הנדסאי עם ניסיון או מהנדס בלי מה עדיף? - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנדסאי עם ניסיון או מהנדס בלי מה עדיף?

yakirsh4

Recommended Posts

אני מתאר לעצמי שהשאלה הזאת עולה פה הרבה ואני ישמח לקצת ידע של בעלי הניסיון פה

אני משתחרר מהצבא בקרוב (בן 21) ואני רוצה להתחיל לימודי אלקטרוניקה הבעיה היא שלצערי אין לי בגרויות (הייתי ילד טיפש בעברי לצערי) השאלה שלי היא בהתחשב בעובדה שיש לי עוד זמן להשלים בגרויות+פסיכומטרי מה שיקח זמן מה עדיף ללמוד כיום בשוק האם כדאי לעשות לימודי הנדסה קשים שידרשו ממני לפחות שנה-שנה וחצי של הגעה לתנאי קבלה וכמובן הרבה זמן וכסף על משהו שאי אפשר לדעת מה איתו (אני בטוח שכולם פה מכירים אנשים שעשו תארים מפוצצים ובסוף עובדים במשהו שלא קשור בכלל לתחום המקורי שלהם) או לעשות הנדסאי ולהשתמש בזמן שחסכתי (גם בזמן לימוד וגם בזמן של הצבירת תנאי קבלה שמשום מה יותר נמוכים) בשביל להתחיל לצבור ניסיון בשוק הרי בתכלס אין חכם כבעל ניסיון

אני מתאר לעצמי שיש פה לא מעט אנשים שעובדים בתחום האלקטרוניקה אני ישמח אם מישהו פה שעובד בתחום גם ירשום את זה (אם אפשר גם טיפה מידע על מה הוא עובד \איפה\כמה זמן ומה הוא למד ודברים כאלא) מעניין לשמוע את הדעה של האנשים שכבר בתחום

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לך תלמד הנדסה,

אני הנדסאי חשמל עם 7 שנים ניסיון, ומרוויח s כסף.

עכשיו מהנדס מתחיל גם יתעסק עם דברים יותר מעניינים וגם יקבל s x 2 בשכר.

וגם האפשרויות קידום שלו הרבה יותר טובים משלי.

אז עדיף לך להשקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי אנגלית 4 יחידות תנך היסטוריה א לשון א מדעי המחשב 3 יחידות

מה שמשאיר את

מתמטיקה 4 יחידות

לשון ב

היסטוריה ב

אזרחות

ספרות

אני חושב שזה אפשרי לעשות את זה ולהיכנס כבר באוקטובר 16

זה אמור לעבוד בערך ככה

ינואר-פברואר: השלמת בגרות במטמתיקה+מקצוע או 2 מקצועות קלים יותר

אפריל-מאי: פסיכמוטרי

יוני-יולי: שאר הבגרויות ותחילת מכינה בפיסיקה שתסתיים עם תחילת הלימודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחילה תבדוק איפה אתה רואה את עצמך לומד, תבדוק מה אתה צריך לעשות בדיוק כדי להביא את עצמך לשם, ותדאג להתקשר ולבדוק אפשרויות קבלה שונות מכינה וכו' כדי שתדע בדיוק מה אתה צריך לעשות ואיזה ציונים להוציא. נצל את זמנך בחוכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש אפשרות ללמוד הנדסה - לך על זה ללא ספק !

תעשה מכינה / תשלים בגרויות, תעשה פסיכומטרי.

כמו שהמליצו - תבדוק לאילו ציונים צריך להגיע עלמנת להתקבל ללימודים למקום שאתה רוצה, אבל בגדול אם לא תתקבל לאיפה שאתה רוצה בטוח תוכל למצוא מקום שיקבל אותך.

כמובן עדיף ללמוד במקום "נחשב", אבל אני גם מכיר הרבה אנשים שלמדו במקומות פחות נחשבים והצליחו יפה בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם אני כנראה כן ילד על לימודי הנדסה מה שמשאיר את השאלה איפה?

אני מתלבט בין אפקה או HIT הבנתי שהן המובילות בתחום למישהו יש ניסיון אישי או ידע על אחד מהן שהוא יכול לשתף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מוסדות אלה מובילים באיזה שהוא תחום אז זה בין המכללות .

לגבי HIT אני יכול עוד להבין, המכללה די מוכרת בשוק העבודה והרמה שם די גבוהה. לגבי אפקה, אני לא חושב שיש להם עדיפות כלשהי על כל מכללה אחרת שמעניקה תואר ראשון בהנדסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...