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4107 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/fmvsbhz4

לא בחרתי כרטיס מסך, תחליט לגבי כרטיס ותוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...