מחשב נייד לסטודנט, 3.5K. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לסטודנט, 3.5K.

OreoCookieh

Recommended Posts

שלום,אני מתלבט בנושא קניית מחשב לסטודנט.אני מתחיל ללמוד מדעי המחשב באוקטובר הקרוב וזקוק למחשב נייד.שמתי לב למחשב ux305, האם הוא מומלץ בהתאם לדרישות(מפורט מטה)?

* מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?) אופיס, אינטרנט, סרטים וסדרות בHD, אולי משחקים קלים כמו פיפא.

*תקציב: 3500, גמיש במידה ושווה את זה.

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט? 13.3-14.1 מאט

* רזולוציית המסך? לא קריטי

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? USB3

* משקל רצוי? כמה שיותר קל, סביבות ה1.5 קילו.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם) כן. 5 וצפונה

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, , VGA, ExpressCard...) כן אני מניח, VGA וHDMI

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata) לא מבין בSSD וכל זה, לכן אשאיר את זה למומחים, אתם. הHDD שיהיה לפחות חצי טרה.

* כונן אופטי? נהה

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא מבין בזה, מניח שלא קריטי

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא (אלא אם המחיר באמת זניח). מה שכן – אשמח לכמה שיותר אחריות עם עדיפות ל-3 שנים (גם אם זה אומר "לשדרג" לאחריות ארוכה)

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) בכללי, כל מה שחשוב זה שיהיה קל, דק, כמה שיותר נוח לעבודה, חיי חזקים ומהיר. זה הכל.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

dell latitude 544 או 5450 אלה 2 הדגמים שנראים לי מביאים תמורה נאה לכסף, מה דעתכם?

מה שמפריע לי זה רק שהמשקל שלו הוא 2 קילו והוא מעט מעל התקציב-4200 ש"ח. השאלה אם שווה, אם כן אני זורם.

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך לסחוב את המחשב הרבה איתך ממקום למקום, ה"רק" חצי קילו הזה יעשה הבדל גדול.

אל תמעיט בחשיבות המשקל הנמוך של שהולכים איתך.

במידה ולמשקל באמת אין חשיבות הסיפור הוא אחר.

לי באופן אישי יש עדיפות של משקל על רוב התכונות של הנייד עצמו כי משפיע לי ישירות על הכתף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.הדגמים הם:

Dell Latitude e5450 lt-rd33-8632 ו-Dell Latitude e5440 lt-rd33-7852 כמה שאלות בנוגע אליהם:האם הם הכי מומלצים בהתאם לתקציב? האם צפויים לצאת מחשבים חדשים בחודש-חודשיים הקרובים ששווה לחכות להם? אני מכיר בבעיית המשקל, אני גם חושב ש2+ קילו בסחיבה יום יומית זו מעמסה מיותרת (כמובן שזה לא בעייתי, אבל סתם מעצבן) לכן שוקל לרדת למסך 13.1 אינץ' ואולי כך לחסוך במשקל, האם כדאי? הסתכלתי על מסך 14 אינץ' וגם הוא היה קטן אבל נסבל, יש לי הרגשה ש13 אינץ' יהיה פשוט מזוויע, מה דעתכם? לא יצא לי להיפגש באחד.

קישור: http://pc-online.co.il/item.php?ps=4140

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.הדגמים הם: Dell Latitude e5450 lt-rd33-8632 ו-Dell Latitude e5440 lt-rd33-7852 כמה שאלות בנוגע אליהם:האם הם הכי מומלצים בהתאם לתקציב? האם צפויים לצאת מחשבים חדשים בחודש-חודשיים הקרובים ששווה לחכות להם? אני מכיר בבעיית המשקל, אני גם חושב ש2+ קילו בסחיבה יום יומית זו מעמסה מיותרת (כמובן שזה לא בעייתי, אבל סתם מעצבן) לכן שוקל לרדת למסך 13.1 אינץ' ואולי כך לחסוך במשקל, האם כדאי? הסתכלתי על מסך 14 אינץ' וגם הוא היה קטן אבל נסבל, יש לי הרגשה ש13 אינץ' יהיה פשוט מזוויע, מה דעתכם? לא יצא לי להיפגש באחד. קישור: http://pc-online.co.il/item.php?ps=4140

זה עניין של טעם. לדעתי 13.3 זה בסדר גמור. כמובן לא אופטימלי, בטח לתכנות, אבל אם זה גורם לירידה משמעותית במשקל אני חושב שזה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 13 אינצ, היחיד המשתלם בארץ בתקציב שלך הוא XPS 13, שמגיע עם של 128GB בלבד ועולה 3700 ש"ח.

הדגם השני שהבאת שיקר מעט יותר שווה את ההפרש במחיר. הוא גם טיפה קל יותר וגם חסכוני יותר בסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...