מסך חדש - קוריאני כמובן - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש - קוריאני כמובן

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אותה השאלה בדיוק כמו הקודמת רק הפעם אני שואל לגביי 2K (2560X1440) ולא על -

האם יהיה חכם להשקיע כעת במסך כזה עוד קוראני שאינו מותג ובמחיר לא זול, כשיש לנו את U2715 על הפרק.

(כמובן שהשאיפה היא לאזור ה38 אינץ' ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיון עם מסכים קוראנים אין לי אז יהיה לי קצת קשה לענות על זה. אבל אם המחיר לא זול אז למה לחשוב עליו כאופציה בכלל.. הייתי משלם מעט יותר וקונה "על בטוח" את הדל (לצורך הדוגמה כן), אבל שוב קח את התגובה שלי בפרופורציה - אין לי ניסיון.

מה שאני כן יכול לומר זה שלדעתי כדאי מאוד להתייחס למס' הפיקסלים לאינץ (PPI), אם כיום אתה מסתכל על מסך 24" עם רזולוציית FHD ומבחינתך צפיפות הפיקסלים מושלמת, הכוונה שהיא לא מצריכה scaling של הוינדוס או משהו כזה אז הייתי שומר על אותו יחס של צפיפות\לגודל במסכים גדולים יותר (כמה שאפשר).

הכוונה שאם לצורך הדוגמה תיקח מסך 24" עם רזולוציית אני לא רואה איך אתה מפיק תועלת מרזולוציה כזו גבוהה כי אם תפתח כמה תוכנות\דפים\מסמכים (או מה שאתה צריך) לא במצב מלא הכל יהיה כ"כ פצפון שלא תוכל ממש לעבוד עם זה.

אבל אם המסך יגדל ל-42" נגיד, אז על רזו' כזו כן תוכל לראות את כולם יחד באופן מספיק ברור שאפשר לעבוד עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיסים זה בערך הכל. מעל 25״ זה לא נחשב מסך מחשב. על מסכי ה-27 שהזמנתי בזמנו שילמתי בערך 350 ש״ח אם אני זוכר נכון (על בערך 300 דולר)

גם המסך השני שציינתי הוא , ואפשר להשיג ב-600 בערך. 39 אינץ׳ ולא 42, אבל נראה לי מספיק גדול [emoji6]

עשית לי חשק לקנות את ה- AMH A339U המחיר הנמוך שלו והביקורות הטובות גורמים לי לפיתוי בלתי נשלט :P

אבל איפה ראית שהוא - IPS? לא רשום בשום מקום שאני מסתכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני מצטער אבל לא הבנתי את הראש

להחליף ספליט סקרין במסך קוראני עמוק שאיכותו לא ידועה ובמחיר לא זול ועוד פנל שאינו ?

למה ?

כשאני אומר לא זול אני מתכוון שאחרי משלוח מכס וכל הזין הסכום יוצא לא רחוק מרכישה פה בארץ אם וכאשר יהיה דגם מקביל

ושוב, העניין הוא שפשוט אין דגם מקביל. אז השאלה היא האם לא כדאי להמתין עם הרעיון הזה עוד קצת עד ש4K יזיז תעצמו לכיוון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...