לא נשתוק עוד: רוצים עימות? נתעמת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נשתוק עוד: רוצים עימות? נתעמת

Milford Cubicle

Recommended Posts

טוב, כולי תקווה שיש לך איזושהי תוכנית למימוש הובלת קבוצה גדולה כזו של אנשים לגרדום.

אולי תצליח בצורה כלשהי לגרום להם להוביל את עצמם. בכל זאת, חבורת הזויים ורפי שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי תוכנית. אני מודע להיותי מיעוט, כמו גם לאפסיות הסיכוי של מהלך שכזה כיום. זו גם הסיבה שאינני קורא לשום פעולה כרגע - היא תכשל, ואך תפגע במבצעיה ותספק תחמושת לחונטת השמאל עבור עוד ספין תקשורתי שיסית כנגד הימין. אני רק מביע את דעתי, ומקווה שיגיע היום בו מספיק אנשים יסכימו עמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שיש שמאל הזוי, יש ימין הזוי - ואתה מייצג אותו.

הסיכוי שמספיק אנשים בעם יסכימו איתך כדי להוביל את המהלך הזה שואף לאפס יותר חזק מהסיכוי של המהלך להצליח. אולי תשקול חזרה למחוזות הימין השפוי - שם תוכל לבצע עבודה מועילה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אקבל זאת בשמחה. לצד התנגדותי העקרונית לכל מאבק העושה שימוש בכלים השמורים לחונטת השמאל כנגד יהודים אידאולוגיים שלא מוכנים לבלוע את הצפרדע ולשתוק, אני מברך על יישומו בפועל של המאבק הזה, שכן הוא הכרחי בעיני להתעוררות העם מהתרדמת שחונטת השמאל דאגה שישקע בה

שיהיה ברור, אתה מתכוון למאבק של האנרכיסטים לא מכירים בקיומה של המדינה כן? רק כי הם יהודים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה היא העם; הריבון הוא העם. השלטון אינו העם. כיום הנציגות היחידה של הריבון בשלטון היא הממשלה, שצעדיה נעשים צרים יותר ויותר באדיבות שאר גורמי השלטון חסרי הריבונות הלגיטימית. אנרכיזם? ההיפך. אני לא בעד שכל אדם יעשה דין לעצמו, ואף יותר מכך, אני מתנגד בתוקף למצב בו לאנשים יש סמכות לעשות דין לאחרים על דעת עצמם, בלא שהריבון העניק להם זכות שכזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי מה אתה חושב שיקרה ביום שאתה וחברייך תפילו את בג"ץ וכל המערכות הדמוקרטיות הלא לגיטימיות להשקפתכם, לכשתסיימו לטהר את הארץ משמאלנים וסתם אימפוטנטים תבוסתנים. מה יהיה הרכב האוכלוסייה לדעתך? אתה חושב שהדתיים הפנאטים יהיו סובלניים עם חילונים פנאטיים כמוך וייתנו לך אותה החירות שאתה נהנה ממנה עתה לבטא את עצמך בחופשיות?

כמה צפוי הרי זה הולך להיות אם זה יהיה בדרך שלך:

הפלת הדמוקרטיה>מלחמת אזרחים>מלחמת דת>הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי תוכנית. אני מודע להיותי מיעוט, כמו גם לאפסיות הסיכוי של מהלך שכזה כיום. זו גם הסיבה שאינני קורא לשום פעולה כרגע - היא תכשל, ואך תפגע במבצעיה ותספק תחמושת לחונטת השמאל עבור עוד ספין תקשורתי שיסית כנגד הימין. אני רק מביע את דעתי, ומקווה שיגיע היום בו מספיק אנשים יסכימו עמה.

מקווה שלא תתאכזב קשות אם היום הזה לא יגיע בימי חייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנגד בתוקף למצב בו לאנשים יש סמכות לעשות דין לאחרים על דעת עצמם, בלא שהריבון העניק להם זכות שכזו.

אז לצערי אתה חי בחלום לא פחות מהשמאלן המצוי בכיכרות תל אביב ששואף לחיים אוטופיים עם הערבים, מאחר והריבון (עם ישראל) לעולם לא יעניק זכות או לגיטימיות לעשות את מה שאתה מציע.

למי אתה מצביע - אתה יכול לומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותכם אני רוצה להגיב לפוסט המקורי שהתחיל את הדיון - המאמר של ליבסקינד הוא מדויק לחלוטין; הגם שאני לא מחשיב את עצמי כחלק מהמחנה הלאומי, האירועים האחרונים גרמו לתקשורת לצאת במחול שדים הזוי ולמעשה להאשים את הימין בכל דבר רע שקורה במדינה. מטורף רוצח ילדה עם סכין? הימין אשם. מטורף אחר שורף למוות תינוק עם בקת"ב? הימין אשם. כל הפייסבוק שלי התחיל להתמלא באנשים טיפשים שעושים לייק/שר לאנשים עוד יותר טיפשים - רק היום ראיתי פוסט של מישהו שפרסם בריש גלי שהוא הסיר את המזוזות בבית שלו בגלל שלכאורה יהודים עשו את הפיגוע בכפר דומא. אמנם פוסט כזה דורש רמת טמטום מיוחדת שאני מודה שלא הייתי מודע לקיומה, אבל יש פתגם מפורסם - Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity, ואני חושב שהוא מסביר חלק גדול מהפוסטים והתגובות שאנחנו רואים בימים האחרונים. האנשים שמאשימים את הימין בהסתה הם טיפשים, לא מרושעים. ברגע שמקבלים את ההנחה הזאת, ההתמודדות עם הבליץ התקשורתי/שמאלני הופכת להיות קלה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שאת האמירה המקוממת של האדיוט ריבלין כולם שמעו.

אם נשיא מדינת אומר שבני עמו הם טרוריסטים, על מה לנו לבוא בטענות אל העולם שטוען כך. חס וחלילה שהוא יגיד שהעם המומצא הפלסטיני הם טרוריסטים.

אין ספק שדם הערבים סמוק יותר. http://rotter.net/forum/scoops1/235979.shtml

55c241f444ed22641.jpg

- - - תגובה אוחדה: - - -

רק 22.7% חושבים שבג"צ ראוי לאמון הציבור. מדובר בירידה אסטרונומית בעשור האחרון. 49% בשנת 2008, 61% בשנת 2007. בתחילת העשור הקודם מעל 80%.

אך מבחינת הערבים, זהו הגוף הישראלי הנהנה מהאמון הרב ביותר, כמה מפתיע.

http://nrg.co.il/online/1/ART2/714/928.html?hp=1&cat=875&loc=4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...