מפכ"ל חדש - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפכ"ל חדש

ag43

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
גל הירש ייצג את כל מה שהיה גרוע בצה"ל לפני מלחמת לבנון השניה. ההשתבללות, התחבאות מאחורי חוקי צה"ל והמחשבה ש"קורסיסט" טוב=לוחם טוב הם חלק מהמגמות שהוא הוביל.

הסבר, באר ופרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גל הירש ייצג את כל מה שהיה גרוע בצה"ל לפני מלחמת לבנון השניה. ההשתבללות, התחבאות מאחורי חוקי צה"ל והמחשבה ש"קורסיסט" טוב=לוחם טוב הם חלק מהמגמות שהוא הוביל.

אולי המינוי למפכ"ל היא ההזדמנות שלו לכפר על כך.

אולי דווקא הוא האדם המתאים להיות מוצנח לצמרת המשטרה ולהסתכל למציאות בעיניים.

אצלנו ביהדות אומרים:

במקום בו בעלי תשובה עומדים גם צדיקים גמורים אינם יכולים לעמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזמן יוצאות כתבות בנושא.

הנה אחת שמדברת על הסיבה למינוי.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/720/214.html?hp=1&cat=402&loc=1

ציטוטים נבחרים.

השר לבטחון פנים אמר כי החלטתו להצניח בראש המשטרה אדם שלא משורותיה, קשורה לרצונו בשינוי "התרבות הארגונית" - ובמיוחד לאחר בדיקת המחדל במצעד הגאווה.

בראיון לחדשות 2 ייחס השר ארדן את החלטתו של א לבחור באחד מן המועמדים בתוך המשטרה לרצונו בשינוי חריף בארגון,

לדברי ארדן: "אמרתי שאני רואה חשיבות במינוי אנשים מבפנים, אך יחד עם זאת עם הזמן התבררה לי העוצמה של התרבות הארגונית במשטרה,

לדעתי טוב מאוד שהביאו מישהו מבחוץ.

גם אם, ואולי דווקא! בגלל שהוא לא צדיק גמור.

it takes one to know one

מי יותר מתאים להילחם בתרבות האירגונית הקלוקלת מאדם שהואשם באותו החטא בדיוק.

שלא כמו בצבא הוא לא עבר במשטרה שטיפת מוח ארוכה ומעוורת.

הוא יראה דברים כמו שהם וגם יוכל לעשות משהו בעניין.

אדם מתך המשטרה לא יוכל לשנות אותה מבלי לפגוע בה.

מבלי לפגוע בעצמו.

אדם מתוך המשטרה גם לא יוכל לראות שום דבר חדש.

אדם מחוץ למשטרה יהיה חופשי לשאול שאלות קשות ולהפנות אצבע מאשימה לכל כיוון בו יש ליקוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק שהוא יכניס את נורמות הבדיקה שיש בשאר גופי הבטחון ומבחינתי הוא עשה כהונה מוצלחת של 4 שנים.

נ.ב -

רק להצניח עכשיו לפרקליטות מספר עו"ד, סנגורים פרטיים ואולי יש לישראל סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לתקן אירגון רקוב מבפנים.

תחשבו על זה, האם המשטרה מונעת מקרה רצח לפני שהם קורים? או אונס? או אפילו גניבה? ב- 99% מהמקרים, לא. המשטרה בדרך כלל באה אחרי המקרה ומענישה את מי שאולי (רק אולי, כי לא פעם ולא פעמיים היא מפלילה אנשים חפים מפשע) ביצע את העבירה. היא בעיקר נטפלת לאזרחים תמימים ולא לפושעים האמיתיים.

המטרה האמתית של המשטרה היא להגן על המשטר, גם אם קוראים למשטר בשם יפה כמו "דמוקרטיה", זה עדיין משטר, וזה לא סתם אותו שורש של המילה "משטרה". המטרה שלה היא לאנוס (גם אונס לא מיני הוא אונס) אזרחים לעשות דברים שלא מתאימים להם לפעמים. ואחרי זה אתם מתפלאים שיש באירגון הזה כל כך הרבה הטרדות מיניות.

למשל אם לא תשלמו מיסים כי אינכם מרוצים מתפקודם של האנשים שעומדים בראש המשטר שלהם אתם משלמים את המיסים, המשטרה תבוא אליכם, במקרה הטוב רק תעצור ותגזול את החופש שלכם, תשפיל ותעמיד אתכם למשפט "צדק", ואם יתמזל מזלכם, תנהג כלפיכם באלימות פיזית.

אם הוט היו מכריחים אותכם לשלם כסף על שלא עובד טוב בלי יכולת להתנתק מהם, ואם לא הייתם מוכנים לשלם בגלל חוסר שביעות רצון, הייתה שולחת לכם אנשים אלימים הבייתה, הייתם מקבלים את זה?

המשטרה היא לא אירגון מוסרי, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי הצחיקה הדוגמה עם - אמנם לא, אבל רשות השידור היתה עושה בדיוק את זה (מביאה עליך בריונים של הוצאה לפועל אם לא שילמת להם, וגם מהם אי אפשר להתנתק למרות שהשירות בזיוני).

מעבר לזה, כל מה שתארת הוא בדיוק תפקידה של המשטרה גם במדינה הכי מתוקנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשות השידור היא חלק מהמדינה, ולכן היא היא עושה את מה שהיא עושה בחסות המשטרה. אז זו לא דוגמה טובה, כי אנחנו כבר יודעים שהמדינה אונסת אותנו לעשות דברים שאנחנו לא רוצים.

זה שעושים את זה במדינות "מתוקנות" לא אומר שזה בסדר. אולי בכלל אין דבר כזה "מדינה מתוקנת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה בידיוק אתה אומר את זה?

כבודו היה מפקד מרחב ? מחוז ?

פרקליט מחוז ?

על סמך שעברתי בחיים שלי בדיקה כזו או אחרת.

היום, גם השוטרים עושים אותה, למעט מקושר זה או אחר.

ראוי שגם יפעילו בדיקות מסויימות על שופטים ופרקליטים. הם לא פחות חשובים מהמשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, המפכ"ל החדש הוא גם סוחר נשק, מייסד ומנכ"ל "דיפנסיב שילד". שבין היתר - לפי האתר שלה - "מתמחה באספקת ציוד קרבי צבאי ומשטרתי" ועובדת עם ממשלות זרות שונות.

איזה מזל וכיף לנו, קיבלנו מפכ"ל מוסרי.

http://www.defensive-shield.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כלל ברזל בכל הדברים האלו, אפילו אם משהו נראה לי לא טוב, אם התקשורת מדברת נגד סימן שזה טוב למדינת ורע לחונטה השמאלנית השולטת, ככל שהם יותר נגד, סימן שזה יותר טוב.

אם באתר הארץ פירסמו מספר כתבות נגד בעמוד הראשי, אז בכלל סימן שזה מינוי מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כלל ברזל בכל הדברים האלו, אפילו אם משהו נראה לי לא טוב, אם התקשורת מדברת נגד סימן שזה טוב למדינת ורע לחונטה השמאלנית השולטת, ככל שהם יותר נגד, סימן שזה יותר טוב.

אם באתר הארץ פירסמו מספר כתבות נגד בעמוד הראשי, אז בכלל סימן שזה מינוי מעולה.

איזו דרך מחשבה גאונית. כאילו שלבעלי אמצעי התקשורת הנאו-ליברלים אין אינטרסים, ואכפת להם ממשהו חוץ מהכסף שלהם. הם ימכרו לך כתבות תמורת תשלום. כתבות שמאלניות וימניות בהזמנה, תמורת תשלום. ושלדון משלם הרבה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה מושחתת מהיסוד.

לצערי ולצער אילו שמסרו נפשם עליה זה המצב.

פתאום ה-NWO לא נראה כל כך מוזר.

הרי הטענה המקורית שלהם שחברי ה-NWO מחדירים אנשיהם למדינות וארגונים לפרקם מבפנים.

קונים את כל הראשים בכסף מלא וגורמים להם לעשות דברים נגד קבוצתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, המפכ"ל החדש הוא גם סוחר נשק, מייסד ומנכ"ל "דיפנסיב שילד". שבין היתר - לפי האתר שלה - "מתמחה באספקת ציוד קרבי צבאי ומשטרתי" ועובדת עם ממשלות זרות שונות.

איזה מזל וכיף לנו, קיבלנו מפכ"ל מוסרי.

http://www.defensive-shield.com/

קיבלת מפכ"ל תותח שמצטיין בכל דבר שהוא עושה, יודע לפקד על אנשים ויודע לנהל ארגונים. נראה אותך פותח חברה ומביא אותה לרווחים בשנים ספורות. הירש יותר מוכשר מ-90% מתושבי המדינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...