ראוטר ל100מגה של Unlimited - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר ל100מגה של Unlimited

asafsarid

Recommended Posts

באמת בעיה מוזרה ומאכזבת. תנסה לשחזר את ההגדרות של ה-dlink ב-tplink עד כמה שניתן (כולל ערוצים ורוחב הערוץ וכו). שווה לנסות גם לבטל/להפעיל את ה-speedboost של ה-tp שאמור לתת בתיאורה תוספת ל-450mbps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הירידה בפינג, עם זאת שהיא מוזרה, היא בעיקר לא חשובה. אם ההבדל בממוצע לשרתים בחו"ל/בארץ הוא 5-10 MS זה לא אמור לגרום לך להעדיף ראוטר אחד או אחר

בנוסףף, הייתי מנסה קושחא צד שלישי ורואה אם התוצאות משתפרות

חשבתי באמת על האפשרות הזאת, יש לך המלצה ספציפית לאיזה מהם? ראיתי בחיפושים בגוגל שיש לא מעט שעובדים עם Gargoyle על הראוטר הזה.

באמת בעיה מוזרה ומאכזבת. תנסה לשחזר את ההגדרות של ה-dlink ב-tplink עד כמה שניתן (כולל ערוצים ורוחב הערוץ וכו). שווה לנסות גם לבטל/להפעיל את ה-speedboost של ה-tp שאמור לתת בתיאורה תוספת ל-450mbps.

בהחלט מוזרה ומאכזבת, וניסיתי כבר לעשות כל מה שתיארת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dd-wrt ממשיכים עם הפיתוח?

שנים לא השתמשתי בו

ממליץ על open-wrt

אצלי עובד מצויין על 1043nd

open-wrt או

Gargoyle? ואיזה גרסה אתה מציע להתקין? את ה stable העדכנית?

ואיזה גרסה הראוטר שלך? גם v2.1?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dd-wrt ממשיכים עם הפיתוח?

שנים לא השתמשתי בו

ממליץ על open-wrt

אצלי עובד מצויין על 1043nd

כבר המון זמן שהם לא הוציאו stable אבל אם תיכנס לפורום יש גרסאות "unstable" שמשוחררות כל שבוע-שבועיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

luci זה plugin ועדיין דרושה התקנה טקסטואלית דרך ssh (עד כמה שאני זוכר). gargoyle עושה את השילוב בין השניים ליצור אחד שמאפשר להתקין מבלי לעשות כלום כמעט.

קצת חורג מהנושא, אבל נראה לי לפני שהבחור מפר את האחריות שלו אולי כדאי לבדוק אפשרות להחזיר את המוצר ולהחליף ל-4300 (בעל המעבד החלש יותר מבין השניים אגב, אבל עם כפול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל נראה לי לפני שהבחור מפר את האחריות שלו אולי כדאי לבדוק אפשרות להחזיר את המוצר ולהחליף ל-4300 (בעל המעבד החלש יותר מבין השניים אגב, אבל עם כפול).

מחזק, גם אם לא לקחת את ה4300 אז כל ראוטר אחר חזק יותר מה1043 שהוא ראוטר מעולה לחיבורים של HOT ובזק אבל לא מספיק טוב ל100/100 סימטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רציתי לעדכן שאפשרו לי להחזיר את ה 1043 ולקבל החזר כספי (כרגע ה 4300 חסר במלאי). אני כרגע נשאר עם ה DIR-825 שקיבלתי מ unlimited.

בנוסף, אנצל את ההזדמנות להגיד תודה לכל החברים הפעילים פה בפורום שעונים ועוזרים ונותנים את חוות דעתם המקצועית - תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח שתשווה בין הדגמים הנ״ל

לי יש WDR4300 שעושה קצת בעיות והייתה לי אפשרות להחליפו ל-D-Link הנ״ל ואשמח אם תשווה ביניהם בביצועים, אלחוטיים בפרט

כרגע אני לא מתכנן לקנות את ה 4300, אני קונה מ Unlimited את ה D-Link DIR-825 ב200 ש"ח וכנראה שאשאר איתו בינתיים.

אבל אני כן יודע להגיד שהוא ראוטר סבבה, ממה שאני ראיתי הוא יותר טוב בביצועי WIFI מה 1043.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...