מפצל של 10, רצוי? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפצל של 10, רצוי?

Shalonrn

Recommended Posts

http://ksp.co.il/?uin=26685

אם אחבר לזה ראוטר, מחשב(עד 550W), מסך מחשב, מסך , XBOX360, רמקולים, ממיר ופה ושם אשתמש בשאר השקעים (לא משהו דרסטי, מטען לפלאפון וכו'). זה אומר להחזיק היטב? או שרצוי לפצל את כל זה לכמה שקעים?

הדירה נבנתה בסביבות שנות ה2000, אם זה משנה משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין שימוש מקביל בכל המכשירים "הכבדים" סימולטנית, אז אין כל כך סכנה (ואולי גם אם כן ).

אני בכל מקרה הייתי מעדיף כמה שקעים (במקרה שלך עוד אחד יספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין שימוש מקביל בכל המכשירים "הכבדים" סימולטנית, אז אין כל כך סכנה (ואולי גם אם כן ).

אני בכל מקרה הייתי מעדיף כמה שקעים (במקרה שלך עוד אחד יספיק).

עוד שקע זה קצת בעיה, ורוב הסיכוי שלא מעט שעות הכל יעבוד יחד.

מעבר לזה מסך מחשב לוקח במקסימום 30 ואט. אקסבוקס נראה לי לוקח עד 200 וואט. אני מניח שהכל יחד לא יקח מעבר ל1000, במקרה הרע. במקרה הטוב לא נראה לי זה עובד את ה800 WAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה.

כל עוד אתה לא מחבר לזה מכשירים שצורכים הרבה חשמל, כמו תנור, מזגן, טוסטר קומקום וכדומה - אין שום בעיה. כל מה שציינת לא יגיע ל1000W בו זמנית, בעוד ניתן להעמיס על המפצל עד 3000W בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה בלי חורים יעודיים ניתן לפתוח את המפצל במידה ואין הברגות מיוחדות ולחבר עם 2 ברגים אלכסוניים, לפתוח ולסגור בזהירות. יש כאלה עם 2 ברגים מוכנים, מכוסים ב2 עיגולים קטנים כדי שתוכל לסגור אחרי ההברגות. בשיטה הראשונה אם יש הרבה שנאים כבדים זה פחות מומלץ כי יש עומס על הפלסטיק בצד אחד, סביר שזה יחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחור ?

ויש כאלה שבהם החורים סגורים אם מכסה קטן שניתן לדחוף החוצה

אם אני לא טועה, לא הכל מגיע עם חורים מוכנים (מאחור או מקדימה)

אלה בלי חורים יעודיים ניתן לפתוח את המפצל במידה ואין הברגות מיוחדות ולחבר עם 2 ברגים אלכסוניים, לפתוח ולסגור בזהירות. יש כאלה עם 2 ברגים מוכנים, מכוסים ב2 עיגולים קטנים כדי שתוכל לסגור אחרי ההברגות. בשיטה הראשונה אם יש הרבה שנאים כבדים זה פחות מומלץ כי יש עומס על הפלסטיק בצד אחד, סביר שזה יחזיק.

למה הכוונה 2 ברגים אלכסוניים?

אשמח לשמוע הסכמות או אי הסכמות לגבי השיטה הזאת. בטבעי אני די פחדן עם התעסקות עם חשמל, ועיקר הפחד משאר חברי הבית. אם זה לא בטוח ככל שניתן, כנראה שאעדיף לא לגעת בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מיקום אחד מול השני בדר"כ עדיף אלכסון, אם החיבור על הקיר אופקי עדיף 2 למעלה.

יש לך חשש, קנה משהו עם חורים החיבור שלו עדיף בכל מקרה, תחפש לבד את המכסה יש מוכרים שלא יודעים...

יש מכסה מקדימה, אחרי שמוציאים אותו הבורג שקוע כדי שיוכלו לסגור.

תסתכל על התמונה הראשונה לגבי האלכסון.

על השנייה לגבי החיבור.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=770&messageid=163888051#163888051

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהמפצלים הברגים של הפירוק מאחור ואז לא ניתן להרכיב אותם ולחבר לקיר. נניח שהם מקדימה

אם אתה לא עושה שטויות (ברגים נוגעים במוליכים שבפנים..) לא יקרה משהוא. אבל אם המפצל נמשך ונתלש מהקיר (במיוחד מקיר גבס ללא דיבלים), הברגים ייפלו לתוכו ואז יכולים לקצר שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...