מסך חדש - קוריאני כמובן - עמוד 11 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש - קוריאני כמובן

captaincaveman

Recommended Posts

כן מאוד. כשאתה לא ממזער שום דבר זה חוסך לך המון זמן.

זה כמו כששדרגתי עצמי מ-1080p ל-1440p, גם הרווחתי גובה עבור הדפדפן כשאני עם F12 בקונסול, דיבוג וכו',

וגם הרווחתי שטח עבודה לרוחב אז אני יכול גם וגם FTP בו זמנית. ככה אני היום בעבודה.

אבל עם ה- אפשר הרבה יותר. אני אישית כרגע בפרויקט שלי משתמש לעיתים רחוקות ב-MSSQL ו-IIS ולכן הם במסך מלא בלבד.

בבית גם כן סידרתי את שטח העבודה שיהיה יעיל עבור השימושים העיקריים שלי.

אז אם 1440p חסך לי זמן במזעורים של FTP וכו' אז עכשיו עם זה עוד יותר חוסך זמן.

אם היה לי שולחן עמוק בעבודה הייתי שוקל לקנות אחד כזה גם לעבודה.

המסך הזה מעולה לא רק לגיימינג :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא היה לי מערך כזה.

בבית היה לי 1440P 27 אחד באמצע, מימין מסך "22 של דל ומשמאל מסך "24 של סמסונג שעדיין נשאר איתי.

בעבודה יש לי שני מסכי 1440P 27, אחד למחשב נקי והשני מחשב עם אינטרנט חיצוני והכל (התחברות ברימוט).

אין פה עבודה אחידה מיותר על מסך אחד.

אז תכלס אני עובד על מסך אחד. המסך השני הוא גלישה רגילה כמו עכשיו.

אז מבחינתי זה שדרוג ממסך 27 1440P למסך 42 ב- והוא גדול מאוד.

סתם לגלישה באינטרנט זה לא כזה שימושי, די מיותר האמת, אבל למישהו שעובד בתכנות, עריכת וידאו/גרפיקה ועוד תחומים

שדורשים ומאפשרים ניצול מלא של הרזולוציה ושטח העבודה, מלבד גיימינג כמובן, המסך הזה מושלם עבורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/New-AMH-A409U-UHD-40-3840X2160-16-9-4K-LED-Monitor-60Hz-DP1-2-HDMI2-0-Remote-/321856997207?hash=item4af02c0757:g:IOUAAOSwFnFV7oOG

לא מצליח להעלות תמונה. אבל זה בתיאור המוצר פה בלינק

Port converter CANNOT be used. (D-sub, HDMI, DP converter)

DVI-D(Dual Link): YES / DVI-D(Single Link): NO

*These monitors are NOT compatible with Laptops and Mac computers.

Internal GPU, and Low profile GPU are not compatible.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי זה מסך שונה לחלוטין ממה שאני קניתי. חשבתי דיברת על המסך שאני רכשתי. ייתכן והם רשמו את זה ככיסוי תחת כמו על המסכים הקוריאניים שאני קניתי שהם רשמו דגמים של כרטיסי מסך מסוימים ואני מריץ 2 מסכים כאלה על כרטיס מסכן של HD5450 שאמרו שהוא לא נתמך.או לחילופין פשוט הוא התכוון לגבי מחשבים נייידים לכרטיס מסך גרפי מובנה כמו של אינטל אבל לא לכרטיס מסך ייעודי במחשב נייד של וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול זה עובד עם ה-A409, אבל זה לא אופטימלי במיוחד, למשל בזמן משחק בהגדרות הפנימיות של המסך הוא פשוט נתקע אחרי דקה, או בעת כיבוי המסך לפעמים הוא נתקע על מסך "שלג" או פסים ורודים, אני עוד השתמשתי במתאם DVI כי לא הייתה לי ברירה, אז יכול להיות שחיבור ללא מתאמים היה עובד טוב יותר לא יודע.. בגדול בזמן שימוש רגיל בלי התעסקות מיוחדת זה בסדר. מה שלמעשה הדבר הכי בעייתי זה שלאחר כיבוי המחשב לעיתים המסך לא נכבה כראוי, אפשר כמובן להוציא את התקע ולהחזיר אבל לעשות את זה מידי פעם זה מעצבן ומעיק. אני מניח שבגלל כל מיני תקלות שכאלה הם מעדיפים להתנער מאחריות בעניין הזה, והאמת שברגע שחיברתי את המסך ל-R9 390 דרך חיבור ה-DP כל הבעיות הללו נעלמו והכל פיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...