סכנה!...מתקדמים בצעדי ענק לקראת דיקטטורה אנטישמית פאשיסטית. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סכנה!...מתקדמים בצעדי ענק לקראת דיקטטורה אנטישמית פאשיסטית.

se7en

Recommended Posts

[h=1]השר גלעד ארדן: ''ישראל תאפשר חקירות קשות יותר נגד יהודים, כולל טלטול חשודים''[/h]השר לביטחון פנים אמר כי בעקבות ההצתה בכפר דומא תפעל הממשלה להחמרה של שיטות חקירה נגד יהודים קיצוניים, כולל פרקטיקות שהיו נהוגות עד כה רק בטיפול בפלסטיניםישראל תאפשר חקירות אגרסיביות יותר בטיפול בקיצונים יהודיים, ואף תרשה להשתמש ב"טלטול" של חשודים, וזאת בעקבות ההצתה הקשה שאירעה בכפר דומא לפני כמה ימים. כך אמר היום (שני) השר לבטחון פנים גלעד ארדן.

הצעד מגיע לאחר שאתמול הממשלה הודיעה כי תאפשר מעצר של אזרחים החשודים באלימות פוליטית נגד פלסטינים ללא משפט, פרקטיקה שהיתה נהוגה עד כה נגד פלסטינים בלבד.

אתמול התכנס הקבינט המדיני-ביטחוני לדיון בעקבות הפיגוע בכפר דומא והודיע כי הוא "רואה במעשה ההצתה והרצח בכפר דומא פעולת טרור לכל דבר".

עוד הוחלט בישיבה להורות לגורמי הביטחון "לנקוט בכל הצעדים הנדרשים כדי להביא את האחראים לדין ולמנוע פעולות דומות". הקבינט אף אישר את המלצת הגורמים המקצועיים להפעיל את כל הכלים העומדים לרשותם לצורך זה, לרבות שימוש במעצרים מנהליים במקרים המתאימים, באישור היועץ המשפטי לממשלה.

הקבינט אף הנחה לקדם בכנסת בדחיפות את הצעת חוק המאבק בטרור, ש"יחול גם על מחוללי טרור מסוג זה", כלשון ההודעה. עוד הוחלט גם להקים צוות שרים בראשות שר הביטחון ובהשתתפות השר לביטחון פנים ושרת המשפטים, שיבחן ויציע לקבינט ולממשלה אמצעים נוספים למאבק באירועים חמורים מסוג זה.

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-491854

http://rotter.net/forum/scoops1/235215.shtml

כשזה יגיע לפתח ביתכם לא תוכלו לאמר לא ידענו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היותר מפתיע הוא שעל פלסטינים זה מופעל כבר שנים..

מישהו אמר אפרטהייד ?.

בקיצור, עכשיו אי אפשר לבטל את זה.. או שתבטל את זה כליל.. או שתתנה את זה בצו של הרכב של 3 שופטי בית משפט עליון ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ששורף תינוקות בני שנה למוות בקור רוח - מצדי שיטלטלו אותו למוות.

אין לי שום בעיה שזה מופעל על פלסטינים (להפך - אני חושב שקושרים יותר מדי את ידי כוחות הביטחון), וגם אין לי בעיה שיפעילו את השיטות האלה על יהודים שרוצחים ילדים, מכים חיילים וזורקים עליהם אבנים, ושואפים להקים את "מדינת יהודה" כאלטרנטיבה למדינת .

אלה אויבים מחוץ ואלה אויבים מבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוואטסאפ רצים שמועות שמדובר בערבים ועקב סכסוך כספי, ושישנו צו איסור פרסום. קיבלתי מספר הודעות בנושא עם שמות ובאחד מהם גם מקור לידיעה לכאורה.

נחכה ונראה מי יתפס, יהודים או ערבים. מה שמוזר זה שבאמת התקשורת לפתע כמעט לא מדברת על הנושא. פרט לדיווחים קשורים, כגון שאבו-זבל פנה לבית הדין בהאג שיחקרו.

אין לי בעיה שיעשו זאת גם ליהודים. כל עוד יעשו זאת גם לשמאלנים קיצונים, אשר אולי לא מלכלכים את ידיהם, אבל בפועל תומכים ומעודדים רצח של יהודים בלי בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא תפסו אף אחד.

זה סתם שקר גס שנועד לכרסם עוד קצת בזכויות האזרח.

או כמו שנכתב היטב באחת התגובות שם:

ככה בדיוק צומח משטר פשיסטי

זכויות הפרט נרמסות לאט לאט ובעקביות לטובת המדינה, והמשטר שעסוק בלהתסיס את העם לוקח על עצמו "את האחריות" לטפל בקיצוניים ע"י שבירת החוק. העם, שכבר לא זוכר מי התסיס אותו מקבל זאת באהבה. ביום בהיר אחד חלקים מהעם מוצאים עצמם כמותקפים ע"י המדינה, בהנהגת מנהיגים חלולים כמו גלעד ארדן, שמקבל את עוצמתו מהחלק שטרם הותקף ע"י המדינה. תהנו.

או קצת יותר מהעבר הלא כל כך רחוק:

מרטין נימלר

"לא הרמתי את קולי,

בגרמניה לקחו הנאצים תחילה את הקומוניסטים,

אני לא הרמתי את קולי, כי לא הייתי קומוניסט,

ואז הם לקחו את היהודים, ואני לא הרמתי את קולי, כי לא הייתי יהודי,

ואז הם לקחו את חברי האיגודים המקצועיים, ואני לא הרמתי את קולי, כי לא הייתי חבר איגוד מקצועי,

ואז הם לקחו את הקתולים, ואני לא הרמתי את קולי, כי הייתי פרוטסטנטי,

ואז הם לקחו אותי, אך באותה עת כבר לא נותר אף אחד שירים את קולו למעני."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כולכם מתעלמים מהשאלה הכי חשובה : מי יאשר לטלטל נחקר ?.

זה כלי בעייתי ביותר. עכשיו התחצפת לשוטר - קבל טלטול , חברה שלך לא הסכימה להביא לשוטר את המספר שלה - קבלו טלטול.

ובכלל מה זה טלטול ?.

אני חושב שכלי כזה המופעל על ישראלים/פלסטיניים מאיים על הדמוקרטיה פה.

לא שחסר פה סכנות לדמוקרטיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, בו רק נדייק. ביצוע הדבר על פלסטינאים לא מאיים על הדמוקרטיה, כי הם לא אזרחים ולא חלק מאותה דמוקרטיה.

תגיד שזה לא מוסרי. תגיד שזה מפר זכויות אדם. (לא אזרח) אבל זה לא מה שמאיים על דמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם לא יודעים מי עשה את המעשה, מדוע הנשיא האהבל שלנו אמר לפני יומיים ש-"מחבלים יהודים" אחראים למעשה וש-"בני עמו בחרו בטרור"?

מילא התקשורת, אבל הנשיא של המדינה שלנו כבר קבע שהפכנו לעם של חמאסניקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיים. מי שיבצע את זה הרבה פעמים על פלסטינאים, לא יראה בעיה לבצע את זה על ישראלים.

סכנה מהותית לדמוקרטיה החלשה, שעוד קיימת פה.

ישנן דרכים הרבה יותר אפקטיביות להוציא מידע מנחקר.

אלימות לא תמיד עוזרת ויש הרבה אמצעים שהנחקר העתידי יכול לעשות ע"מ להוציא ממנה את העוקץ.

בקיצור, רעין גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כולכם מתעלמים מהשאלה הכי חשובה : מי יאשר לטלטל נחקר ?.

זה כלי בעייתי ביותר. עכשיו התחצפת לשוטר - קבל טלטול , חברה שלך לא הסכימה להביא לשוטר את המספר שלה - קבלו טלטול.

ובכלל מה זה טלטול ?.

אני חושב שכלי כזה המופעל על ישראלים/פלסטיניים מאיים על הדמוקרטיה פה.

לא שחסר פה סכנות לדמוקרטיה..

אתה מיתמם לצורך הדיון או באמת שואל?

שוטרים לא רשאים לטלטל או להפעיל כל כוח. מדובר בחוקרי שב"כ, כמו שתמיד היה.

זה מוגדר לעבירות בטחוניות, ובכלל זה גם עבירות אלימות על רקע אידיאולוגי או גזעני. עד היום מי שנפל לנישה הזו היו רק ערבים, בשנים האחרונות לצערי המצב השתנה וגם יהודים החלו לפעול כנגד המדינה.

אגב, כולנו זועמים על ההשמצות של שוברים שתיקה ימ"ש ושאר ארגוני השמאל הקיצוני, אבל האמת היא ששריפת כנסייה או תינוק עושה לנו נזק ליחסי החוץ ולתדמית בעוצמה גדולה יותר מאשר זה שגורמים לנו הארגונים המשוקצים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנימור, ממש לא מעניין אותי איך אנו נתפשים אצל העולם הצבוע הזה.

הרי בוצעו נגד העם היהודי בישראל מעשי טרור מאות מונים יותר מאשר אלו שבוצעו ע"י יהודים נגד הערבים או אחרים.

דווקא כל התהליך שהחל באסכמי אוסלו הוא האחראי המרכזי להתדרדרות התדמית שלנו בעולם. כשאנו לא בטוחים בצדקת דרכינו בזמן ששהערבים כן, מדוע שהעולם יהיה?

בזמן "הכיבושים" הגדולים שלנו, במיוחד לאחר מלחמת ששת הימים, התדמית של בעולם היתה מאוד גבוה, גם בקרב אזרחי אירופה. ראה גם היום איך אירן "חוזרת" אל משפחת העמים למרות כל מה שהיא עושה ומייצגת.

העולם בז לרכרוכיים. תמיד כך היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...