עזרה בחיבור 3g dongle לרשת אנדרואיד 4.4 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור 3g dongle לרשת אנדרואיד 4.4

Roy.T

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש ברשותי מערכת לרכב אנדוראיד 4.4.4 עם רוט כלשהוא שמגיע עם כבל usb מובנה לחיבור דונגל 3g לגלישה ברשת, הבעיה היא שאחרי חיבור הדונגל למרות שהוא מזוהה וישנה קליטה מלאה אין גישה לרשת, הבעיה הנוספת היא שאין ב-settings את האפשרות לאפשר נתונים ניידים וכ'

וגם לפי האתר של גולן טלקום אני אמור לשנות אופציה כלשהיא תחת sim toolkit ואני פשוט לא מוצא את זה, ז"א ה-sim toolkit נמצא בתור תהליך פועל ב-apps שבמכשיר אבל מלבד לעצור את התהליך אני לא יכול לעשות שום דבר.

בגדול זה היה אמור לעבוד "מהקופסא" אבל ישנה בעיה כלשהיא וזה לא עובד.

זו המערכת:

http://www.carjoying.com/2-din-car-gps-navigation/joying-best-head-unit-quad-core-1024-600-android-4-4-4-kitkat-car-stereo-gps-double-2-din-7-inch-radio-audio-navigation-system-16-gb-memory-airplay-obd-wifi-bluetooth-html.html

זו הגרסת אנדרואיד:

http://forum.xda-developers.com/android/general/joying-pure-android-4-4-4-car-unit-t3093930

אפשר לראות באמצע העמוד את הגרסה והרוט

יש לציין שאני לא מבין שום דבר בדברים האלה.

תודה רבה למי שינסה לעזור עם הסוגייה הזו בזבזתי כבר לא מעט זמן על זה ללא הצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לאל עכשיו כן, מצאתי סוף סוף שנקראת Mobile network settings שמאפשרת לי גישה להגדרות רשת ומשם להגדיר APN ולאפשר נדידת נתונים וכ',

רק שבבחירת מפעיל לא מופיע , וגם לא , רק פלאפון ואורנג' ועוד איזה כמה שאין לי מושג מהם, השארתי את זה על בחירה אוטומטית וזה עכשיו עובד, אבל

בצורה איטית יחסית לגלישה בסלולר למשל (עם אותו ה-SIM).

יש מה לעשות עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

APN כבר הגדרתי הודות לאפליקציה לכן אני מצליח לגלוש. רק שהגלישה והרצת סרטון למשל ביוטיוב קצת איטית יותר

לעומת הטאבלט שהיה מותקן אצלי ברכב לפני. שניהם היו בחיבור 3G.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהבנתי... במערכת שברכב אני גולש ב-3G, בטאבלט הייתי גולשב-hspda, לכן הגלישה איטית יותר אני מניח...

הדונגל הוא hspda, אבל הגלישה היא ב-3G, זה בגלל שהמערכת ברכב עצמה לא תומכת ב-hspda נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...