מסך חדש - קוריאני כמובן - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש - קוריאני כמובן

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כבר קיבלתי את המסך והוא נראה טוב, יש זליגת אור (אם זה מעניין מישהו) אבל לא משהו שיפריע לי. אני לא יכול לומר הרבה כי אני צריך להשתמש בו קצת אבל סה"כ נראה בסדר גמור.

אחרי שיהיה לי קצת פז"ם עליו אהיה חכם יותר כרגע:

:eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^מה קנית בסוף את הוואסבי מנגו?

חברה אני מצטער אבל לא הבנתי את הראש

להחליף ספליט סקרין במסך קוראני עמוק שאיכותו לא ידועה ובמחיר לא זול ועוד פנל שאינו IPS ?

למה ?

כשאני אומר לא זול אני מתכוון שאחרי משלוח מכס וכל הזין הסכום יוצא לא רחוק מרכישה פה בארץ אם וכאשר יהיה דגם מקביל

ושוב, העניין הוא שפשוט אין דגם מקביל. אז השאלה היא האם לא כדאי להמתין עם הרעיון הזה עוד קצת עד ש4K יזיז תעצמו לכיוון ?

למה יש מבחר מסכי מחשב קוריאנים היום בארץ ברזולוציות יותר נמוכות?

כמה עולה מסך מחשב 40 אינץ' ברזולוציית 2560X1440P שזו לא רזולוציה חדשה בארץ היום? (אם יש בכלל כאלו)

שמע אין ויכוח על זה שככל ש-4K יכנס למיינסטרים המחירים ירדו, אבל אפשר לומר את זה על כל דבר, זו בחירה אישית של להמתין או לא להמתין.

ואי אפשר לומר "איכותו לא ידועה, על כל מסך קוריאני יש לא מעט שירשורים בכל רחבי העולם, למשל "המציאה" של captaincaveman על ה-AMH

גרמה לי להעניין בו מאוד גם בגלל המחיר וגם בגלל שמדובר עליו לא מעט ברחבי הרשת והוא מקבל דעות חיוביות למדי מאנשים "אמיתיים" שקנו אותו:

http://www.overclock.net/t/1555808/amh-a399u-4k-monitor/230

גם בסירטון שקישרתי לפני (אם יצא לך לצפות בו) נעשתה השוואה מול הסמסונג TN בגודל 28" שבביקורת נאמר שה-AMH "משמיד אותו" כמעט

בכל פרמטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים מה, אני מתחיל לחשוב שפאנלי הIPS אינם מבושלים מספיק חרף נפיצות זליגת האור.

להוסיף לחשבון הזה את עידן ה4K שעומד בפתח ואני מקבל משוואה יפה שאומרת לי להמתין בשקט ><

יחד עם זאת, הבחירה שעשיתי עם פריסת הפיקסלים של רזולוציית FHD על פני צג 46 אינץ' היא דיי מוגזמת בעיניי

כך שאני עומד בדעתי בין לבין. אין משהו מוחלט....

כמה עלה בדיוק המסך IPS בגודל 39 שקנית אחרי כל עלויות הייבוא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שיטות שעבדו עם הקוריאנים 27".

צריך לפרק את המסגרת ולעבות אותה בחלק שבינה לבין המסך עם משהו (למשל נייר מקופל), ואז להרכיב אותה חזרה.

זה דברים שעוזרים במקרה של זליגת אור שנובעת מאיכות הרכבה ירודה שמשאירה רווח בין המסגרת לפאנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...