התייעצות בחיפוש עבודה, ניסיון ולימודים - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בחיפוש עבודה, ניסיון ולימודים

sure

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני בן 34. לאחרונה החלטתי על שינוי כיוון בחיים. אני חושב ללכת לכיוון של עבודה מסודרת בתחום המחשוב.

בזמני הפנוי עבדתי כטכנאי מחשבים נייחים וניידים. ניהלתי מספר רשתות מבוססות קטנות (5-15 מחשבים) והתעסקתי מעט עם .

כבר 15 שנה שלא התעסקתי עם תכנות. אני לא רואה את עצמי יושב כל היום מול קוד.

לא למדתי באוניברסיטה, יש לי תעודת בגרות לא משהו (אם זה בכלל עדיין רלוונטי). הידע שלי מגיע כולו מלימוד עצמי וככלל אני רגיל ללמוד לבד ולתפעל את הבעיות שאני נתקל בהן.

השאלה שלי מתחלקת לשניים:

1. בטווח הקצר - איזו עבודה ריאלית כדאי לחפש? הדגש הוא פחות על המשכורת (למרות שגם היא חשובה ;) ) ויותר על רכישת ניסיון לקראת המשרה הבאה. יש לציין שאין לי ניסיון "רשמי".

2. בטווח הבינוני-ארוך - מה כדאי ללמוד, איזו הסמכות כדאי לעשות (אם בכלל) ולאיזו עבודה כדאי לכוון?

בנוסף - איזה נושאים כדאי לי ללמוד בזמני הפנוי כדי לתת לי כלים להתקבל לעבודות הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחפש כאן (וגם בפורום IT) תמצא המון מידע רלוונטי.

בגדול תעודה רשמית לא נחוצה, תתחיל לעבוד במה שאתה יודע ותתפתח משם. את כל החומר תוכל למצוא ברשת ואין כמו ניסיון פרקטי - תרים כמה מכונות ותתרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיל קצת בעייתי בשביל תחילת קריירה בתחום הזה, אך לדעתי הכל אפשרי.

אני אישית מכיר משיהו שנכנס לעולם התוכן הזה אחרי גיל שלושים והצליח.

אתה לא צריך שום הסמכות והציונים בתעודת הבגרות שלך לא משנים הרבה. פשוט תתחיל לעבוד בהלפ דסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות. מה כדאי לי לחפש בהצעות של הלפ דסק? אני רואה כל מיני הצעות עבודה ל"מבינים באופיס". אני מעריך שאין שם יותר מדי מקום להתקדם מבחינה מקצועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...