מסך חדש - קוריאני כמובן - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש - קוריאני כמובן

captaincaveman

Recommended Posts

נראה מגניב בהחלט ממש אהבתי את הפרופיל הדק והגימור הנמוך של המסגרת .

רק אני מזהה שהזכוכית שלה יוצרת השתקפות בחלקים השחורים, אני מדמיין ?

וקח המלצה חמה את הרמקול Center תניח מאחורי הצג ולא לפניו :t2819:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי קצת שימוש אני יכול להגיד שבגדול אני מרוצה, הרזולוציה והגודל מסתדרים לי (סובייקטיבי לגמרי) ממש טוב, אחרי קצת משחק עם ההגדרות (קפטן עשיתי עוד קצת שינויים אחרי מה ששלחתי לך), הצבעים נראים יותר לטעמי ולא "קרים" כמו שהיו בברירת המחדל.

לשחק על זה-מדהים, נכון שזה רק 60HZ אבל אני אישית כנראה לא רגיש למריחות שאנשים מתארים בקצב רענון כזה לי זה פשוט מרגיש מספיק חלק. אין לי כרטיס אדום להתנסות עם FREESYNC אבל חייתי בלי זה כל השנים אז אוכל להמשיך עוד קצת (בינתיים נמשיך להתעסק עם הגדרות כדי לצמצם כמה שאפשר את התופעה של הקריעות).

לעבוד עם כמה דברים במקביל-מדהים, לצפות בוידאו שהוא לא (מה שאני עושה 99.9999% מהפעמים שאני צופה בוידאו) על מסך מלא-חוויה רעה.

לצפות בווידאו - מדהים (מי שרגיש לזליגת אור כנראה לא יאהב).

זליגת אור נראית במסכים שחורים - אני יכול לחיות עם זה, בדר"כ אני שוכח שהיא קיימת. מי שייפגע מזה הכי הרבה זה מי שרואה הרבה סרטים שם זה כנראה יפריע הכי הרבה.

לדעתי אם מישהו חושב על מסך כזה רק או בעיקר כדי לצפות בסרטים אז לוותר כי זה לא כדאי. ואם מישהו חושב משתלם?\כדאי? לי כבר עכשיו לקפוץ לרזו' הזו אז עצם המחשבה בכיוון של "משתלם?\כדאי?" כנראה שהתשובה לא.

לדעתי יהיה מרוצה ממסך כזה רק מי שרוצה אותו עבור משחקים או שטח עבודה גדול לכמה דברים במקביל או שניהם יחד, ואם במשחקים עסקינן יש פה התפשרות על קצב רענון של רק 60HZ (לחלק מכם כנראה), ועל חוסר בתדר רענון משתנה (GSYNC), ה- בעל טווח מאוד מצומצם של בין 42FPS ל-60FPS (לפי ביקורת שקראתי).

אני קורא לחוסר בתכונות האלה התפשרות כי אני מניח שמסך לא קונים כל שנה אלא רחוק מזה ומי שכבר קונה אחד ושמע על הטכנולוגיות האלה והן רלוונטיות עבורו אז אני מניח שהוא ירצה אחת מהן או את שתיהן כבר עכשיו.

אולי בעוד שנתיים נראה כאלה מפוצ'רים בכל חנות (הלוואי ופחות).

בינתיים אני נהנה למרות הפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מאוד מרוצה.

במשחקים נראה מדהים.

עבודה וגלישה כנ"ל.

וידאו, אם מדובר ב-1080P/720P נראה סביר בהנחה שלא יושבים קרוב למסך. נראה מדהים מכל מרחק.

שידרגתי את ה-FIRMWARE לכזה שתומך ב- והוא אכן מופיע ב-OSD, אבל CATALYST לא מזהה את זה משום מה. מצד שני, לא עשיתי הסרה והתקנה נקיה של הדרייבר כי שידרג לי אותו... אנסה להסיר עם DDU ולהתקין נקי.

עוד דבר מאוד נחמד פה זה השלט, דבר שלא היה לי באף מסך מחשב עד היום.

Avi, עוד לא הספקתי לנסות את הגדרות הצבעים ששלחת לי, יש סיכוי שתשלח את העדכניות שלך? או שתפרסם פה אפילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה האחרונות:

picture:

color mode - standard

brightness - 90

contrast - 85

saturation - 50

hue - 50

gamma - 2.4

aspect ratio - 16:9

dsr - on

advence:

color bypass - off

picture bypass - off

noise reduction - high

super resulution - high

color:

color temperature - user

red - 93

green - 83

blue - 70

מעניין אם יתאים לך, אני ממש אוהב את איך שזה נראה.

עריכה1: resulution - middle.

עריכה2: dsr - off

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיף לשמוע שאתם מרוצים =] אני הרגע מכרתי את הטלוויזיה שלי וכמעט קפצתי לתוך הסירה שלכם

אך נושא זליגת האור ואיכות הצפייה בתכנים שאינם נשמע לי קצת לא בכיוון ><

כנראה שאוותר לבינתיים ואלך על 27 סטנדרט ובעתיד כבר נשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שזה יראה רע, סקיילינג מגבוה לנמוך יראה טוב אבל מנמוך לגבוהה נראה לי שתמיד יראה רע.

שכחתי לשאול אותך, אתה מרגיש צורך להשתמש בסקיילינג של וינדוס? אני במצב ללא סקיילינג (כלומר 100% ולא יותר) ומרגיש לי בסדר גמור.

אני יודע שזה העדפה אישית לגמרי אבל סקרן לדעת איך אתה בחרת להשתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי אחרון וכנראה סופי מבחינתי, לכבות את ה-DSR.

משום מה זה עושה אפקט של PWM לתאורה לא מורגש כ"כ אבל אם מסתכלים טוב אפשר להרגיש.

הוספתי את זה גם להודעה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...