מה הסיבה בלינוקס גם בדפדפן של גוגל וגם של פיירפוקס ביו טיוב שאני בוחר במסך הצפיה במצב - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסיבה בלינוקס גם בדפדפן של גוגל וגם של פיירפוקס ביו טיוב שאני בוחר במסך הצפיה במצב

Recommended Posts

של כלומר גודל תמונה יותר גדולה אבל לא של מסך מלא , אז התמונה בורחת לצד ימין?

איך אפשר לתקן את זה?

צילום מסך למה שאני מקבל במצב צפיה של באתר של יוטיוב

3wi4qooyztgt.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד מה שמומלץ הוא מה שעובד הכי טוב בשבילך.... כבר אמרנו את זה, בלינוקס מוצאים דברים בניסוי וטעיה ולא בללכת אחרי מה שמומלץ

הבעיה לא מתרחשת אצלי..... (כ מסך sis 661fx במחשב הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע... בגלל באג באתר או בדפדפן, המקום בו הסרט אמור להיפתח ממוקם על המסך בצורה שונה, ואז בגלל באג נוסף הסרט לא נפתח לכל הגודל אליו הוא אמור להיות פתוח

תחפש מה אחרים אומרים על התופעה או תנסה לסדר אותה (או לפחות לראות אם היא מושפעת ממשהוא) בניסוי וטעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי בדיקה וראיתי שאני פתחתי משתמש נוסף בלינוקס אז אין את הבעיה הזאת ואני לא יודע איך אפשר לתקן את זה

אם אין ברירה אז איך עושים איפוס כל הגדרות במשתמש המנהל הראשי שלי בלינוקס?

אני התקנתי תוכנת שיחזור TIMESHIFT אבל בגלל שאין בה נקודות שחזור של קודם אז אני לא מצליח לחזור אל מצב הקודם וקודם זה לא היה גם במשתמש שלי בלינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, באג של הגדרות. אתה יכול למחוק את ההגדרות של תוכנות ספציפיות, וכך למצוא מי מקור הבעיה

אם תאפשר הצגת קבצים מוסתרים במנהל הקבצים, בתיקיית הבית שלך יש הרבה תיקיות שהשם שלהם מתחיל בנקודה (אלה תיקיות מוסתרות). פשוט תמחק את התיקיה או הקובץ המתאימים לתוכנה שאתה רוצה לאפס. התיקיות יכולות להיות במקומות כמו (לדוגמה, אם שם התוכנה הוא software) :

~/.software
~/.config/software
~/.local/software
~/.kde4/share/apps/software
~/.kde4/share/config/software

מן הסתם אם הדסקטופם שלך הוא לא KDE אלא משהוא אחר, גם שמות התיקיות יכולות להשתנות בהתאם

תיקיות אלו מקבילות בתפקיד לתיקיות ה application data וכו' בוינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחרתי בלהעביר את הקבצים של תהוכניות לסל האשפה

האם כדי להרגיש את השינוי אני צריך להפעיל מחדש את המחשב? או שמספיק רק להפעיל מחדש את הדפדפן אינטרנט?

אני שמתי לב שאם ביו טיוב אני בוחר בשפה האנגלית ולא העברית אז אין בעיה בצפיה במצב של .

וגם שבמשתמש אחר אני משנה את היוטיוב לשפה העברית אז חוזרת הבעיה של התצוגה בצפיה במצב של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתיחת התוכנה מחדש תספיק בדרך כלל

אם זה קשור לעברית - מצאנו את הבעיה - באג בתצוגה (באג במבנה האתר של ו/או בדפדפן), לא צריך אפילו למחוק קבצים

תנסה להחליף גרסה לפדפן קדימה-אחורה, או שתסתדר אם אנגלית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולצורך העניין האם גם אצלך ביו טיוב שאתה בוחר בשפה העברית אז במצב צפיה של גם השידור בורח לצד ימין?

זה מוזר שהבעיה הזאת היא בשני דפדפני האינטרנט.

אולי זה באג בסוג הלינוקס שאני משתמש בו בגרסה העברית?

גם בדפדפן של אופרה יש את הבעיה הזאת.

איך מתקנים את בעיית הפלאש הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם עד כדי כך ביו טיוב לא מודעים לתקלה הזאת?

מתי זה קרה לך בוינדוס? החודש? באיזה סוג של וינדוס?

כי אני בדקתי את זה באותם תנאים בערך לפני 5 דקות במערכת הפעלה של וינדוס ושם הסרטון לא חתוך בצד הימני שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...