לא נשתוק עוד: רוצים עימות? נתעמת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נשתוק עוד: רוצים עימות? נתעמת

Milford Cubicle

Recommended Posts

הניסוח של weurty לגבי היכולת של הפלסטינאים לפגע אולי הייתה מעט לוקה אבל אם להסתכל אובייקטיבית על התמונה הגדולה, זה ברור שרמת הסכסוך כרגע ברמה של "ניהול מבוקר" מתבטא ברמת הרוגים מינימלית יחסית לאינטיפאדה השנייה, בטח יחסית למלחמה כוללת. האם אתם הימניים המושבעים שפה בטוחים שזה יישאר כך אם נאבד את היכולת לבקר את הסכסוך, אם נאבד את הרמה המוסרית והשיקול דעת שעוד יש לנו ע"פ רוב השכנים שלנו בשכונה? כמה זמן ייקח עד שתתחיל פה מלחמת דת? איך הססטיסטיקה של ההרוגים אצלנו תיראה אז אה VIC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם אתה חושב שרצח של פלסטינים כמו התינוק הזה לא יחמיר ויזרז את החרמים עלינו אז אתה טועה. גם ככה על כל דבר שאנחנו עושים מסתכלים בזכוכית מגדלת, ומעשה כזה נראה מאוד מאוד רע לא משנה איך תנסה להציג אותו.

לא, אתה טועה. המקרה הזה לא מחמיר שום דבר.

היית מאוד שמח אם פתאום מחר כל הפלסטינים היו נדבקים במחלה מסתורית ומתים בהמוניהם. וסבבה, לרבים במדינה זה לא היה מזיז כמו שלפלסטינים זה לא היה מזיז אם זה היה קורה לנו. אתה יכול להודות בזה. אתה לא רוצה שאחרים יהיו צבועים אז תפסיק להיות צבוע בעצמך.

לא הייתי שמח ולא עצוב כי זה לא מעניין אותי מה קורה איתם. התעלמת מהעיקר שהוא:

אני רוצה אותם מחוץ למדינת . גם יש לי סיבה: הם לא משלימים עם קיומנו כאן ומחפשים דרכים להרוג אותנו מהרגע שחזרנו לארצנו. (מקווה שזה ברור שארץ שלנו. אם אתה לא מסכים עם האמירה הזאת אז הדיון איתך מיותר.)

הפלסטינים מסכנים, ולראייה אף אחד בישראל לא היה חושב לשנייה להתחלף עם פלסטיני בשטחים.

אתה טועה. הם לא מסכנים. אתה צריך להבין שתפיסת העולם שלהם שונה לגמרי משלך, הם לא שואפים למה שאתה שואף (או למה שהעולם המערבי שואף לצורך העניין).

בגלל השנאה ההדדית שלנו הפתרון היחיד לסכסוך הזה הוא הפרדה ביננו ובינם, כשכל צד יצטרך לעשות פשרות מסויימות. כנראה שההבדל ביני ובינך הוא שאתה לא תהיה מוכן להתפשר על מטר אדמה מרובע מסריח אחד ביו"ש בשביל הסיכוי שכל אחד יוכל לחיות פה בנפרד, ואני כן. ונכון, יכול להיות שזה לא יילך והם יפרו הסכמים - ואז נוכל גם אנחנו.

האלטרנטיבה שלא ניפרד מהם והם ימשיכו לחיות בתוכנו בתור מין מיעוט ממורמר, מתוסכל ואלים נראית לי הרבה הרבה יותר גרועה.

גם פה אתה טועה. מה שאמרת עליי היה נכון לאם היינו היום בקום המדינה. בזמן זה ללא ספק הייתי אומר שצריך להעיף את כולם למדינות ערב הקרובות ולהישאר עם כל הארץ. אבל מה לעשות, ההנהגה עשתה טעות והשאירה אותם פה. היום זה לא אפשרי. היום, אני מסכים איתך לחלוטין שצריך להיפרד מהם. צריך שתהיה להם מדינה ואליה יעברו כל הערבים שחיים במדינת (כולל כולם).

רק מה, אני מאחל לך שתחווה את הגילוי הבא מוקדם ככל האפשר: הם לא רצו, לא רוצים ולא ירצו לעולם את זה. הם לא מכירים בזכותנו להיות כאן. הם לא מכירים בזכותנו על הארץ. תשאל ערבי אם היה בית מקדש בהר הבית, הוא במקרה הטוב יגמגם ובמקרה הרע ישקר. הם רוצים או הכל או die trying.

אתה צריך להבין דבר פשוט - אין עם מי לדבר. אתה ושאר השמאל פשוט חיים בבועה שעדיין לא התנפצה לכם.

מדקה 0:59 זה הופך לבדיחה אחת גדולה. הוא לא יודע איך לאכול את האמת, אין לו מושג מה להגיד, הוא טובע בשקרים של הערבים ולא יודע איך לצאת מזה.

וכאן יש לך את זה בזום אאוט, הערבים פשוט מסרבים להכיר בהיסטוריה כי היא סותרת את המציאות שהם מנסים להמציא.

אחת ההמצאות הגדולות ביותר שהושרשו ולא השכלנו להילחם בה מספיק - "העם הפלסטיני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל השנאה ההדדית שלנו הפתרון היחיד לסכסוך הזה הוא הפרדה ביננו ובינם, כשכל צד יצטרך לעשות פשרות מסויימות. כנראה שההבדל ביני ובינך הוא שאתה לא תהיה מוכן להתפשר על מטר אדמה מרובע מסריח אחד ביו"ש בשביל הסיכוי שכל אחד יוכל לחיות פה בנפרד, ואני כן. ונכון, יכול להיות שזה לא יילך והם יפרו הסכמים - ואז נוכל גם אנחנו.

כל הגישה המסריחה הזו של השמאל היא זו שהביאה אותנו עד הלום. הרי אמרתם אותו הדבר בהסכמי אוסלו, בהתנתקות. ובכל פעם שמסרנו שטח תמורת רצח. לגיטימיות קיבלנו? הפוך. הרי כל פעם שאנו מנסים להגן על עצמנו עקב הרצחנות שלהם, אותו שמאל שאמר שנוכל לכסח אותם במקרים כאלו, לא נותן לעשות זאת והולך ומלשין ופוגע בלגיטימיות של מדינת , והכל בעזרת התקשורת הישראלית המסיתה ומדיחה, עושה מזבוב פיל כשזה קשור לאלימות/גזענות יהודית, אך מתעלמת ככל האפשר מאלימות ומגזענות ערבית, אשר גבוהים בעשרות מונים. בפועל מדובר בגופי שידור פלסטינים, לא ישראלים.

מצבנו המדיני הרבה יותר גרוע מאשר טרום הסכמי אוסלו וממשיך להתדרדר כל הזמן, ולא בגלל רצח נתעב של תינוק, אלא בגלל מעשי השמאל אשר מהווים פגיעה מדינית מתמשכת בישראל.

ולגבי החזרת מטר אחד לרוצחים. מי אתה שתקרא להחזרת שטח ששייך לאחר. אתה רוצה למסור שטח לרוצחים? מסור את הבית שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הגישה המסריחה הזו של השמאל היא זו שהביאה אותנו עד הלום. הרי אמרתם אותו הדבר בהסכמי אוסלו, בהתנתקות. ובכל פעם שמסרנו שטח תמורת רצח. לגיטימיות קיבלנו?

לא זכור לי שאמרתי דברים כאלה באוסלו ובהתנתקות, אבל סחטיין על הזכרון שלך. עוד מעט תגיד שגם ראית אותי מנגב חומוס אצל סאלים מקלקיליה עם ידידות שלי ממחסום ווטש.

ולגבי החזרת מטר אחד לרוצחים. מי אתה שתקרא להחזרת שטח ששייך לאחר. אתה רוצה למסור שטח לרוצחים? מסור את הבית שלך!

האמת היא שכשדיברתי על שטחים, התכוונתי קודם כל לשטחי A וB. לא שמתי לב שיש שם יותר מידי יהודים, אלא בעיקר מקומות כמו ג'נין, רמאללה ושכם. הערים האלה עם כל מאות אלפי הפלסטינים שבהן יחסרו לך?

שטחי C זו כבר בעיה מורכבת יותר, וברור שחלק מהם צריך לספח, השאלה היא כמה ואיפה.

לא הייתי שמח ולא עצוב כי זה לא מעניין אותי מה קורה איתם. התעלמת מהעיקר שהוא:

אני רוצה אותם מחוץ למדינת . גם יש לי סיבה: הם לא משלימים עם קיומנו כאן ומחפשים דרכים להרוג אותנו מהרגע שחזרנו לארצנו. (מקווה שזה ברור שארץ שלנו. אם אתה לא מסכים עם האמירה הזאת אז הדיון איתך מיותר.)

ארץ שלנו קודם כל כי נלחמנו וניצחנו בכל פעם כשמישהו ניסה לערער על הקיום שלנו פה. הויכוח הזה על הזכות ההיסטורית יכול למלא שעות מתות באולפני חדשות כמו באחד הסרטונים שהבאת, אבל אני באמת לא רואה סיבה לחזור עליו. זה חשוב להפיץ את הזכות ההיסטורית שלנו על הארץ כדי לטרפד את התעמולה הפלסטינית שמנסה להטות את דעת הקהל בעולם המערבי לטובתם, אבל נראה לי מיותר כשאתה מדבר עם ישראלי יהודי.

גם פה אתה טועה. מה שאמרת עליי היה נכון לאם היינו היום בקום המדינה. בזמן זה ללא ספק הייתי אומר שצריך להעיף את כולם למדינות ערב הקרובות ולהישאר עם כל הארץ. אבל מה לעשות, ההנהגה עשתה טעות והשאירה אותם פה. היום זה לא אפשרי. היום, אני מסכים איתך לחלוטין שצריך להיפרד מהם. צריך שתהיה להם מדינה ואליה יעברו כל הערבים שחיים במדינת (כולל כולם).

רק מה, אני מאחל לך שתחווה את הגילוי הבא מוקדם ככל האפשר: הם לא רצו, לא רוצים ולא ירצו לעולם את זה. הם לא מכירים בזכותנו להיות כאן. הם לא מכירים בזכותנו על הארץ. תשאל ערבי אם היה בית מקדש בהר הבית, הוא במקרה הטוב יגמגם ובמקרה הרע ישקר. הם רוצים או הכל או die trying.

אין ספק שזה היה חוסך לנו המון צרות אם כולם היו בורחים או מגורשים לארצות ערב במלחמת העצמאות ובששת הימים. כמו שאמרת, לצערנו הרב זה לא קרה.

בוא נניח לרגע שאתה צודק, ואין לנו בכלל עם מי לדבר, והם ינסו לנצל כל הסכם בתור הזדמנות לחסל אותנו - מה אתה חושב שצריך לעשות עם מיליוני הפלסטינים שיושבים מסביבנו ורק הולכים ומתרבים?

אולי התשובה שלך תאיר את עיניי... אני חושב שאני מסוג האנשים שעדיין מסוגלים לשנות את הדעות שלהם אם מה שאומרים להם נשמע הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח לרגע שאתה צודק, ואין לנו בכלל עם מי לדבר, והם ינסו לנצל כל הסכם בתור הזדמנות לחסל אותנו - מה אתה חושב שצריך לעשות עם מיליוני הפלסטינים שיושבים מסביבנו ורק הולכים ומתרבים?

אולי התשובה שלך תאיר את עיניי... אני חושב שאני מסוג האנשים שעדיין מסוגלים לשנות את הדעות שלהם אם מה שאומרים להם נשמע הגיוני.

או, זה בדיוק לב הצביעות של הימין, לא הייתי מצפה לאיזה תשובה לא מקושקשת בסגנון פינוי-פיצוי לערבים או חרטא אחרת כזאת. הם יודעים במה זה באמת כרוך אבל עוד לא ראיתי אף ימני "שפוי" שייצא מהארון ויודה בזה. יותר נוח להסיט תמיד את הדיון על שמאלנים תבוסתנים וכיו"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, אני לא רואה עתיד ורוד כמו כולכם. השמאל כרגע מחזיק בעמדות מפתח בחברה הישראלית כמו תיאטרון, תקשורת וחינוך (בנוסף על מה שצוין פה בדיון ע"י הפסיכופט הקיצוני) והם אלה שמקבלים חשיפה בתאטראות . דמויות כמו משה איבגי, רק דנקר, גילה אלמגור. דמויות שתומכות בארגונים כמו שוברים שתיקה ושלום עכשיו.

בבית ספר יסודי בת"א מורה מטיף לתלמידיו על הברוטלאיות של צה"ל והמנהלת מאיימת לגרש תלמידים שהצביעו לביבי- כמה מקרים כאלה לא נשמעים בתקשורת?

גם בחינוך האקדמאי רוב הפרופסורים וראשי מחלקות בתחומים חזקים בחברה (פסיכולוגיה, מדעי המחשב, רפואה) מאויישים ע"י שמאלנים שמחד פותחים פרוייקטים שמקדמים אוכלוסייה מוחלשת וערבייה (כמובן שכמות האתיופים שתראו באוניברסיטה תהיה אפסית, אבל הם יהודים אז ביצים). ומאידך מתנגדים לאפלייה של הופעות למען חיילי מילואים.

בחייכם, דור העתיד שלנו הולך וגדל על אנשים אלה. המנהלים, הרופאים והמנהדסים של העתיד כולם יתחנכו ויעברו כמה וכמה "משוכות" שמלאניות עד שיגיעו לעולם האמיתי בחוץ, וגם שם יחכו להם הצגות ותוכניות ומגישי חדשות שהם כולם פרו ערבים, אז למה אתם מצפים? שלא יחשבו כמוהם ביום מן הימים? טפטף לאדם יום יום משפט מסוים וזה יטמע בו מתישהו, אין מנוס מזה. אלא אם כן תפסיקו לקרוא עיתונים, לא תלכו להצגות וסרטים ותחיו על אי בודד. אולי הם לא הצליחו בבחירות הקרובות, אולי גם לא באלה שאחריהם, אבל זה יגיע, חנין זועבי עוד יכולה להיות שרת הרווחה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב שהפלסטינים מצליחים לשכנע כל כך הרבה אנשים עם הסיפורים שלהם על רצח עם, אפרטהייד וכל שאר ההפרזות הקיצוניות האלה. כתבתי קודם שהם מסכנים,

אבל אין ספק שהרבה לפני זה הם קודם כל מתמסכנים ואלופים בתעמולה, ומכעיס שגורמים ישראלים כמו עיתון הארץ מקלים עליהם את המלאכה. בפעמים הספורות

שיצא לי לקרוא אותו, לא יכולתי שלא להתרשם שיש לעיתון הזה אובססיה עם המילה "כיבוש".

חבל שמשום מה לא מובן להרבה אנשים (שאני מניח שהסרטון הזה מעצבן מאוד גם אותם) שאם הייתה הפרדה ביננו לבין הפלסטינים, הקרקע הייתה נשמטת מתחת לרגליים

של חלק גדול מהסיפורים שהם מציגים לעולם ללא הרף.

אם תהיה הפרדה לא יהיו מחסומים, ומחסום ווטש לא יוכלו לצלם פלסטינים מחכים שם. אם תהיה הפרדה צה"ל לא יצטרך להראות נוכחות קבועה ליד הכפרים שלהם, ולבצלם לא יהיו סרטונים של חייל דוחף ילד פלסטיני כי הילד הקניט אותו והתגרה בו במשך שעות (וכמובן שההתגרות לא תופיעה בסרטון).

וכן, ברור לי שמסע השקרים שלהם לא יפסיק לעולם, אבל אם תהיה הפרדה, זה יחליש אותו משמעותית מהסיבה הפשוטה שיהיו להם פחות חומרים להראות.

ולמרות כל זה, עדיין יש לא מעט אנשים שמתעקשים לספח את כל יו"ש עם כל הפלסטינים שבתוכה, ולהנציח את המצב המסריח הזה. בבקשה תסבירו לי איך זה יעזור לנו.

חבל גם שאתם יורים לעצמכם ברגל, ומיד מכנים כל אחד שיש לו דעה מעט שונה משלכם כ"שמאלן הזוי עוכר ישראל" (אם לא גרוע יותר) ומקטלגים אותו אוטומטית עם שלום עכשיו.

רוב הסיכויים שזה קצת יקשה על אנשים לקבל את הדעות שלכם אחר כך.

חח ממבט זריז בפורום הזה אני מרגיש שכמות השנאה פה שואפת לשמיים. תניחו שנייה את המקלדת וצאו לשאוף אוויר צח. יעשה לכם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארץ שלנו קודם כל כי נלחמנו וניצחנו בכל פעם כשמישהו ניסה לערער על הקיום שלנו פה. הויכוח הזה על הזכות ההיסטורית יכול למלא שעות מתות באולפני חדשות כמו באחד הסרטונים שהבאת, אבל אני באמת לא רואה סיבה לחזור עליו. זה חשוב להפיץ את הזכות ההיסטורית שלנו על הארץ כדי לטרפד את התעמולה הפלסטינית שמנסה להטות את דעת הקהל בעולם המערבי לטובתם, אבל נראה לי מיותר כשאתה מדבר עם ישראלי יהודי.

ארץ קודם כול שלנו כי אנחנו היינו פה קודם. הם עד כדי כך מטומטמים שהם אומרים שהם צאצאים של עמי כנען שישבו כאן לפני בני - שזה כמובן בולשיט טהור שאפשר להפריך בחלקיק שניה.

אין ספק שזה היה חוסך לנו המון צרות אם כולם היו בורחים או מגורשים לארצות ערב במלחמת העצמאות ובששת הימים. כמו שאמרת, לצערנו הרב זה לא קרה.

אמרתי כבר, בגדול צריך להתנתק לחלוטין מהם. צריך שתהיה מדינה אחת ל"פלסטינים" שבה יהיו כל הערבים מהגדה, עזה וישראל ומדינה אחת ליהודים. רק שהם לעולם לא קיבלו ולא יקבלו את זה. הם במקרה הטוב רוצים מדינה אחת ל"פלסטינים" ומדינה אחת ליהודים+"פלסטינים", ובמקרה הרע שוללים לגמרי כל זכות קיום שלנו כאן.

איך עושים את זה? לא נכנס לזה, אבל זה לא בהכרח יכול לקרות בקרוב.

לצערי, אני לא רואה עתיד ורוד כמו כולכם. השמאל כרגע מחזיק בעמדות מפתח בחברה הישראלית כמו תיאטרון, תקשורת וחינוך (בנוסף על מה שצוין פה בדיון ע"י הפסיכופט הקיצוני) והם אלה שמקבלים חשיפה בתאטראות . דמויות כמו משה איבגי, רק דנקר, גילה אלמגור. דמויות שתומכות בארגונים כמו שוברים שתיקה ושלום עכשיו.

עמדות מפתח כמו תאטרון? על מה אתה מדבר? למי אכפת מהתאטרון הדבילי הזה? אתה חושב שזה משפיע על מישהו חוץ מאותם עפיפונים תל-אביבים?

גילה אלמגור ורן דנקר? :lol:

גם בחינוך האקדמאי רוב הפרופסורים וראשי מחלקות בתחומים חזקים בחברה (פסיכולוגיה, מדעי המחשב, רפואה) מאויישים ע"י שמאלנים שמחד פותחים פרוייקטים שמקדמים אוכלוסייה מוחלשת וערבייה (כמובן שכמות האתיופים שתראו באוניברסיטה תהיה אפסית, אבל הם יהודים אז ביצים). ומאידך מתנגדים לאפלייה של הופעות למען חיילי מילואים.

רוב הפרופסורים? עשית סקר? אני בטכניון כבר שנים ולא חושב ככה בכלל.

אולי בפקולטות הזויות של מדעי הזובי באוניברסיטת תל אביב זה ככה.

בחייכם, דור העתיד שלנו הולך וגדל על אנשים אלה. המנהלים, הרופאים והמנהדסים של העתיד כולם יתחנכו ויעברו כמה וכמה "משוכות" שמלאניות עד שיגיעו לעולם האמיתי בחוץ, וגם שם יחכו להם הצגות ותוכניות ומגישי חדשות שהם כולם פרו ערבים, אז למה אתם מצפים? שלא יחשבו כמוהם ביום מן הימים? טפטף לאדם יום יום משפט מסוים וזה יטמע בו מתישהו, אין מנוס מזה. אלא אם כן תפסיקו לקרוא עיתונים, לא תלכו להצגות וסרטים ותחיו על אי בודד. אולי הם לא הצליחו בבחירות הקרובות, אולי גם לא באלה שאחריהם, אבל זה יגיע, חנין זועבי עוד יכולה להיות שרת הרווחה שלכם.

לדעתי אתה טועה וההפך קורה. עם הזמן השמאל ההזוי קטן בעוד שהימין הרציונלי בולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה, ורטוי, לא "סמולן הזוי". אתה פשוט קהה חושים לסבל הישראלי (נראה שגם לערבי, אבל איכשהו זה פחות מטריד אותי), ובנוסף - אדיוט. הטענה הזו של "שאם הייתה הפרדה ביננו לבין הפלסטינים, הקרקע הייתה נשמטת מתחת לרגליים של חלק גדול מהסיפורים שהם מציגים לעולם ללא הרף" היא הbread and butter של השמאל (השמאל המוכר כ"לא קיצוני". עבור הקיצוני, זה לא משנה מה ההשלכות כלפי , העיקר שהערבים לא יסבלו), ואתה חוזר עליה כמו תוכי למרות טענתך שאינך איש שמאל ולמרות שהיא הוכחה שוב ושוב כשגויה - גם בעזה, גם בלבנון. ניקח את לבנון כדוגמה, היות ועזה עדיין תלויה בישראל ועדיין נמצאת תחת סגר ישראלי: בימי שגרה, אין בעולם (המערבי) ביקורת על מעשי כלפי לבנון, פשוט כי אין כאלו - אבל מה קורה כשהשגרה הזו נשברת? כבר שכחת את מידת הביקורת בעולם כלפי לאור מלחמת לבנון השניה, מלחמה בה לא היה כל ספק מי "התחיל" ובה הצד השני היה נציג חצי-רשמי של ממשלה שהעולם מכיר בה? שכחת שניסו להוציא באירופה צווי מעצר לבכירים ישראלים בעקבות "פשעי מלחמה" שישראל ביצעה אז? שכחת שמצופה מישראל שהיא תתן לשכניה העוינים להתחמש באין מפריע, ושהיא לא תעז להגיב אפילו על תוקפנות מוכרזת וגלויה אם ייפגעו מכך אזרחים?

או שמה ברוח התגובות הקודמות שלך, זה בסדר שייפגעו כמה אזרחים ישראלים מטילים או פיגועים פה ושם אם אתה לא מכיר אותם ומספרם לא מדגדג אותך, כל עוד העולם טופח לך על הראש בפטרונות ואומר שככה הוא אוהב אותך?

ורק מילה קטנה לאוראו: אתה רואה את המצב. אתה רואה את הסיבות לו. אתה רואה לאן הוא מוביל.... ועדיין, אני "פסיכופת קיצוני". האם באמת אתה עיוור לכך שהסיבה לכך שהניתוח שלך הוא כה נכון היא שמבחינת כה רבים בחברה הישראלית אנשים כמוני הם "פסיכופתים קיצוניים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארץ קודם כול שלנו כי אנחנו היינו פה קודם. הם עד כדי כך מטומטמים שהם אומרים שהם צאצאים של עמי כנען שישבו כאן לפני בני - שזה כמובן בולשיט טהור שאפשר להפריך בחלקיק שניה.

בסופו של דבר אנחנו השולטים פה כי אנחנו החזקים. גם האינדיאנים באמריקה והאבורג'ינים באוסטרליה היו שם לפני המתיישבים האירופאים. זה לא כל כך עזר להם להשאר בעל הבית כי הם היו חלשים.

אמרתי כבר, בגדול צריך להתנתק לחלוטין מהם. צריך שתהיה מדינה אחת ל"פלסטינים" שבה יהיו כל הערבים מהגדה, עזה וישראל ומדינה אחת ליהודים. רק שהם לעולם לא קיבלו ולא יקבלו את זה. הם במקרה הטוב רוצים מדינה אחת ל"פלסטינים" ומדינה אחת ליהודים+"פלסטינים", ובמקרה הרע שוללים לגמרי כל זכות קיום שלנו כאן.

איך עושים את זה? לא נכנס לזה, אבל זה לא בהכרח יכול לקרות בקרוב.

אוקיי, אז אם זה לא בהכרח יכול לקרות בקרוב, מה עושים בינתיים?

שום דבר? סיפוח מלא? סיפוח חלקי בסגנון "תוכנית ההרגעה" של בנט? רעיון אחר?

רוב הפרופסורים? עשית סקר? אני בטכניון כבר שנים ולא חושב ככה בכלל.

אולי בפקולטות הזויות של מדעי הזובי באוניברסיטת תל אביב זה ככה.

לדעתי אתה טועה וההפך קורה. עם הזמן השמאל ההזוי קטן בעוד שהימין הרציונלי בולט.

יפה... סוף סוף מישהו פה לא חי בסרט. אף אחד שם לב להרכב הממשלה בעשור האחרון? כולן ממשלות מרכז-ימין או ימין, ולא נראה לי שהמגמה הזו תעצר בקרוב. רוב הציבור זז ימינה.

נכון, לשמאל יש נוכחות בתקשורת הרבה מעל לכוחו היחסי בעם. מכאן ועד להגיד דברים כמו שקרוב היום שבו "

המנהלים, הרופאים והמנהדסים של העתיד כולם יתחנכו ויעברו כמה וכמה "משוכות" שמלאניות

עד שיגיעו לעולם האמיתי בחוץ"? אתה ברצינות מאמין במה שכתבת עכשיו?

לא ברור לי מאיפה נולדות תאוריות הקונספרציה הפרנואידיות האלה על השמאל שעומד להשתלט על המדינה בכל רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:רוב הפרופסורים? עשית סקר? אני בטכניון כבר שנים ולא חושב ככה בכלל.אולי בפקולטות הזויות של מדעי הזובי באוניברסיטת תל אביב זה ככה.לדעתי אתה טועה וההפך קורה. עם הזמן השמאל ההזוי קטן בעוד שהימין הרציונלי בולט.
תגיד, בן כמה אתה? שכלית נשמע שלא התפתחת יותר מידי.אומנות יכולה להשפיע רבות על דעת קהל, בעיקרון האמנות מיועדת ויכולה ליצור השראה, שנהפכת להשפעה ואף שינוי. אני לא אצטט את הכל כי לפי התגובה שלך מסופקני אם הינך מספיק בוגר כדי לקרוא מלל רב, אבל הנה קישור לדיון שנעשה בנושא במידה וכן- http://cafe.themarker.com/topic/410169/ אתה יודע, תיאטראות הם לא רק לאשכנזים עפיפונים מפונקים מצפון תל אביב.

גם אני בתור ילד הייתי הולך להצגות (דרך בית ספר בעיקר, עצמאית קצת פחות) אני לא רוצה לדעת אילו הצגות הולכים הילדים היום. לא, לא עשיתי סקר, כי לא צריך, כל שצריך זה מוח מתפקד וקצת גוגל. הנה לך- https://benhateva.wordpress.com/2005/08/10/12898/ http://rotter.net/forum/gil/20136.shtml#3 http://www.isracampus.org.il/Anti-Israel%20Petitions%20Signed%20by%20Israeli%20Academics%20hebrew.htm http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/135/354.html "פקולטות הזויות" הוא אומר. דיקנים ונשיאי אוניברסיטאות, ראשי חוגים מרכזיים ועוד.

איך החיים בבועה? נשמע שכיף שם, הייתי שמח להצטרף אחרי ששלי התפוצצה כבר ממזמן.

@vic07 כשאדם "נייטרלי" בדעותיו בא לקרוא את הדיון, ורואה אותך מפרט בשמחה על רצונך לחבוט ולהרוס גופו של אדם אחר, אולי יהודי, אולי אף ימני או השם ישמור, שמאלני, הוא נגעל. הדבר היחיד שזה גורם לו זה להירתע ממך ומהדעות שלך, זו לא הדרך "לנצח" במלחמה הזאת של שמאל-ימין, זו לא הדרך להביא אנשים צעירים שדעתם עוד מתעצבת, להשתייך למחנה שלך. כשאני שאלתי אותך לדוגמאות מהרשת לכל מיני דברים שכתבת על מרצ, המחנה הציוני, שמאלנים וכו' קיבלתי מטח האשמות על כך שאני שמאלן חסר תקנה, ויש לסקול אותי באבנים במרכז העיר. זו קיצוניות, זו פסיכופטיות. כמובן שאתה לא לבד פה בפורום, יש את הכלכלב שלך שבדרך כלל מגיב אחריך באותה רוח, אני עוד מחכה שיגיב כאן לאותם שמאלנים. כיום אני לוקח את זה בהרבה הומור, אותי זה כבר מצחיק לקרוא תגובות שלכם.

@wertuy אנשי העולם המערבי בעידן הטכנולוגי רוצים הכל עכשיו ומיד. אימפאקט מהיר. זה היופי והתחכום של השמאל וגם של הערבים שבעזרת המדיה, התרבות והאומנות לאט לאט מנחילים את דרכם ואת פועלם, זה לא עובד באינסטנט, לוקח זמן לאומנות להשפיע, אבל זה עובד, בשקט בשקט מתחת לפני השטח. עובדה שרק צפונבונים עפיפונים מתל אביב הולכים להצגות לא? :lol:

עמדות מפתח כמו תאטרון? על מה אתה מדבר? למי אכפת מהתאטרון הדבילי הזה? אתה חושב שזה משפיע על מישהו חוץ מאותם עפיפונים תל-אביבים?גילה אלמגור ורן דנקר?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיבורים על "מה יחשוב עלינו העולם" - חרטא. בעולם תמיד יקנאו ביהודים, אנחנו תמיד נהיה בזכוכית מגדלת, זה בכלל לא קשור לפלסטינים ולעידן מדינת ישראל. חבל שהשמאל ההזוי עדיין לא מבין זאת.

בסוריה מתו 250 אלף איש וזה מעניין לעולם את התחת. פרופורציות.

בסופו של דבר אנחנו השולטים פה כי אנחנו החזקים. גם האינדיאנים באמריקה והאבורג'ינים באוסטרליה היו שם לפני המתיישבים האירופאים. זה לא כל כך עזר להם להשאר בעל הבית כי הם היו חלשים.

נכון, אבל מה הקשר?

לא מדברים על מי שולט פה, מדברים למי הזכות על הארץ. אם אתה מכיר בזה שהארץ הזאת שלנו, אז מצוין, אין מה לומר יותר.

אוקיי, אז אם זה לא בהכרח יכול לקרות בקרוב, מה עושים בינתיים?

שום דבר? סיפוח מלא? סיפוח חלקי בסגנון "תוכנית ההרגעה" של בנט? רעיון אחר?

בינתיים? אין לי פתרון קסם. כנראה שהסטטוס קוו ישמר. עם ההנהגה שלהם כרגע בוודאי שאין עם מי לדבר. בסופו של דבר הם עדיין חיים בחלום שאנחנו נלך מכאן, כי אתה יודע, במושגים היסטוריים חזרנו לארצנו רק לא מזמן.

תגיד, בן כמה אתה? שכלית נשמע שלא התפתחת יותר מידי.אומנות יכולה להשפיע רבות על דעת קהל, בעיקרון האמנות מיועדת ויכולה ליצור השראה, שנהפכת להשפעה ואף שינוי. אני לא אצטט את הכל כי לפי התגובה שלך מסופקני אם הינך מספיק בוגר כדי לקרוא מלל רב, אבל הנה קישור לדיון שנעשה בנושא במידה וכן- http://cafe.themarker.com/topic/410169/ אתה יודע, תיאטראות הם לא רק לאשכנזים עפיפונים מפונקים מצפון תל אביב. גם אני בתור ילד הייתי הולך להצגות (דרך בית ספר בעיקר, עצמאית קצת פחות) אני לא רוצה לדעת אילו הצגות הולכים הילדים היום. לא, לא עשיתי סקר, כי לא צריך, כל שצריך זה מוח מתפקד וקצת גוגל. הנה לך- https://benhateva.wordpress.com/2005/08/10/12898/ http://rotter.net/forum/gil/20136.shtml#3 http://www.isracampus.org.il/Anti-Israel%20Petitions%20Signed%20by%20Israeli%20Academics%20hebrew.htm http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/135/354.html "פקולטות הזויות" הוא אומר. דיקנים ונשיאי אוניברסיטאות, ראשי חוגים מרכזיים ועוד. איך החיים בבועה? נשמע שכיף שם, הייתי שמח להצטרף אחרי ששלי התפוצצה כבר ממזמן.

אני מניח שאם אני סטודנט לתואר שני הנדסי בטכניון התפתחתי שכלית לא רע. ומה עם השכל שלך?

מי שחי בבועה זה אתה. לאף אחד לא אכפת מכמה שחקני תאטרון שמאלנים. לא יודע איפה אתה חי אבל בערים שאני נמצא (חדרה, נתניה, חיפה) התאטרון לא מעניין לאף אחד את התחת ובטח שלא הדעות הפוליטיות של השחקנים שם. הם לא מעצבים דעת קהל של אף אחד.

בקשר לאקדמיה - לא עשיתי סקר מה אחוז השמאלנים באקדמיה. אני יודע שקיימת בעיה בפקולטות מסוימות, אבל ממה שידוע לי זה החלק הפחות חשוב באקדמיה.

את כל הרעש והניסיון ליצור תמונת מצב עגומה אפשר להרגיע עם הסקר הכי טוב שנעשה והוא הבחירות - באלו כבר שנים רבות שהעם בוחר בימין וזה ממש לא נראה שזה הולך להשתנות.

זה היופי והתחכום של השמאל וגם של הערבים שבעזרת המדיה, התרבות והאומנות לאט לאט מנחילים את דרכם ואת פועלם, זה לא עובד באינסטנט, לוקח זמן לאומנות להשפיע, אבל זה עובד, בשקט בשקט מתחת לפני השטח.

תגיד, בן כמה אתה? אתה חושב שמהיום קיים השמאל ההזוי באמנות ובמדיה?

זה לא עובד להם יותר מדי, קח איזה כדור ותירגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאם אני סטודנט לתואר שני הנדסי בטכניון התפתחתי שכלית לא רע. ומה עם השכל שלך?

מי שחי בבועה זה אתה. לאף אחד לא אכפת מכמה שחקני תאטרון שמאלנים. לא יודע איפה אתה חי אבל בערים שאני נמצא (חדרה, נתניה, חיפה) התאטרון לא מעניין לאף אחד את התחת ובטח שלא הדעות הפוליטיות של השחקנים שם. הם לא מעצבים דעת קהל של אף אחד.

בקשר לאקדמיה - לא עשיתי סקר מה אחוז השמאלנים באקדמיה. אני יודע שקיימת בעיה בפקולטות מסוימות, אבל ממה שידוע לי זה החלק הפחות חשוב באקדמיה.

את כל הרעש והניסיון ליצור תמונת מצב עגומה אפשר להרגיע עם הסקר הכי טוב שנעשה והוא הבחירות - באלו כבר שנים רבות שהעם בוחר בימין וזה ממש לא נראה שזה הולך להשתנות.

סטודנט לתואר שני הנדסי מהטכניון. יפה.. נהדר. חבל שלא ציינת גם כמה פסיכומטרי הוצאת ומה הממוצע בגרות אולי הייתי עומד בתור גם למצוץ לך.

אבל תן לי להסביר לך, גאוותן שכמותך, שאתה יכול להיות גם פרופסור בהארוורד ועדיין תישאר טיפש, כפי שאותם אמריקאים\אירופאים ברוב המוסדות המוכרים בארצם קוראים לחרם וגינוי על הכובשת והנאצית מבלי שהם יודעים בכלל איפה היא אותה ושתל אביב היא לא עיר הבירה שלה. כך שההנחה שלך שגויה.

עכשיו אין מצב שנכנסת לכל הקישורים ששלחתי והספקת לקרוא אותם ולהגיב עד עכשיו, לכן אין לי מה להגיב לך על שאר הדברים, כי שם נמצאת התשובה לכל השטויות שרשמת פה.

בהצלחה בתואר השני ההנדסי שלך, מהטכניון כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...